Skocz do zawartości

ALPINESTAR GP PRO


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te zdjęcia dużo wyjasniają a dałbym sobie ręke uciąć że na jednej ze stron internetowych na realnych zdjęciach sklepu tez nie było tego paska przy krawędzi a na dodatek nie był on wyprofilowany tylko zakończony tak normalnie prosto,jakby ucięte od rękawa gilotyną.

 

Kto szuka nie błądzi...znalazłem tą strone intrnetową gdzie sprzedają rękawice alpiny za 49$. Jest tego mnóstwo....Jednak dostępne rozmiary są tylko : M,L,XL . Nie posiadają innych rozmiarów i na tych podejrzanych aukcjach allegro też nikt nie ma innej rozmiarówki co pozwala twierdzić że mają tylko te rozmiary jakie podrabiają w chinach.

 

No i mają także buty i kurtki alpiny...przypuszczam że tez nie jedna podróbka trafiła na allegro.

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena tych rekawic 300 cos tam jest adekwatna do ich jakosc kumpel ma te rekawice i po roku sie porwaly w 2 miejscach wymagaja interwncji szewca

 

moje spidi carbo six tez pekly w jednym miejscu dobrze ze szewc sie spisal

 

a gp tech sa niewygodne do zakladania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też długo zastanawiałem się nad kupnem tych rękawic. W końcu kupiłem je za 309 zł (na allegro) od kolesia Dagobert85.

 

Głowy nie dam, ale moim zdaniem są to oryginały. Poprzednio miałem GP-Plus i patrząc na jedne i drugie nie znalazłem różnic (pomijając różnice modeli). Taka sama skóra, metki, opakowanie, identyczne szycia itd... Jak z wytrzymałością okaże się dopiero w trakcie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Waham się nad kupnem, ktoś je ma, jakieś opinie ?

Ceny na allegro są rożne od 280 do 400, słyszałem coś o podróbach jak to z tym jest ?

Cze w ogóle warto kupić te rękawiczki ?

 

http://moto.allegro.pl/item989598280_alpin..._1_m_warto.html

Np. te czy to oryginały ? Kupywał ktoś od tego kolesia ? albo ma jakiegoś pewniaka ?

Edytowane przez Sobol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się nad kupnem, ktoś je ma, jakieś opinie ?

Ceny na allegro są rożne od 280 do 400, słyszałem coś o podróbach jak to z tym jest ?

Cze w ogóle warto kupić te rękawiczki ?

 

http://moto.allegro.pl/item989598280_alpin..._1_m_warto.html

Np. te czy to oryginały ? Kupywał ktoś od tego kolesia ? albo ma jakiegoś pewniaka ?

 

Następny. Weź chłopie pomyśl kto oddaje za pół darmo towar? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Powiem szczerze, nie polecam ;[ Alpinestars jednak prze lansowane lepiej dołożyć i kupić dainese'y

 

Pokazać Ci dainese full metall po 2 sezonach. Naprawdę alpiny lepiej się trzymają. Wcześniej miałem alpiny, ale że kombi zmieniłem ze spyke na dainese to i rękawice wziąłem. I już więcej nie wezmę. Kombi super, ale rękawice to niewypał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...