Skocz do zawartości

Motomikołaje


medyk88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co z Warszawy mam jechac do Trójmiasta?

W Warszawie rok temu bylo ponad 150 maszyn i blisko 200 osob mimo ze padalo.Bylo po prostu mega kozak!

PZW - bo w trójmieście się ta impreza zaczęła, i możnaby rzec - jest to taki 'mikołaj' rdzenny, podstawowy, pionierski i jedyny prawdziwy ;-)

fajnie że akcja zatacza coraz szersze kręgi - brawa dla pomysłodawcy, piotra krachulca, i innych, którzy podchwycili.

zasadniczo życzę wam pobicia trójmiejskiego zeszłorocznego rekordu - 1470 maszyn

 

pozdro - i rozdajcie dużo cukierków :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje organizacyjne w sprawie Motomikołajek

Jest już trasa przejazdu i szczegółowy plan imprezy.

Wszystkie informacje na ten temat są na stronie: http://moto-mikolajki.pl/

 

Pozostało jedynie zaklinać pogodę ;)

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje organizacyjne w sprawie Motomikołajek

Jest już trasa przejazdu i szczegółowy plan imprezy.

Wszystkie informacje na ten temat są na stronie: http://moto-mikolajki.pl/

 

Pozostało jedynie zaklinać pogodę ;)

 

Roberto zatem zaklinamy :notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

Ja pozwolę sobie wkleić Trasę przejazdu z owej strony i trochę wiadomości organizacyjnych:

 

Trasa przejazdu oraz orientacyjny czas przejazdu pomiędzy poszczególnymi punktami trasy podczas imprezy Motomikołaje 2009

 

11:00 - zbiórka na Placu Bankowym

Omówienie trasy i sposobu przejazdu, omówienie spraw organizacyjnych dla uczestników imprezy.

11:30-12:00 - przejazd z Pl.Bankowego na Plac Zamkowy

trasa: Marszałkowska, Rondo Dmowskiego, Al.Jerozolimskie, Rondo de Gauell’a, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, plac wraz z parkingiem pomiędzy ul.Krakowskie Przedmieście a Pl.Zamkowym

12:00-12:40 - rozdawanie cukierków, wspólne zdjęcia na Pl. Zamkowym

12:40-13:00 - przejazd z Pl. Zamkowego do Domu Dziecka nr 12 im. dr Janusza Korczaka, ul.Jaktorowska 6

trasa: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Świętokrzyska, Rondo ONZ, Prosta, Rondo Daszyńskiego, Prosta, Karolkowa, Jaktorowska

13:00-13:40 - zabawa z dziećmi, wręczenie prezentów

13:40-14:00 - przejazd z Domu Dziecka nr 12 im. dr Janusza Korczaka do Domu Dziecka nr 12 im. Jana Brzechwy na ul.Tarczyńską 27

trasa: Jaktorowska, Towarowa, Rondo Daszyńskiego, Towarowa, Pl.Zawiszy, Raszyńska, Tarczyńska

14:00-14:40 - zabawa z dziećmi, wręczenie prezentów

14:40-15:00 - przejazd z Domu Dziecka nr 12 im. Jana Brzechwy do Domu Dziecka nr 9 im. Lidii i Adama Ciołkoszów na ul. Korotyńskiego 13

trasa: Tarczyńska, Niemcewicza, Grójecka, Korotyńskiego

15:00-15:40 - zabawa z dziećmi, wręczenie prezentów

15:40-16:00 - przejazd z Domu Dziecka nr 9 im. Lidii i Adama Ciołkoszów do Domu Dziecka nr 3 im. Dziecka Warszawy na ul. Dalibora 1

trasa: Korotyoskiego, Grójecka, Bitwy Warszawskiej, Rondo Zesłańców Syberyjskich, Prymasa Tysiąclecia, Obozowa, Dalibora

 

Kilka spraw organizacyjnych na temat przejazdu:

- Przy zabezpieczeniu przejazdu udział bierze Policja

- Dla sprawnego i bezpiecznego przejazdu wymagana jest pełna dyscyplina i podporządkowanie się Organizatorom

- Sposób jazdy:

 

- jedziemy w kolumnie, pojedynczo "na zakładkę/szachownicę" w miarę blisko

 

- OBOWIĄZUJE ZAKAZ WZAJEMNEGO WYPRZEDZANIA!

 

- zajmujemy TYLKO 1 PAS RUCHU!

 

- grupę prowadzi Mikołaj Prowadzący

 

- grupę zamyka Mikołaj Zamykający

 

- Mikołaje Pomocnicy w żółtych odblaskowych kamizelkach, których poleceniom należy się podporządkować, będą dbali o bezpieczeństwo całej grupy i dodatkowo będą blokowali kolizyjne i niebezpieczne skrzyżowania. W związku z tym pozostali Mikołaje NIE UŻYWAJĄ ŻADNYCH INNYCH STROJÓW ZEWNĘTRZNYCH NIŻ CZERWONE MIKOŁAJOWE

- Prędkość podczas przejazdu będzie dostosowana do warunków drogowych i możliwości przemieszczania się grupy, ale cały czas obowiązują nas przepisy Ruchu Drogowego !!!

- Palenie gumy, stawianie na koło, itp. odpada – to nie ta impreza ;)

- Warunkiem sprawnego i bezpiecznego przejazdu jest dostosowanie się do Mikołaja Prowadzącego oraz do poleceń Mikołajów Pomocników. Na sygnał wsiadamy i w ciągu 2-3 minut formujemy kolumnę

- Na miejsce zbiórki przyjeżdżamy zatankowanymi pojazdami !!! Całkowita długość trasy to około 23 km.

 

Pozostało jedynie zaklinać pogodę ;)

 

Pytania w sprawie trasy proszę kierować do prowadzącego a jest nim:

Robert Grzegrzółka

tel. 601674267

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś z okolic Bemowa/Woli lub okolic??Czy bede jechał sam? ;) ;) :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę startował ok 10:30 z CHU Bemowo, jak chcesz możemy się spiknąć. :icon_question:

Którędy zamierzasz jechac?Górczewską jakoś?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZW - jak Pelocik zapoda Ci tempo to nie wyrobisz. Ja juz sie nasluchalem w lato historii jak na cargo tak gonil ze ledwo wyhamowal. ;)

 

Bylem dzisiaj u Dominiki - paczki beda wypasione dla dzieciakow - cala piwnica gadzetow. Ma byc bez opadow.

Wiec do zobaczonka jutro.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZW - jak Pelocik zapoda Ci tempo to nie wyrobisz. Ja juz sie nasluchalem w lato historii jak na cargo tak gonil ze ledwo wyhamowal. ;)

 

Bylem dzisiaj u Dominiki - paczki beda wypasione dla dzieciakow - cala piwnica gadzetow. Ma byc bez opadow.

Wiec do zobaczonka jutro.

 

a to ciekawe...czyli chyba sam bede jechal :icon_mrgreen:

 

Oscar,no ja mam nadzieje ze jutro sie jakos zlapiemy :lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe...czyli chyba sam bede jechal :icon_mrgreen:

 

Oscar,no ja mam nadzieje ze jutro sie jakos zlapiemy :lalag:

Nie wymiekaj, moze w takich warunkach nie bedzie tak zapier... Ja nawet za nim nadazalem w wakacje, a jestem swiezakiem.

 

A jutro sie bez problemu chyba rozpoznamy.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymiekaj, moze w takich warunkach nie bedzie tak zapier... Ja nawet za nim nadazalem w wakacje, a jestem swiezakiem.

 

A jutro sie bez problemu chyba rozpoznamy.

 

Też jestem świeżakiem,a że jeżdżę jak ci**a to widziales odpowadzajac mnie do domu :icon_rolleyes: :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem świeżakiem,a że jeżdżę jak ci**a to widziales odpowadzajac mnie do domu :icon_rolleyes: :icon_razz:

Marudzisz jak kobieta :P

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...