Skocz do zawartości

Alternatywa dla " Rukka"


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys gdzies czytalem ze porownywalne z Rukka pod wzgledem jakosci i funkcjonalnosci sa ubrania Halvarssons. Cenowo za to wypadaja znacznie korzystniej. W sumie jak bede zmienial ubranka to sie im blizej przyjrze.

http://www.halvarssons.pl

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys gdzies czytalem ze porownywalne z Rukka pod wzgledem jakosci i funkcjonalnosci sa ubrania Halvarssons. Cenowo za to wypadaja znacznie korzystniej.

 

Z tym na pewno sie nie zgodze, zupelnie inna polka jakosci. Nie mowie, ze sa zle ale to zupelnie nie to.

 

IXS, Stadtler ( moze byc nawet drozszy )

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok. Stadtlera nie mogę znaleźć za bardzo w okolicy. IXS luknę w którejś yamaszce.

 

Ps. To ma być ubranie , bez kompromisów. Bez względu na cenę.

Musi mieć wypinany gore tex, wypinaną podpinkę. No i najważniejsze , zajebistą jakość wykonania. Nie chcę kompromisu tylko alternatywę :icon_razz: :icon_mrgreen: . Nie kupię bez przymiarki, więc i towar musi być gdzieś do oblukania pod ręką. Więc wedle tego co piszecie zostaje Rukka i IXS.

Dzięki za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funt&co uszyją tekstylne naprawdę oddychające ciuchy na wymiar z kpl. ochraniaczy, wypinaną membraną i ocieplaczem. Zrobiłem w wakacje ponad 2000 km po Włoszech w max. upałach i sprawdziły się.

Hm, Adam też zachwalał tę markę, może przyjrzę się poważnie ichniejszej ofercie. Bo też szukam tekstylnej kurtki nadającej się także na lato (na dzień dzisiejszy w gorące dni lepiej mi się śmiga w skórzanej tarborówce niż w Modece z Reissą).

 

Którą kurtkę z poniższego linku polecacie jako całoroczną?

 

http://funt.pl/sklep/index.php?cPath=15_35

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By całość była całoroczna muszą wszyć dodatkowo długi suwak spinający kurtkę ze spodniami (jest w standarcie tylko krótki) a druga sprawa to sama kurtka która posiada wpinaną samą membranę bądz ocieplacz składający się z membrany i polara i właśnie koniecznie polar ocieplacza kurtki musi być wszyty do wewnątrz (czyli do ciała) a na zewnatrz membrana - w funcie proponują odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...