Skocz do zawartości

prawo jazdy


kapsely
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chce zrobic prawo jazdy, ale sie zastanawiam kiedy najlepiej rozpoczac kurs, czy zaczac teraz czy poczekac lepiej do wiosny. Co o tym myslicie? Co jest lepszym rozwiazaniem?

Zacznij teraz. Jedyny problem, że będziesz miał egzamin w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chce zrobic prawo jazdy, ale sie zastanawiam kiedy najlepiej rozpoczac kurs, czy zaczac teraz czy poczekac lepiej do wiosny. Co o tym myslicie? Co jest lepszym rozwiazaniem?

 

Sprawdź do kiedy twój WODR prowadzi egzaminy, bo możesz nie zdążyć przed przerwą zimową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz dużo czasu (żeby szybko wyrobić jazdy) i jakieś inne prawko np.B (bo można się dogadać żeby nie uczyli cię jeszcze raz przepisów) to pewnie mógłbyś się wyrobić w tym roku i przez zimę szukać sobie motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chce zrobic prawo jazdy, ale sie zastanawiam kiedy najlepiej rozpoczac kurs, czy zaczac teraz czy poczekac lepiej do wiosny. Co o tym myslicie? Co jest lepszym rozwiazaniem?

Zacząć teraz, by w nowy sezon wjechać już z prawkiem. Inaczej istnieje spore prawdopodobieństwo, że kupisz wcześniej 2oo i przez pierwsze tygodnie/miesiące będziesz się czaić nerwowo wypatrując niebieskich.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chce zrobic prawo jazdy, ale sie zastanawiam kiedy najlepiej rozpoczac kurs, czy zaczac teraz czy poczekac lepiej do wiosny. Co o tym myslicie? Co jest lepszym rozwiazaniem?

Zaczynaj teraz.

Jest dopiero sierpień, ja swoje zaczęłam w połowie października robić, jazdę pierwszą miałam na początku listopada, egzamin już co prawda w kwietniu, ale Ty powinnaś się wyrobić przed przerwą zimową. Jest co prawda loterią, czy nie będzie śnieg padał w dniu egzaminu, ale przynajmniej pod okiem instruktora zobaczysz, jak to jest jeździć w umiarkowanie sprzyjających warunkach jesiennych/wczesnozimowych. No i łatwiej się na jazdy umówić, bo i kursantów mniej.

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozatym nie musisz sie zapisywac na egzamin w stolicy tylko wybrac jakies male miasteczko z wordem i zdasz w ciagu trzech tygodni teorie i praktyke :D

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się to chamstwo objawiało?

 

Objawiało się na każdym kroku, po prostu całokształt m.in. delikatnie mówiąc mało eleganckie odzywki na poziomie meneli z pod monopolu. Zdawałem kat.B w Wawie, a za rok kat.A w Siedlcach i uwierz mi że różnica kolosalna na korzyść Siedlec, ale może miałem tylko takie szczęście...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawiało się na każdym kroku, po prostu całokształt m.in. delikatnie mówiąc mało eleganckie odzywki na poziomie meneli z pod monopolu. Zdawałem kat.B w Wawie, a za rok kat.A w Siedlcach i uwierz mi że różnica kolosalna na korzyść Siedlec, ale może miałem tylko takie szczęście...

Z Warszawskimi egzaminatorami na kat.B nie mialam do czynienia, ale wyobraźcie sobie, że znam AŻ 2 egzemplarze, które zdały egzamin za pierwszym podejściem na Odlewniczej. Można? :cool:

Jasnym jest, że wszędzie się pewnie trafiają czarne owce, ale nic prostszego, jak złożyć skargę, jeśli zachowanie egzaminatora było niewłaściwe. Odpyskować grzecznie też zawsze można, prawda?

 

Mój egzaminator motocyklowy był bardzo w porządku, mimo pozornego zadzierania nosa i starania się o bycie śmiertelnie poważnym, kiedy podeszłam i poprosiłam, żeby potrzymał mi torebkę :wink:

I nawet jakby mnie oblał (bo jakby się uparł, to by mógl i nawet bym wiedziała za co), to zdania bym nie zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na odlewniczej zdałem za pierwszym razem. Egzaminator był nie wiem jak to opisać, normalny wszystko wytłumaczył, jak trzeba było powtórzył bez irytacji. Na koniec pogratulował, życzył szerokiej drogi. Więc może trafiłeś na jakiegoś lewego egzaminatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...