Skocz do zawartości

Biegi


Filu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Otóż mam, a właściwie miałem taki oto problem:

Ostatnio zacząłem jeździć dosyć często i okazało się że bardzo ciężko znaleźć u mnie luz (mogłem przytrzymać go nogą, ale jak puszczałem to wrzucała sie jedynka) pojeździłem tak jeszcze pare dni cały czas występowało i podjechałem do serwisu zapytać się co to może być, okazało się, że to napewno nie regulacja sprzęgła (tak myślałem) gośc się przejechał i powiedział, zę nie jest tak źle i rzeczywiście od tamtej pory, no moze trochę wcześniej pewnie nie zwróciłem na to uwagi, że się poprawiło.

 

Tak więc co to mogło być, spieczone tarcze sprzęgłą czy co :?: Stary olej (nie wymieniałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki,ale napisałeś tak nieskładnie że nie mam pojęcia o co Ci tak naprawde chodzi.

 

Cos chodziło cięzko,ktoś sie przejechał,myslałeś że tak było wcześniej tylko nie zwróciłeś uwagi na ten fakt, pojechałeś do serwisu i..... nic z Twojego postu nie wynika.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki,ale napisałeś tak nieskładnie że nie mam pojęcia o co Ci tak naprawde chodzi.

 

No nie wiem czemu ale ja rozumiem wszystko

 

Bo ten sam wiek... te same fale mózgowe

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Witajcie.

Otóż mam, a właściwie miałem taki oto problem:

Ostatnio zacząłem jeździć dosyć często i okazało się że bardzo ciężko znaleźć u mnie luz (mogłem przytrzymać go nogą, ale jak puszczałem to wrzucała sie jedynka) pojeździłem tak jeszcze pare dni cały czas występowało i podjechałem do serwisu zapytać się co to może być, okazało się, że to napewno nie regulacja sprzęgła (tak myślałem) gośc się przejechał i powiedział, zę nie jest tak źle i rzeczywiście od tamtej pory, no moze trochę wcześniej pewnie nie zwróciłem na to uwagi, że się poprawiło.

 

Tak więc co to mogło być, spieczone tarcze sprzęgłą czy co :?: Stary olej (nie wymieniałem)

 

Niczym się nie stresuj stary. W takim motocyklu jak RMX to standard. Powód - sprzęgło się "skleja". Przerabiałem to we wszystkich moich motocyklach cross i enduro.

Teraz to, co masz robić - przed wyszukaniem biegłu jałowego (luzu) mocno przegazuj na sprzęgle. Raz, dwa, a nawet trzy razy przypałuj na sprzęgle. Tak na 2/3 gazu.

Gwarantuję Ci, że sprzęgło się wówczas "rozklei".

I nagle pojawi się bieg jałowy. Wierz mi.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i napisałem troche nieskładnie sory :oops:

Ale nie wydaje mi się żeby był to powód do wyśmiewania Greedo :flesje:

Jakoś Dominik mimo, że nie jest w moim wieku jakoś to zrozumiał.

 

Dominik

Tylko teraz takie pytanie:

Czy miałeś na myśli to, że tarcze przez zimę się skleiły czy zawsze tak się dzieje.

Tak jak wcześniej napisałem teraz to ustało i jest jak dawniej, czy aby tarcze się rozkleiły musze jeździć pare dni po zimie lub po dłuższym postoju :roll:

 

Co do oleju to zamierzam już niedługo wymienić na przeglądzie jak zaleca producent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...