Skocz do zawartości

Pytanko odnosnie EXC?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie zebatki w swoich dwusuwowych KTM'mach??Bo mam teraz 42 i 14 ale jest lipa.I chce załozyc 50 i 12 i mam pytanie czy ta 12 tam może byc bo serwisówka przewiduje najmniejszą do przodu 13??

O 2 zęby z przodu mniej nie dawaj, nie bedzie sie dało jeździć. Wiecie gdzie można dostać jakąś ciekawą okleine do exc 01r ? Szukałem, ale jedynie znalazłem wg mnie mało ciekawą grafike z samym napisem "KTM".

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu niby nie bedzie sie dało jeździć V-max w okolicach 100 mnie zadowala :P

Biegi będą strasznie krótkie. Mówie Ci to z doświadczenia bo zrobilem tak w klx 250, dałem z przdu o dwa mniej... a mogłem dać o jeden mniej i było by elegancko.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 14 i 52. W lesie, ogólnie cięższe enduro jest super. Ale jak jeżdżę po torze albo jak jest jakaś przelotówka to przełożenia są stanowczo za krótkie. W przyszłości planuję 14 i 50. Czekam na wrażenia jak Ci sie z tym zestawem będzie latać.

Z tym że to tak na prawdę zupełnie inne motocykle pod względem charakterystyki (moj a Twoj).

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, powie mi ktoś jak to sprzegło napełnić prawidłowo żeby chodziło dobrze? Mam nowy tłoczek w pompce a ona tylko wysprzęgła przy samym końcu wciśniencia klamki... i przez to ciągnie sprzęgło troche. Jak to robicie? Juz próbowałem wszystkiego chyba, nie mam siły do tego :D Odpowietrzałem to tysiac razy i dalej ciągnie, jednak po przejażdżce sprzegło całkowicie znikło.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napełniłem od dołu(przez odpowietrznik), 2 razy odpowietrzyłem i gitara.

Problem rozwiązany, układ był dobrze odpowietrzony. Wina sprężyn na koszu.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawor powiem tak, ja mam u siebie w EXC 250 4T 14 i 52. Powiem szczerze ze srednia predkosc bez piłowania silnika to 80, oczywiscie przy starcie do 5 biegu koło ora wszystkie polne drogi lecz przy przelotówce brakuje mi tej wiekszej predkosci bo szkoda pilowac silnik na duzych obrotach bo dokreci sie do 120 tak wiec planuje kupic 14 i 50 a nawet mniejsza z tylu by podkręcic vmax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

dzisiaj stałem sie szczesliwym????posiadaczem EXC 450 Z KONCA 2003 ROKU modelowo juz zdaje sie 2004.

 

Pytanko mam takie moze dziwne ale ale w zasadzie to mam kilka pytan,wiec;

 

-od strony sprzegła mam osobny dekielek na samo sprzegło nie wiem czy to normalne bo we wszystkich moto które widziałem na allegro oraz wg serwisówki nie ma osobnej pokrywy na sprzegło a ja mam....no i gdzie dostac uszczelke pod ta pokrywke??

 

-jakie najlepiej przełozenie sie sprawdza w tych motorkach

 

-koles od którego kupiłem powiedział mi cos o tym ze trzeba wymienic 2 zawory ale sam nie widział do konca dlaczego ktos mu tak powiedział ze trzeba al on od roku jezdził i nie miał problemów generalnie luzy sprawdzane wszystko jest ok moto pali i jezdzi bez problemu

 

 

-co powinno sie wlewac do pompki od sprzegła??

 

i to chyba tyle dzikuję za rzeczowe odpowiedzi. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

dzisiaj stałem sie szczesliwym????posiadaczem EXC 450 Z KONCA 2003 ROKU modelowo juz zdaje sie 2004.

 

Pytanko mam takie moze dziwne ale ale w zasadzie to mam kilka pytan,wiec;

 

-od strony sprzegła mam osobny dekielek na samo sprzegło nie wiem czy to normalne bo we wszystkich moto które widziałem na allegro oraz wg serwisówki nie ma osobnej pokrywy na sprzegło a ja mam....no i gdzie dostac uszczelke pod ta pokrywke??

 

-jakie najlepiej przełozenie sie sprawdza w tych motorkach

 

-koles od którego kupiłem powiedział mi cos o tym ze trzeba wymienic 2 zawory ale sam nie widział do konca dlaczego ktos mu tak powiedział ze trzeba al on od roku jezdził i nie miał problemów generalnie luzy sprawdzane wszystko jest ok moto pali i jezdzi bez problemu

-co powinno sie wlewac do pompki od sprzegła??

 

i to chyba tyle dzikuję za rzeczowe odpowiedzi. :notworthy:

 

Do sprzęgła albo olej magury albo lhm+.

 

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...