Skocz do zawartości

wybor motocykla EXC


Rekomendowane odpowiedzi

A jaką masz teraz?

Właśnie nie wiem, bo nic na niej nie pisze... ale dziura jak łebek od szpilki. Musze wyregulować gaźnik, bo po jeździe świeca jest mokra tzn że zadużo wachy dostaje i chce sprawdzić te dysze a w manualu nie ma słowa o tym.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mojej 125 tki główna to 175. Jakim cudem silnik o większej pojemności powinien mieć mniejszą dyszę?

Mała pomyłka 175 nie 165 w zakresie temp. 16-24 stopni na poziomie morza, dal EXC125 maksymalna fabryczna dysz to 172, a z fabryki wychodzą na 140, pamiętaj że za dostarczenie odpowiedniej ilości paliwa nie odpowiada tylko rozmiar dyszy. Kamsel sciągnij sobie serwisówkę i tam masz wsio opisane (niestety tylko po dojczladsku :wink: )

http://blackbears.ru/index_en.php?get=manual

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dysza ma 175 to jakieś 1,15mm wynosi jej średnica ale żeby zmierzyć przepustowość dyszy dokładnie trzeba mieć urządzenie do spr przepustowości, choć średnica którą podaje powinna być bardzo zbliżona. pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu dyszy pod lupą stwierdziłem że to 180 (bardzo zniszczona, i ciężko zauważyć numer) Czy zmieniać ją na 170?

W moim też jest dysza 180, kup nową i od razu dysze wolnych obrotów, powinno się poprawić.

 

btw mam starą 180 ale nie wiem czy nie była rozwiercona, jak chcesz to mogę Ci ją wysłać pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupie piaste tylną do exc 300, wie ktoś gdzie dostać i za ile? . http://bikepics.com/pictures/1797613/ sorry za jakość zdjęcia.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss... co się stało?, niezła rozpierucha, nie jestem pewien ale chyba masz identyczne piasty jak w 520tkach jeśli tak to zadzwoń do tych "misków" z alledrogo co handlują używkami z rozebranych 4T może będą coś mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sam sie ździwiłem, wyjechałem z zakrętu na wykręconej 2 potem zmiana na 3 po korzeniach no i bach.... Ghollum, mógłbyś mi podać wymiary swojej piasty? I jakieś fotki doładniejsze?

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...