Skocz do zawartości

Wymiana RAMY


Arni22222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak od osoby prywatnej,powiedział że właścicielowi zabrano dowód rejestracyjny i nie odzyskał już go,ten koleś sprzedawał te fz6 całe na części.No ale chyba nie w tym rzecz jest panowie,ponieważ mi zależy aby mieć numery ramy tej starej (rozbitej),bo jak wspominałem motocykl ma 600km przebiegu i nie był rejestrowany,to bardziej chyba warto zrobić na stare numery i mieć wbite 1 właściciel prawda ? jak bym nawet kupił używaną ramę z papierami to już bym miał wbite w dowód x właściciel z kolei i nikt nie uwierzy w taki przebieg,o to się głównie rozchodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to faktycznie zmienia perspektywę, bo wszyscy zapewne myśleli, że zależy Ci na uniknięciu posądzenia o paserstwo/oszustwo/fałszowanie dokumentów. Ale jeśli tylko o przebieg i ilość właścicieli...

 

Poproś też przy rejestracji, żeby Ci wbili do dokumentów, że niebity był.

Edytowane przez _Ra_

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak od osoby prywatnej,powiedział że właścicielowi zabrano dowód rejestracyjny i nie odzyskał już go,ten koleś sprzedawał te fz6 całe na części.No ale chyba nie w tym rzecz jest panowie,ponieważ mi zależy aby mieć numery ramy tej starej (rozbitej),bo jak wspominałem motocykl ma 600km przebiegu i nie był rejestrowany,to bardziej chyba warto zrobić na stare numery i mieć wbite 1 właściciel prawda ? jak bym nawet kupił używaną ramę z papierami to już bym miał wbite w dowód x właściciel z kolei i nikt nie uwierzy w taki przebieg,o to się głównie rozchodzi ;)

 

 

Chcesz sprzedać jako niebity? ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba nie w tym rzecz jest panowie,ponieważ mi zależy aby mieć numery ramy tej starej (rozbitej), (...)

 

to już nie na to forum, nie udzielamy tu porad o treści "jak złamać prawo" oraz nie doradzamy jak wypicować powypadkowy złom na "nówkę sztukę nie śmiganą"

 

temat zamykam, autora odsyłam do kodeksu karnego i/ lub na forum bravo

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...