Skocz do zawartości

naprawa cbr


dam666ian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam moj problem polega na tym ze nie mam trzeciego biegu w mojej cbr f1

jechałem sobie elegancko jeden dwa trzy cztery.. staje chce sie znowu

rozpędzić jeden dwa wbijam 3 a tu nie ma biegu nic nie puka nie stuka tak

jakby był wbity luz nie mam pojęcia co się mogło stać może ktoś z was miał

podobny przypadek proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka za offtopa ale po co Ci trzeci bieg? Pierwszy i drugi w zupełności wystarcza na polskich drogach :icon_mrgreen:

A na poważnie to automat chyba od obejrzenia..

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakos od spodu pod miska olejowa bym sie nie dostal?? slyszalem ze tak by tez sie dalo

Pierwsza opcja:

Pewnie, że się da.Potrzebny endoskop, laparoskop, ze dwie instrumentariuszki i wydezynfekowana salę operacyjną. :banghead:

Druga opcja:

Na allegro sprzedają ceramizery, magnetyzery, motodoktory i inne magiczne specyfiki które może przy odrobinie szczęścia naprawią Ci skrzynię. :banghead:

Opcja trzecia:

Jak wyżej koledzy dobrze Ci radzą.Wyjmij silnik.Rozbierz według wszelkich prawideł mechaniki, wymień co należy na sprawne bez kombinowania ze spawarką, kowadłem i młotkiem i wujka Władka w garażu.

A jak nie potrafisz lub Ci sie nie chce to zaprowadź do warsztatu i zapłać.

Tylko gdy zastosujesz się do punktu 3 to będziesz szczęśliwie przemieszczał sie w przyszłym sezonie po naszych drogach.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich silnikow to ja jeszcze nie rozbieralem to raczej sam sobie nie poradze . wiecie moze ile bedzie mnie kosztowac ta napraw w jakims warsztacie??

 

jescze mam jeden problem z cbr przy 5 tys zaczyna mi przerywac tak jagby jeden gar sie wylanczal wymienilem swiece i dalej to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...