Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, może jest kilka chętnych na małe spotkanie w Wieprzach-poznań. Wielkopolska i nie tylko, najbliższy czwartek, około 18-19. Jak ktoś byłby chętny to zapraszam, może udałoby się zorganizować w połowie września jakiś wyjazd w Bieszczady ewentualnie inne śmiganie po winklach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

As Kier, nie takiej odpowiedzi się spodziewałem, ale dzięki za poczucie humoru.

Nie mam Rakiety, więc nie pomogę. Ja leję najczęściej Motul, ale ze znanych źródeł. Bel Rey też dobry i mniej oszustów. Parametry oleju dobierałbym w/g serwisówki, ale poczekaj na wypowiedzi tych co się Rakiet czepiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki olej lejecie do swojej Rakiety ?

Motul 300V 10w40

 

Kto mi powie ile centymetrów jest między lagami (między półkami) w rakiecie.

Miedzy lagami 20cm, a odległość między półkami 20,7 cm (przynajmniej u mnie).

Pozdrawiam

Wspinaker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację. Z Motulem miałem złe doświadczenia i Castrol bardziej do mnie przemawia.

W tej chwili też mam Castrola, bo pojechałem na regulację zaworów do serwisu i z rozpędu bez pytania wymienili mi również olej. Niestety zauważyłem to dopiero jak płaciłem paragon :-(. Będę miał przynajmniej porównanie. Poprzednio jak zmieniłem z Mobil1 (taki był kiedyś zalecany do Rocketów przez Triumpha) na Motula różnica w zmianie biegów była odczuwalna. Teraz jak mam Castrola nie widzę różnicy, ale przejechałem na nim póki co jeszcze niewiele km.

Pozdrawiam

Wspinaker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...