Skocz do zawartości

KIominezon 4SR


Rekomendowane odpowiedzi

Ray, przepraszam Cię serdecznie. Ale skończ ku*wa pie*dolić i wprowadzać ludzi w błąd. Dla porównania z tej samej półki Berik kosztuje już 3 tysiące a to już jest praktycznie tysiąc różnicy. Dla wielu na pewno ma to znaczenie. Za 2 tysiące nie ma lepszego kombinezonu od 4SR.

 

Nie to Ty jak zwykle pie**olisz. za 2tys mozna kupic arlena nowego spokojnie. Nie ma sie nad czym zastanawiac :)

 

No chyba ze Ty, majac do wyboru jakies 4SR i Arlena kupil bys to pierwsze.

 

Najlepiej niech kolega sam obejrzy 4sr i porowna z arlenem czy berikiem. zobaczy na czym polega roznica...

 

PS. Specjalnie dla kolegi moge oddac nowego ARLEN NESSa LS2 – 5912 AN za 2100zł :) ewentualnie za odrobine wiecej Dainesa Laguna Sece ;)

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie 4SR i Probikera? Dajmy spokój takiej dyskusji, bo na serio ktoś w to uwierzy. Najpierw myślałem, że to żart, bo napisałeś "przy okazji mam dobre promocje". Jak czytam dalsze posty, to widzę że to jednak serio było...

Edytowane przez skinny500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie 4SR i Probikera? Dajmy spokój takiej dyskusji, bo na serio ktoś w to uwierzy. Najpierw myślałem, że to żart, bo napisałeś "przy okazji mam dobre promocje". Jak czytam dalsze posty, to widzę że to jednak serio było...

 

staram sie :flesje:

 

ARLEN NESSa 5912 AN za 2100zł u nas od 2700 w gorę

Dainese Laguna - 2900zł za jakies 3700 u nas

Arlen MOTO GP Titinium z kangura za około 2900, nie widzialem w sklepie

 

itd itp.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray, przepraszam Cię serdecznie. Ale skończ ku*wa pie*dolić i wprowadzać ludzi w błąd. Dla porównania z tej samej półki Berik kosztuje już 3 tysiące a to już jest praktycznie tysiąc różnicy. Dla wielu na pewno ma to znaczenie. Za 2 tysiące nie ma lepszego kombinezonu od 4SR.

 

 

zobacz sobie na GRID w sieci inter motors.. ok 2000 zł a jakos skory duzo lepsza niz 4sr

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie na GRID w sieci inter motors.. ok 2000 zł a jakos skory duzo lepsza niz 4sr

 

I na jakiej podstawie mam sobie zobaczyć? Zdjęcia? W 4SR prześmigał mój kumpel cały sezon a i go jeszcze wyrwał w marcu w starej cenie 1700 zeta :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć Laguna Seca za 2500zł.

 

całkiem, ale ja jeszcze musze cos zarobic na nastepny sezon :flesje:

 

I na jakiej podstawie mam sobie zobaczyć? Zdjęcia? W 4SR prześmigał mój kumpel cały sezon a i go jeszcze wyrwał w marcu w starej cenie 1700 zeta :icon_exclaim:

 

widziales keidys jakiegos zawodowca za granica w kombi 4sr? nie jest to troche dziwne , ze wszyscy wybieraja inne marki?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziales keidys jakiegos zawodowca za granica w kombi 4sr? nie jest to troche dziwne , ze wszyscy wybieraja inne marki?

No i właśnie dzięki temu że żaden "znany" zawodnik nie jeździ w tych kombiakach-można je kupić o kilka(naście) procent taniej niż bardziej rozreklamowane ciuchy. Myślisz że ktokolwiek w GP ubierze coś za darmo? To kosztue kupę kasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem, ale ja jeszcze musze cos zarobic na nastepny sezon :flesje:

widziales keidys jakiegos zawodowca za granica w kombi 4sr? nie jest to troche dziwne , ze wszyscy wybieraja inne marki?

 

Wystarczy, że Szkopek w nim śmiga. A poza tym nie widziałem jeszcze firmy, która rok od powstania trafia do Moto GP czy Superike'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że Szkopek w nim śmiga. A poza tym nie widziałem jeszcze firmy, która rok od powstania trafia do Moto GP czy Superike'ów.

Nie wiem kiedy powstali, ale:

Pozwólcie przedstawić kolejną siłę stajni 4SR w Moto GP 125. Jest nią Kuba Kornfeil, zwycięzca tegorocznego

Red Bull Rookies Cup (talent roku).

Kuba odstąpił od Alpinestars na rzecz 4SR a my udowodnimy mu, że wybór ten był jak najbardziej trafny. Już w ostatnim wyścigu w Australii Kuba występował w kombinezonie i rękawicach 4SR. Cały team 4SR jest szczęśliwy, że może współpracować z tak utalentowanym zawodnikiem.

 

Co prawda 125, ale MotoGP :P

 

Ja bym to tak podsumowal - kto nie chce niech nie kupuje, ale kombiaki sprawiaja wrazenie bardzo solidnych.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to tak podsumowal - kto nie chce niech nie kupuje, ale kombiaki sprawiaja wrazenie bardzo solidnych.

 

No i takie są.

 

Jeśli chodzi o tańsze kombi to polecam TSCHULa! super relacja cena/jakość. Można kupić już poniżej tysiaka

 

A cena sugeruje już w tym momencie zupełnie coś innego :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...