Skocz do zawartości

Borki 2009


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Baryłka, Ja z Tobą wszędzie ....... nie zpaomne widoku telepatających nogawek Twoich jak męczyłeś Bulldoga na Katowickiej w drodze do Kletna ..... chyba w 2006 :biggrin:

 

w 2006 to ja jeszcze jakimś frędzlem :eek: jeździłem ale może zamiast dzida dzida jakąś kozią dupą się potelepać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się dziś dowiedziałam, że w piątek o 16 mam poprawkę zaliczenia :icon_mrgreen:

Więc coś czuje, że nie dość, że w deszczu (choć liczę, że prognoza się sprawdzi i co najwyżej pokropi), to jeszcze po nocach będę do Was jechać-pędzić.

O ile mi nikt pod uczelnią GSka i/lub ekwipunku nie podwędzi.

 

Nie osuszcie wszystkich flaszek do tego czasu :flesje:

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mam ..... Oj mam ........ no dobra .... Ajrisz ..... może sie uda ..... Rebel zrobił śledzie :biggrin:

Planuję być nie dalej jak na 19-19.30, więc może zostanie z nich coś więcej, niż tylko słoik do wylizania i unoszący się z Waszych paszcz aromat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się dziś dowiedziałam, że w piątek o 16 mam poprawkę zaliczenia :icon_mrgreen:

Więc coś czuje, że nie dość, że w deszczu (choć liczę, że prognoza się sprawdzi i co najwyżej pokropi), to jeszcze po nocach będę do Was jechać-pędzić.

O ile mi nikt pod uczelnią GSka i/lub ekwipunku nie podwędzi.

A ja, jeśli w ogóle, to pewnie wyjadę w sobotę koło południa. Z opcją noclegu lub powrotu tego samego dnia.

 

Ekwipunek lepiej weź ze sobą, przynajmniej ten nieprzytwierdzony na stałe do motocykla.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...