Skocz do zawartości

R1 or R6


Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu lat jestem zakochany w tych motocyklach.

 

Radzilbym Ci pozostac dalej przy milosci PLATONICZNEJ do tych motocykli. Przynajmniej dopuki nie " wyjezdzisz " swego w 2cyl. klasie 500

 

Chciałem zasięgnąć rady co do mocy i komfortu jazdy.

 

O jakim komforcie mowisz ? Na tych motocyklach komfortem jest hard core :icon_mrgreen:

 

Bardziej interesowalo by mnie na Twoim miejscu jaki jest stosunek mocy do ciezaru, np. w porownaniu do auta. Siedajac na R1 to tak jak bys siadl do ponad 1000 KM Porsche.

 

Jeżdżę od kilku lat na motorach ale największy jaki miałem to 250cm3, dobrze go opanowałem :D. I

 

Pytanie tylko kto stwierdzil, ze go dobrze opanowales ? W jakich warunkach ? Majac 17 lat nie jezdziles nim nigdzie dalej po drogach publicznych, wiec o opanowaniu trodno tu mowic.

 

pytanko czy przejście na 1000cm3 będzie rozsądne?

 

Ty to tak naprawde czy na powaznie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzilbym Ci pozostac dalej przy milosci PLATONICZNEJ do tych motocykli. Przynajmniej dopuki nie " wyjezdzisz " swego w 2cyl. klasie 500

O jakim komforcie mowisz ? Na tych motocyklach komfortem jest hard core :icon_mrgreen:

 

Bardziej interesowalo by mnie na Twoim miejscu jaki jest stosunek mocy do ciezaru, np. w porownaniu do auta. Siedajac na R1 to tak jak bys siadl do ponad 1000 KM Porsche.

Pytanie tylko kto stwierdzil, ze go dobrze opanowales ? W jakich warunkach ? Majac 17 lat nie jezdziles nim nigdzie dalej po drogach publicznych, wiec o opanowaniu trodno tu mowic.

Ty to tak naprawde czy na powaznie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

rozłożono na części pierwsze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji tak się zastanawiam, czy wobec zmian w prawie jazdy (a2) całe pytanie nie jest bezprzedmiotowe?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji tak się zastanawiam, czy wobec zmian w prawie jazdy (a2) całe pytanie nie jest bezprzedmiotowe?

jsz

ale czy to już jest zatwierdzone?! :icon_eek:

słyszałam coś o tym, że być może od kwietnia ma wejść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest troche informacji o nowym PW

http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,5021991.html

http://www.scigacz.pl/Kategoria,prawa,jazdy,A2,5087.html

 

Moze autorowi tego tematu rozwieje to troche watpliwosci...

Mam nadzieje ze Darkness troche sie zdystansujesz do tej swojej milosci i wybierzesz wariant bezpiecznijeszy...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zgadzam sie z Twoja wypowiedzia, zale zrodla wiadomosci to wybrales,

mniej kompetentnych juz nie bylo ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Twoja wypowiedzia, zale zrodla wiadomosci to wybrales,

mniej kompetentnych juz nie bylo ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Sorewicz jesli sa zle.. jak znajdziesz lepsze to wklej, ja swoje wywale i bedzie po sprawie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, Panowie, spokojnie. jest gdzieś w dziale przepisów podany link z treścią zmian - nie byłem tylko pewny czy w końcu udało się je wprowadzić

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat temu z K-750 przesiadłem się na GPZ600R, jeździłem nią 2 lata bez gleb parkingowych ani innych atrakcji. R6 i GPZ600R to inny świat ale nie piszcie proszę że każdy się zabije jak siądzie na plastika w tak młodym wieku :icon_rolleyes:

 

Podoba się koledze R6 to niech kupi, jak mądry to poradzi sobie. Większy problem jaki tu zauważam to te "obeznanie się" z motocyklami. W głowie mi się nie mieści jak można porównywać R6 z R1 :icon_exclaim:

 

Właśnie te porównanie odkrywa prawdziwe obeznanie się naszego 17sto letniego kolegi w temacie...

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...