Skocz do zawartości

Paranoja roku ! Pie*** Polonez


Mobilaiz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cóż, jeśli już jesteś po konsultacji z prawnikiem, to w pierwszej kolejności skupiłbym się na uzyskaniu odszkodowania. natomiast w drugiej - na wymuszeniu na organach państwowych (zapewne sąd) pozbawienia psychopaty prawa jazdy: wczoraj motocykl, za miesiąc matka z wózkiem, bo "stanie na jego miejscu"; nie powinien mieć prawa prowadzenia pojazdów na drogach publicznych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... powiedział "przepraszam Pana ale zaparkował Pan na moim miejscu na którym parkuje od 30 lat"

Po czym jak przyjechała policja i zadawała mu pytania gość nic się nie odezwał wyciągnął papiery i pokazał.

Podbiec do policjanta, wyciągnąć mu z kabury gnata, odbezpieczyć i kuku zrobić dziadziusiowi. :banghead:

 

 

Ja pierd :eek: Dobrze ze dziadek nie trafil na kogos innego i nie dostal z alpinestara :bigrazz:

A tak wogole - gdzie mozna sobie wyrobic takie kwity ? :icon_rolleyes:

 

pozdro

 

Taaa ... Uważaj bo by Cie ten dziadek jeszcze zabił. Ba, Ty byś zginął a on zapewne siał by dalej terror. W końcu ma papiery :icon_twisted:

 

Gdzie? Poradnia Psychologiczna. Potem pokój bez klamek :biggrin:

Edytowane przez dcz333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jesli masz troche czasu to nie odpuszczaj, zaloz mu sprawe cywilna i ciagnij dopoki mu chociaz prawka nie cofna skoro jest pierdolniety to raczej prawka miec nie powinien z tym powinien zgodzic sie kazdy nawet malo kumaty sedzia.

swoja droga to i tak masz mocne nerwy po takim tekscie dziada juz bym pewnie siedzial w wiezniu za uszkodzenie ciala ze szczegolnym okrucienstwem a moze i co wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie było namalowanej jego rejestracji na miejscu parkingowym? Jak wiesz, że raczej będziesz widział się z nim w sądzie, to może warto poszukać swiadków?

 

dcz jednak co kierowca BMW to kierowca BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W notce jest naskrobane, że osobnik x wjechał na mój motocykl z przyczyn niezależnych od niego a ja " z przyczyn zależnych" odemnie zaatakowałem jego pojazd i zniszczyłem mu maskę.

 

Mam świadków (akurat przechodziło dwóch motocyklistów "w cywilu") co zeznają, że wskoczyłem na maskę w celu zatrzymania dziadka, który po tym jak dałem mu ostrzegawcze sygnały "głosowe" nie zatrzymał swojego "intrudera" i dalej z uśmiechem na ustach sunął moją cebrę.

 

Przechodziła też jego sąsiadka co mi powiedziała "Panie on kiedyś próbował mnie zabić i chciał zrzucić na mnie kwiatek z balkonu".

 

Mam nadzieję, że coś zdziałam a przynajmniej doprowadzę do tego, że straci kwity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dcz jednak co kierowca BMW to kierowca BMW

 

Napisz na pw o co chodzi bo nie rozumiem ,,,

 

 

Rzeszów owszem bardzo ładne miasto. :icon_twisted:

Byłem raz i muszę przyznać ładnie tam u was :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie było namalowanej jego rejestracji na miejscu parkingowym?

Tam mógł być nawet kolorowy ptaszek namalowany oraz cycata blondyna siorbiąca go. Nawet jeśli autor wątku nie mógł tam zaparkować i złamał setkę przepisów stawiając tam pojadz, to nie zmienia to faktu, że uszkodzenie mienia pozostaje uszkodzeniem. Mogę nawet na Twoim podwórku zaparkować nie pytając o zdanie a Ty nie masz prawa spowodować najmniejszej rysy na lakierze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne o stereotyp kierowcy BMW i Twoją koncepcję strzelania do ludzi. Dobrze rozumuję, Edie?

 

Rozumiesz mnie jak mało kto. :icon_biggrin:

 

bozoo racja, tylko z tym podwórkiem, to chyba inaczej wygląda, przynajmniej powinno.

Ponadto dziadzia dokonał jakiegoś tam "samosądu", a tego nie wolno

Edytowane przez Edie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...