Skocz do zawartości

GSXRowcy łączmy sie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!! Od niedawna stałem sie właścicielem SRADA 3/4. Mam pytania do kolegów dosiadających tej maszyny. Jak oceniacie ten motocykl, jakie ma wady, co w nim cieszy, jakie są Wasze wrażenia z jazdy tym przecinakiem???? Temat na długie zimowe wieczory :smile: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja zacznę, srad-y pędzone w dużym pionie miela panewkami i wypluwają je przez wydech, na ramkach też potrafia pokazać się nieliczne ryski.

Ups, naruszyłem niewzruszalne przeświadczenie właścicieli o zajebistości ich przedmiotu władania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W filmie uliczni wojownicy głównie śmigają na sradach i cebrach, a i na innych filmach ze stuntem srady są w głównej roli. Takrze z tymi panewkami to chyba przesada. :) Pozdro

 

Gonzales, to ty na tej Busie ??? :D

 

Adam M.

Hehe :banghead: nie to nie ja. Ale miło patrzeć na taki wystrój busy. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idioto

...ale ty moher jesteś i nic nie rozumiesz :banghead:, ciota.

to dlaczego ulubionymi sprzetami stunterow sa srady 750

...bo skundlone kosztują 1000 USD - tani motór masz i tyle

a srady maja ich ewidentnie mniej niz inne

...tiaa, a Kawasaki to pażdzierz ;). Nie powielają wspaniałej, już, legendy olejaków.

 

Współczesna Japonia to masówka to użycia i wyrzucenia i nie ma co robić z nich obiektu kultu czyt. brędzlować się na ich widok.

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche juz twoich postow poczytalem i zauwazylem pewna prawidlowosc jak ktos cos pyta o cbr np929 to ty jebiesz ja po calosci jak o kawe to tak samo teraz znowu gsxr.lubisz wkurwiac ludzi czy co?a moze masz taka wiedze ktorej nikt jeszcze nieposiadl i wiesz rzeczy o ktorych niewiedza inni na temat moto.a i jeszcze pewnie skundlone cebry kosztuja 500 wiec tez dlatego tylko na nich smigaja.

Edytowane przez szeryf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nie gryźta sie :banghead: . Swoje racje popierajcie jakimis dowodami czy czyms :) i bedzie wszystko w porzadku.

 

Ps. Gonzales zapodaj zdjecie tej lalki na busie :)

Edytowane przez kiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy koledzy ino bez agresji!! Temat jest aby wymienić doświadczenia związane z GSXerem a nie żeby sie zucać kamieniami. :banghead: Wyluzujcie.

Chcesz aby dyskusja byla na poziomie, a kolege madafaka nazywasz idiota :banghead:Sam najpierw wyluzuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kazek, co znaczy po polsku wyraz "ablac" uzyty przez ciebie powyzej - pytam bo nie wiem ?

Powtorze po tobie ze Madafaka na sprzetach sie zna, a robiac porownanie Srada do olejakow przychyle sie do jego opinii. To co napisal o ich taniosci tez jest trafne, to bardzo popularne motocykle.

Kazdy ma prawo do swojej opinii i nie nalezy sie specjalnie unosic jezeli jest ona diametralnie inna od twojej, kolego szeryf.

I to by bylo na tyle.

 

Adam M.

Edytowane przez Adam M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki gsx R750 srad, temat dla właścicieli gixerów

Temat założony przez Gonzalesa to tak dla przypomnienia.

 

Mam pytanie ile kolega Madafaka widział wyplutych panewek w GSXR były to główne czy korbowodowe i w których rocznikach ta przypadłość jest najwieksza to samo dotyczy pękających ram bo rysa tez pęknięcie ja tak rozumuje.

 

Dla kolegi Adama ablać - mówić w naszym przypadku pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak najbardziej lubie cebry maja to cos wg mnie chetnie zamienilbym sie na 1000rr albo 954 ale to nieta polka cenowa.srady 750 maja lepsza cene i sa szybsze od innych motocykli tej klasy z tych samych lat produkcji generalnie niemaja jakis typowych wad jak np w r6 i r1 skrzynia.sprzety super wchodza na gume i sa trwale.niespotkalem sie jeszcze zeby komus pekla rama co innego u konkurencji:)ja za swojego y2k w stanie bdb dalem 16000zl i na dobra sprawe to za te pieniadze to moglbym miec najwyzej cebre sc33 z lat 98-99 bez wtrysku ciezsza i wogule juz archaiczna.moglem dolozyc i kupic 929 tylko poco jak ten jest ladniejszy i szybszy a stan tech i tak jest na dobra sprawe loteria troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...