Skocz do zawartości

KIominezon 4SR


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sadze ze prawda lezy gdzies posrodku. Wg mnie dobry kombik jest super wazny na torze. Natomiast na ulicy trzeba jezdzic rozwazniej - jak sie przegnie to rzeczywiscie zazwyczaj nic nie uratuje. Na ulicy kluczowa wlasnie bedzie bardziej ochrona przed zdarciem sie (protektory chronia przed uderzeniem o ziemie w trakcie upadku, a nie wychwyceniem kraweznika czy latarni). Jednakze chyba kazdy sam powinien ocenic co jest dla niego najwazniejsze.

 

A jeszcze w temacie - 4SR zlapal jeszcze jednego zawodnika WSBK - klasy Stock 600:

http://www.scigacz.pl/4SR,zdobywa,kolejnyc...ikow,10992.html

Jakub Kornfeil, zwycięzca tegorocznej edycji wyścigów Red Bull Rookies Cup. W przyszłym sezonie Kuba startować będzie w barwach włoskiego zespołu Loncin Racing Team w rozgrywkach GP 125, towarzyszącym wyścigom MotoGP.

Drugim zawodnikiem jest członek czeskiej ekipy MS Racing Team - Michal Salač. 20-letni Michal uzupełni szeregi klasy Stock 600 (STK600), która asystować będzie serii wyścigów WSBK

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia to faktu np. w moim przypadku.

 

Gdyby mial dac 2 tys za 4sr a baaaardzo podobną cene za alpinestarsa czy berika. Nigdy bym sie nie zastanawial :)

 

i tak kazdy kupi to co bedzie uwarzal za stosowne.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia to faktu np. w moim przypadku.

 

Gdyby mial dac 2 tys za 4sr a baaaardzo podobną cene za alpinestarsa czy berika. Nigdy bym sie nie zastanawial :)

 

i tak kazdy kupi to co bedzie uwarzal za stosowne.

Co innego miec w tej samej cenie - wtedy logiczne jest ze wybierze sie lepszy.

Poza tym jak pisalem wczesniej - cena jest tylko jednym z czynnikow...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie przegnie to rzeczywiscie zazwyczaj nic nie uratuje.

 

Nie zawsze trzeba samemu przegiąć, żeby doszło do wypadku. Powtarzam, chyba mieć więcej niż mniej? Sprawa jest prosta, nie stać Cię, kupujesz np. Berika, masz kasę kupujesz Dainese Tatoo z kangura. Wsio.

 

Dla mnie bezpieczeństwo jest najważniejsze i zawsze chcę być na motocyklu zabezpieczony maksymalnie. A to czy ktoś kwestionuje miejsce i zastosowanie protektora g*wno mnie interesuje. Mam, może pomoże...

 

nie zmienia to faktu np. w moim przypadku.

 

Gdyby mial dac 2 tys za 4sr a baaaardzo podobną cene za alpinestarsa czy berika. Nigdy bym sie nie zastanawial :)

 

i tak kazdy kupi to co bedzie uwarzal za stosowne.

 

W umie ja cały czas miałem w myślach cenę, którą zapłacił mój kolega - 1700 to była cena w ogóle bez konkurencji i bez żadnej dyskusji. Natomiast teraz rzeczywiście za te 2150 zł już jest mniej atrakcyjna... I macie w sumie rację, różnica jest na tyle niewielka, że warto dołożyć te parę złociszy i mieć coś bardziej renomowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta, nie stać Cię, kupujesz np. Berika, masz kasę kupujesz Dainese Tatoo z kangura. Wsio.

 

 

Kwintesencja całego tematu- ile mam kasy za tyle kupuje. Sam jeżdze w kombi tchul bo nie miałem kasy na alpine czy dainese.

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby spojżeć na topz tej strony że Alpina czy Daniese są już bardzo renomowanymi firmami i każdy myśli że są najlepsze więc mogą windować cenę. A 4sr wchodzi dopiero na rynek więc to też świadczy o cenie.

Ja mam od nich kurtke i spodnie i jestem zadowolony. Ale jeszcze mało widziałem i miałem w ręcach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Raptem 1-2 rozmiary w różnych kolorach- du*a a nie promocja :icon_evil: .

 

A w ogóle podejscie do klienta kijowe- siec sprzedaży bardzo uboga :(- muszą troche popracować nad tym...

Edytowane przez kiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie trocję niecierpliwcy!!

Ja taki kombinezon w drugiej połowie lutego bieżącego roku kupiłem za 13xx pln.

Co najważniejsze, jestem zadowolony i nie żałuję.

Lada moment będzie wyprzedaż starego rocznika/modelu i będzie szansa dorwać go za przyzwoite pieniądze.

Edytowane przez marcin5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie trocję niecierpliwcy!!

Ja taki kombinezon w drugiej połowie lutego bieżącego roku kupiłem za 13xx pln.

Co najważniejsze, jestem zadowolony i nie żałuję.

Lada moment będzie wyprzedaż starego rocznika/modelu i będzie szansa dorwać go za przyzwoite pieniądze.

Wlasnie powyzsze wypowiedzi dotycza wyprzedazy starego rocznika. Kilka rozmiarow tylko dostepnych w roznych kolorach. Ciezko cos dobrac.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie powyzsze wypowiedzi dotycza wyprzedazy starego rocznika. Kilka rozmiarow tylko dostepnych w roznych kolorach. Ciezko cos dobrac.

 

Teraz masz wyprzedaż rocznika 2008, z którego już niewiele zostało.

W styczniu, lutym będzie zapewne wyprzedaż rocznika 2009.

Tak było na początku tego roku gdy ja kupowałem. Warto jeszcze poczekać.

Edytowane przez marcin5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...