Skocz do zawartości

Więzienie za prędkość


Limo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co bys napisala gdyby podane bylo, ze najpierw sie napil / nacpal a potem spowodowal " nieumyslna " smierc.

Z artykulow wiemy, ze sie nie napil i nie spowodowal

Niedawno taki sam tekst puscil 19 - letni mlodzieniec. Widac wiek niekoniecznie idzie z .....

Tak miedzy nami to powiem Ci w sekrecie, ze majac nawet nieco mocniejsza maszyne mozna jezdzic przepisowo ( choc Zbyhu sie ze mna nie zgodzi :icon_mrgreen: ).

 

To jedynie sprawa samokontroli. Powiedz, ale tak szczerze: niegdy, przenigdy nie przekraczasz predkosci?

Ciekawe skad ta teoria ?

Niestety to nie teoria. Takie rzeczy niestety zdarzaja sie w UK.

Z tego co sie orietuje to kara moze byc albo poprzez pozbawienie wolnosci albo pieniezna. Decyduje sad.

 

We Wloszech po przekroczeniu pewnego limitu konfiskowany jest pojazd.

 

W Stanach ( Virginia ) powyzej 15 mph jest pudlo czy sie to komus podoba czy nie :icon_mrgreen:

A co grozi za spowodaowanie smiertelnego wypadku jadac bez uprawnien i ubezpieczenia?

:crossy:

 

 

 

:flesje: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z artykulow wiemy, ze sie nie napil i nie spowodowal

 

Nie chodzilo o to, tylko o wypowiedz ze za glupote do wiezienia.

 

Powiedz, ale tak szczerze: niegdy, przenigdy nie przekraczasz predkosci?

 

Jezeli pisze, ze nie przekraczam to chyba powinno wystarczec, mam po prostu za duzo do stracenia.

 

Niestety to nie teoria. Takie rzeczy niestety zdarzaja sie w UK.

 

Nie tylko w UK wyroki sadowe sa rozne. W Hamburg kiedys sedzia skatal na 2,5 roku babe ktora kluczykiem od auta przerysowale 25 fur. Znany byl z tego, ze walil niesamowite wyroki.

 

A co grozi za spowodaowanie smiertelnego wypadku jadac bez uprawnien i ubezpieczenia?

 

Za cos takiego powinno byc pudlo

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ta dyskusja czy akurat za to powinni go posadzić bo nie znamy całości sytuacji. Może kolo ma sporą historię takich wybryków, może ostatni o dostał zawiasy, może miał wyjście płacić grzywnę albo do pudła? wiele pytań mało odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za podwojne przekroczenie predkosci powinien byc ostrzegawczy strzal w tyl glowy jak to sie ma na wiejskich drogach w usa :buttrock:

szybko by zapanowal porzadek na polskich drogach , narazie sie cieszmy i kozystajmy z ulicznej anarchi :buttrock:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ta dyskusja czy akurat za to powinni go posadzić bo nie znamy całości sytuacji. Może kolo ma sporą historię takich wybryków, może ostatni o dostał zawiasy, może miał wyjście płacić grzywnę albo do pudła? wiele pytań mało odpowiedzi.

 

Ależ Raio dyskusję rozpoczął Lime ....przypominam Jego pierwszy post ''Dzisiaj zdałem sobie sprawę że mieszkam w poronionym kraju. Przeczytałem w gazecie o gościu który dostał 9 miesięcy więzienia (bez zawiasów) i pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę z prędkością 166mph (266km/h). Była to podobno największa prędkość kiedykolwiek zarejestrowana na radarze w Szkocji. Nawiasem mówiąc, koleś poginał na kilogixerze. Pewnie nawet szóstki nie zapiął icon_rolleyes.gif. Paranoja. Chyba jednak to była dobra decyzja o powrocie do kraju.''

 

oczywiście że sprawy dokładnie nie znamy , prawda zawsze leży gdzieś pośrodku

nawet nie chodzi o ten konkretny przykład tylko o smutną prawdę a mianowicie ..... aż iż kary wymierzane są nieadekwatnie do popełnionego przestępstwa a pederasty, zboczeńcy i negusy chodzą sobie po świecie i uprawiają nierząd z 15-latkiami :lapad:

Today is not your day,

and tomorrow is not looking good either ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ta dyskusja czy akurat za to powinni go posadzić bo nie znamy całości sytuacji. Może kolo ma sporą historię takich wybryków, może ostatni o dostał zawiasy, może miał wyjście płacić grzywnę albo do pudła? wiele pytań mało odpowiedzi.

 

Tak jak Raio pisze, nie wiadomo jaka koles ma kartoteke.

 

W IRL jak masz bana na poruszanie sie po drogach, to jak Cie Garda zatrzyma, ze jezdzisz to z miejsca, tak jak stoisz to idziesz do paki i nie ma dyskusji.

 

Koles nazbieral 12 pkt i nie mogli mu prawka zabrac bo mial polskie, wiec dostal bana. Sedzia od razu mu zaznaczyl, ze jak go zlapia to 3 miechy do odsiadki. O karze grzywny juz tu nie wspominam.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prasa wyciaglnela by wszystko na wierzch, gdyby cos mial.

 

To moze lepiej, ze opuscilem Glasgow.

 

Mojemu koleszce w Glasgow policja zabrala na miecha TV, bo sie najebal w niedziele z ranka i usnal a muza na ful byla. Wczesniej byli w nocy i kazali sciszyc, ale o poludniu nic nie wspominali heheheh

Sorki za OFF Topic

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdałem sobie sprawę że mieszkam w poronionym kraju. Przeczytałem w gazecie o gościu który dostał 9 miesięcy więzienia (bez zawiasów) i pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę z prędkością 166mph (266km/h). Była to podobno największa prędkość kiedykolwiek zarejestrowana na radarze w Szkocji. Nawiasem mówiąc, koleś poginał na kilogixerze. Pewnie nawet szóstki nie zapiął :icon_rolleyes:. Paranoja. Chyba jednak to była dobra decyzja o powrocie do kraju.

 

 

Hehe. Pierwszego plastika dorobiłem się w UK. No i nie znając tamtejszych zasad pociskałem ile się da na motorwayu M20 w kier. Dover. Chwilami prędkość sięgała 150mph. Jakiś czas później zdałem sobie sprawę że tak tak trzepią za jazdę ponad limit. :banghead:

 

W PL też by się przydały takie przepisy. Byłby porządek na drogach trochę. A kretyni jeżdżący jak wariaty mieliby rury przepchane na cwelowni. :icon_mrgreen: :

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurim ja cię nie poznaje normalnie :) Kto zjadł Qurima???

Gdzie ten hardcor? gdzie bicie po pyskach? urywanie lusterek? gdzie schodzenie na kolano w ruchu miejskim? gdzie się pytam? :)

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurim ja cię nie poznaje normalnie :) Kto zjadł Qurima???

Gdzie ten hardcor? gdzie bicie po pyskach? urywanie lusterek? gdzie schodzenie na kolano w ruchu miejskim? gdzie się pytam? :)

 

 

Ostatnio dość często bujam się po mieście chińskimi skuterami w ramach pracy więc wolę się nie wychylać bo mnie rozjadą jeszcze. A uciekać też się nie da na świnczyku więc siedzę cicho. :icon_mrgreen: Przyklejam sie do krawężnika, maneta do oporu i udaję że mnie tam w ogóle nie ma.

 

Zapomniałem dodać poprzednio - w UK jest coś jakby "prawo łaski" dla przyjezdnych którzy popełnili wykroczenia, mają prawo dać ciała raz z powodu niepełnej znajomości przepisów i zasad tam panujących, ale tylko raz, no i sąd i tak o tym zdecyduje.

 

Ciekawostka - od czasów wejścia PL do Unii, w jUKej 1/4 pijanych kierowców to Polacy. No i rośnie liczba wypadków pod wpływem. :banghead:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglia to jeszcze luz ,ale Szwajcaria to ma restrykcje dopiero :bigrazz:

o Norwegii nir wspomne ,bo tam nawet krol placi mandaty :biggrin:

 

W Szwajcari 6 km/h wiecej ( w terenie zabudowanym ) to kara 140,- Sfr. = 74,- € W zaleznosci od kantonu moze byc nawet wiecej.

 

Co do Norwegi to foty wysylane sa z masztu bezposrednio do komisariatu, ( dojezdza sie gdzies a tam juz stoja i czekaja :icon_mrgreen: ), tak przynajmniej kumpel opowiadal.

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...