Skocz do zawartości

biały osad na silniku


cineq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko !

Kilka dni temu kupiłem preparat do mycia silników. Podjechalem ok. 5 km na wieś, zeby odstawić motocykl już na zime. Spsikałem preparatem koła, zawias dolną część silnika (cylindrów i głowicy nie), ale że silnik byl jeszcze ciepły to w miejscach gdzie był ciepły preparat zaczał parować. Na etykiecie bylo napisane ze jak mocne zabrudzenie to można od razu preparatu używać bez rozcieńczania. Spłukuje... i w tych miejscach gdzie silnik był ciepły został osad biały. Takie paskudne zacieki... W miejscach gdzie nie było ciepła tj. koła, wahacz itp wszystko ladnie zeszlo... Po jakimś czasie powtorzyłem temat.. ale nie chcialo zejśc.. I na czarnych deklach mojego olejaka zostały te białe zacieki. wiecie jak to usunąc? Ew. czym ? od benzyny nie schodzi... Tzn, prawie wcale. Macie jakies pomysły czym to ogarnąc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Tak się kończy zabawa ze szprajem do mycia silników. Szczególnie jak na ciepło się bawimy. Weź ten szpraj, spryskaj jeszcze raz, odczekaj chwilę, spłucz po czym dobrze wszystko umyj dużą ilością ciepłej wody z dużą ilością detergentów, spłucz czystą i powinno być OK.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...