Skocz do zawartości

Czy latwo rozpoznac 50-tke z cylindrem 70ccm?


Gość nick_jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.Czy ktos (policjant) zorietuje sie "na sluch" ze zamontowany jest 70-cio centymetrowy kit(przy seryjnym,lub wymienionym,ale cichym wydechu)? Z gory dziekuje za odpowiedzi.Pozdrawiam. j.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słuch raczej nie, chyba że jest wybitnym "kiperem" motorowerów :D

Na oko też ciężko chyba że na cylindrze bedzie wybite 70ccm.

 

Ale zawsze w razie podejrzeń może zatrzymać dowód rej i skierować cię do odpowiedniej stacji diagnostycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ee tam, nie bój się policji. Czy ktoś kiedyś widział, żeby w motorowerze sprawdzali pojemność? Ważne, żebyś w papierach miał 50 i wszystkie papiery ok, a resztą się nie przejmuj,

A już JAKBY CO, niewiem jakim cudem ktoś sprawdził że 70 i się przyczepił to mówisz, że taki kupiłes i nie miałeś o tym zielonego pojęcia... i już! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja :) ale ja dla świętego spokoju zpiłowałbym ten napis opisujący cylinder :) to napewno duzo czas u Ci nie zajmie :wink: mogliby sie przyczepić gdybyś przejechał koło nich z prędkością 100 km/h i wciskał im kit, ze to motorower. wtedy mieli by prawo zabrać Ci dowód rejestracyjny i wystawić zastępczy (np. na tydzień), a oddać dopiero po przeglądzie technicznym). wiem, że takie sytuacje sie zdarzają więc trzeba sie rozglądać czy nie ma gdzieś w okolicy radiowozu... chociaż prawdę mówiąc to jadąc taką Sendą gdzieś po drodze, gdzie z obu stron jest lat to nie musiłabyś sie nimi przejmować :wink: zbijasz tylko bieg w dół, odkręcasz gaz i spierdzielasz do lasu :D moglbiy tylko wtedy powąchać smród sdwusuwu z Twojego wydechu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabek ja już uciekałem przed pasami po uliczkach łąkach itp ale zawsze furami na maxa nie legalnymi kawasaki z 100 bez papierów i MZ 250 kolegi ale ani jedna ani druga nie była zarejestrowana kawa miała rej duńską albo jakoś tak na mz w ogóle jak ty masz nowę sende to masz chyba zarejestrowaną to co to za problem zapisać nr potem sprawdzić???????I masz prze@#$wione na maxa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...