Skocz do zawartości

Małpi rozum, inaczej się tego nie da nazwać.


tmi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Wy ale ja tez musze planowac urlopy z duzym wyprzedzeniem i nie widze w tym jakos nic dziwnego.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z działu Opisz swoj najwiekszy speed.... :

213 km/h na AK w Gdańsku. Ale jednak tchórz ze mnie i odpuściłem. Wracam do jazdy zgodnie z przepisami ( lub blisko )

 

 

Pepesz - może ja Ci odpowiem, bo w sumie kupiłem chyba jeden z najgłupszych zakupów w życiu ( CBR 1000rr ). Jest dla mnie za dobry, za mocny, ma zbyt dobre osiągi ale ... mi się podoba. I większość z Was pewnie padnie ze śmiechu teraz ale ja jeszcze nawet 4 biegu nie wbiłem. Jeżdżę dośc zgodnie z przepisami ( czyli coś jak emeryt golfem ) i jest fajnie. Nie ciągnie mnie do szybkiej jazdy nic a nic.

Oczywiście mogłem kupić coś innego ale po co miał bym rezygnować z frajdy posiadania czegoś co mi się po prostu podoba?

Jak najdzie mnie chęć poszaleć to pojadę na tor np do Poznania i poszaleje. Droga nie jest miejscem do wygłupów bo nie odpowiadasz tylko za siebie.

 

 

No cóż. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

213 km/h na AK w Gdańsku

 

Hunter tak miedzy nami to tam mozna duzo szybciej :icon_mrgreen: , ale nie bede kolegi usprawiedliwial, wie co robi :biggrin:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

213 km/h na AK w Gdańsku

 

Hunter tak miedzy nami to tam mozna duzo szybciej :icon_mrgreen: , ale nie bede kolegi usprawiedliwial, wie co robi :biggrin:

 

:crossy:

 

Raczej ma małpi rozum, inaczej nie da się tego nazwać :flesje: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh jejku. Pieprzycie od rzeczy i szukacie dziury w całym. Nie widzisz różnicy między jazdą po pustej i zamkniętej dla ruchu drodze a zap* po mieście pełnym ludzi i podczas normalnego ruchu ? Naprawdę nie widzisz różnicy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh jejku. Pieprzycie od rzeczy i szukacie dziury w całym. Nie widzisz różnicy między jazdą po pustej i zamkniętej dla ruchu drodze a zap* po mieście pełnym ludzi i podczas normalnego ruchu ? Naprawdę nie widzisz różnicy ?

 

Już skończ. Bo zaraz zacznę cytować i będzie Ci wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moja służbowa prośba, radzę ochłonąć troszkę, to nie jest forum Onetu.

Szkoda, że tylko prośba.

 

No nic, w sumie z 4, a na pewno z 3 ostatnich stron tego tematu można by wyciągnąć jedynie po jednym jakimś sensownym poście.

 

A resztę wypowiadających się w temacie, odsyłam do pierwszego - mojego posta, najlepiej go sobie wydrukować i na jego podstawie (niektórzy będą musieli przeczytać 15 razy i skonsultować to z kilkoma osobami, najlepiej niespokrewnionymi) dopiero się wypowiadać.

 

Przepraszam za ostrość (i tak za małą do wagi tematu) ale aż mi się w głowie zakręciło od tego co przeczytałem.

 

I taka moja mała prośba: jak ktoś chce to niech ten temat wyczyści z syfu i go zamknie albo nie wiem najlepiej to go usunąć albo przenieść do hyde bo już chyba spełnia wszystkie jego normy.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaga przełączenie widoku na linearny (opcje), pokazuje 1 post tematu oddzielnie i na każdej stronie :D

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...