Skocz do zawartości

Kontrolka oleju w R1 `99 swici bez potrzeby


karus R1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Poziom i cisnienie oleju OK a po rozgrzaniu silnika kontrolka zaczyna swiecic (tylko dla czego???). Wczesniej jak juz silnik ciagnol "na oparach" wystarczylo go zgasic przelacznikiem i po chwili kontrolka gasla bez dolewania (oczywiscie olej obowiazkowo uzupelnic). A teraz "porobilo sie" tak, ze kontrolka swieci bez przerwy. Jak tylko na sekunde zgasze silnik kluczykiem i bez zadnego czekania odpale zpowrotem to mam jakies 4 minuty spokoju z ta kontrolka (nie zalerznie od tego czy jade czy moto pracuje na postoju tyle samo czasu uplywa do ponownego zapalenia sie kontrolki) a pozniej zaczyna koncert odnowa.

 

Z gory dzieki za pomoc!!!

 

Pozdrowionka :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom w normie, kable ogladalem ale czujnik- no wlasnie. Niby OK (z tym musialem do znajmego po porade podskoczyc) ale wymiana zalatwila sprawe (na forum yamahy mi chlopaki podpwiedzieli, ze wiele modeli tej marki miewa podobne problemy i to jest wlasnie rozwiazanie)

 

Dzieki za odpowiedzi

 

Pozdrowionka!!!

Edytowane przez karus R1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie poziom byl ponad stan. Cisnienie sprawdzilem profilaktycznie. Jak cisnienie jest OK top niby niema czym sie martwic. Tylko wqrwialo mnie jak mi sie dyskoteka na desce rozdzielczej robila.

 

No ale po problemie i jak narazie pelen luzik :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...