Skocz do zawartości

Jaką siatkę bagażową?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamierzam kupić siatkę bagażową na moto.

Na allegro jest pełno ofert ale chodzi mi o to, żeby po wyjęciu bagażu wracała do pierwotnej postaci.

Wiem, że niektóre wyciągają się i robią się za duże ;)

W czym jest różnica miedzy taką za 4zł a 15?

 

Będę wdzieczny za jakieś info.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym jest różnica miedzy taką za 4zł a 15?

 

pazerności sprzedawcy. albo ilości pośredników, którzy chcą na Tobie zarobić :icon_twisted:

u mnie do dziś jeździ siatka, którą onegdaj dawali w którejś gazecie. podejrzewam, że w hurcie z chin kosztowała 1zeta...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem jedną siatkę niby za 9,99 ale w promocji coś około 4,5 PLN. Siatka fajna, ale wystarczył plecak załadowany do połowy i na to dwie pary rękawiczek i dwa pasy nerkowe i siatka wyciągnęła się jak szmata jakaś. Co prawda wróciła po kilku dniach do zmniejszonej postaci, ale i tak jest o wiele bardziej luźna niż po zakupie.

 

Szkoda, że nie ma takich, co wracają do swojego oryginalnego rozmiaru :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pazerności sprzedawcy. albo ilości pośredników, którzy chcą na Tobie zarobić :icon_twisted:

u mnie do dziś jeździ siatka, którą onegdaj dawali w którejś gazecie. podejrzewam, że w hurcie z chin kosztowała 1zeta...

jsz

 

Taką siatkę chyba dodawali do MOTOCYKLA. Mam ją już trzeci sezon albo coś koło tego. Działa i jest ok. Siatka to siatka, nikt na niej w kosmos nie będzie leciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem jedną siatkę niby za 9,99 ale w promocji coś około 4,5 PLN. Siatka fajna, ale wystarczył plecak załadowany do połowy i na to dwie pary rękawiczek i dwa pasy nerkowe i siatka wyciągnęła się jak szmata jakaś. Co prawda wróciła po kilku dniach do zmniejszonej postaci, ale i tak jest o wiele bardziej luźna niż po zakupie.

 

Szkoda, że nie ma takich, co wracają do swojego oryginalnego rozmiaru :/

 

Podejrzewam, że przekroczyłeś granicę sprężystości gumy, z której zbudowana jest siatka. Pojedyncze włókna popękałe, a te, które zostały, nie były wystarczająco silne aby przywrócić pierwotny kształt siatki :buttrock:

 

Ja mam siatkę za 10zł. Podobno firmy NAXA - kupiona w sklepie Metro w Łodzi. Jeszcze jej nie testowałem. Wolę tankbag... też z metro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz jestesmy przy bagarzu to powiedzcie mi ... czy znajde tangbag ktory bez problemu zamontuje na siedzeniu pasazera?? chodzi o to ze nie zawsze jest mi on potrzebny pod nosem, i przydalby sie bezproblemowy montarz i tak aby nie trzeba bylo kominowac i poprostu szybko zmienic miejsce mocowania :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz jestesmy przy bagarzu to powiedzcie mi ... czy znajde tangbag ktory bez problemu zamontuje na siedzeniu pasazera?? chodzi o to ze nie zawsze jest mi on potrzebny pod nosem, i przydalby sie bezproblemowy montarz i tak aby nie trzeba bylo kominowac i poprostu szybko zmienic miejsce mocowania :)

 

No własnie kurcze nie wiem... nie testowałem tego z moim.

Ja mam coś takiego a'la tankgbago - plecak. Paski od plecaka można przepinać, więc pewnie da się uczepić torbę na miejscu pasażera. Nie próbowałem, wolę torebkę na baku :P

Oprócz tego torba ma takie jakby oczka - jakby do pasków, linek.

 

Wszystko się da zrobić. To jedynie kwestia użytych środków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie kurcze nie wiem... nie testowałem tego z moim.

Ja mam coś takiego a'la tankgbago - plecak. Paski od plecaka można przepinać, więc pewnie da się uczepić torbę na miejscu pasażera. Nie próbowałem, wolę torebkę na baku :P

Oprócz tego torba ma takie jakby oczka - jakby do pasków, linek.

 

Wszystko się da zrobić. To jedynie kwestia użytych środków :P

 

 

ja wiem ze wszystko da sie zrobic ale chodzi o prostote monatarzy i swiadomosc tego ze nie musze na kazdych swiatlach sprawdzac czy jest :D jak mozesz podeslij mi linka z jakas fotka tego twojego :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze wszystko da sie zrobic ale chodzi o prostote monatarzy i swiadomosc tego ze nie musze na kazdych swiatlach sprawdzac czy jest :D jak mozesz podeslij mi linka z jakas fotka tego twojego :)

KLIK

Znalazłem tylko taka torebkę.

Moja jest podobna... ale inna :P

Ta, którą posiadam, niema małej kieszonki z przodu, składa się z dwóch części połaczonych suwakim (można mieć mały tankbag i drugą torebkę jakąś tam... )

Jedna część jest regulaowana jakby. Można odpiąć suwak i będzie wyższa :P

Magnesy są dość mocne, trzymają się. Od strony baku torebka jest wyłożona czymś w rodzaju gumy.

 

Ogólnie - mnie się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz jestesmy przy bagarzu to powiedzcie mi ... czy znajde tangbag ktory bez problemu zamontuje na siedzeniu pasazera?? chodzi o to ze nie zawsze jest mi on potrzebny pod nosem, i przydalby sie bezproblemowy montarz i tak aby nie trzeba bylo kominowac i poprostu szybko zmienic miejsce mocowania :)

Uzywam takiego czegos :

 

http://www.allegro.pl/item705571445_m_m_to...il_magnesy.html

 

A tu na moim Z1000 w akcji :

 

http://img146.imageshack.us/gal.php?g=p1000560.jpg

 

Przetestowane przy duzych predkosciach. Odpiecie bez problemu, na bak mocuje za pomoca jednego paska do glowki ramy (pasek zapina sie zatrzaskami wiec zajmuje to kilka sekund). Ogolnie polecam bo dosc pakowna to torba i solidnie wykonana. Ja kupilem za 35 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...