Skocz do zawartości

Suzuki RMX - problemy ogólne


kajtkozo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym gaźniku powinieneś mieć spust paliwa z komory pływakowej. Jest przeważnie na srodku, taka sróbka z ciękim bolcem na który powinien przychodzić wężyk. To o czym mówisz, że jak jest zaduzo paliwa w gaźniku to się samo wylewa, to całkiem co innego.

Idzie dostac sam łańcuch, a jak nie to spróbój dopasowac, byle by pasował na zębadki, to najważniejsze.

A co do stopu to nie pomoge bo nie lubie i nie umiem elektryki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stopem się bawiłem, po prostu kabel muszę dość dobrze usztywnić bo to po prostu nie styka z bolcami podczas wciskania hamulca. Ale co to za problem przy cieknącym gaźniku.

No dobrze, ale co ma do tego ta śrubka jeśli przez dłuższą chwilę było ok, a potem zawiesił się ten zaworek? Chociaż nie widzę tej śrubki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta srubka - jesli ja odkrecisz - wylewa paliwo z komory plywakowej. W praktyce wyglada to tak ze nakladasz wezyk na spust, odkrecasz srube i przytykasz do dekla komory plywakowej. Jaki poziom paliwa w wezyku = taki w komorze plywakowej. Jesli plywak sie zawiesi to bedzie przelewal, a powinien trzymac staly poziom. Wyzej opisana czynnoscia sprawdzisz czy plywak trzyma czy nie.

 

Wyczysc dobrze, bez zakladania sprawdz czy sie nie przelewa i zaloz do motocykla, jednoczesnie zakladajac filtr paliwa - jak zalozysz bez filtra to znowu Ci sie to zrobi, wiec Twoja praca pojdzie na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mają. Co teraz, wymiana gaźnika? Przecież takiego zaworku nikt mi prywatnie nie dorobi :)

Zakręcaj kranik i nie płacz,do przelewu zamontuj wężyk i jakiś pojemnik na końcu,benzyna cenny towar

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie bede zakladal nowego tematu a mam male pytanie odnosnie lancucha.

 

Dlaczego nie nalezy go skracac?

Gdybym ja nie skracal to co tydzien bym musial nowy zakladac. Zawsze kupuje landuch D.I.D i zawsze sie rozciaga tak ze braknie mi regulacji. To skracam go o 2 ogniwa i jest juz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...