Skocz do zawartości

Honda CB500 (cb500s)


Rekomendowane odpowiedzi

darekcb500

co go hamulców to się absolutnie nie zgadzam, mam w zwyczajnym gumowym oplocie i są mocne jak pieron. a może miałeś wersję z bębnem od pralki na tylnim kole

 

Nie rozśmieszaj mnie :) ;) ;)

Jedna tarcza z przodu z dwótłoczkowym zaciskiem hamulcowym gwarantuje ci hamulce mocne buuhaaaahaaa

Widze ze masz niskie wymagania co do działania ukladu hamulcowego

A tylny hamulec chodz tarczowy to nie przewyzsza zbytnio bebnowego ,wiem bo jezdzilem z takim i takim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z czystej ciekawości, bo na początku nie mam zamiaru tego sprawdzać, to ile ta najmocniejsza wersja (58 koni?) poleci?

 

 

Wersja z owiewką = 205 licznikowo.

 

Muszę dodać ze te dwieście nie zrobiły na motocyklu żadnego wrażenia. Ot prędkość maksymalna i tyle. Żadnych nerwowych drgań czy wężykowania. Dlatego lubie ten motur.

 

Powyżej 160 to już trzeba czekać na te dwieście troche dłużej.. ale cóż, to tylko 58 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozśmieszaj mnie :) ;) ;)

Jedna tarcza z przodu z dwótłoczkowym zaciskiem hamulcowym gwarantuje ci hamulce mocne buuhaaaahaaa

Widze ze masz niskie wymagania co do działania ukladu hamulcowego

A tylny hamulec chodz tarczowy to nie przewyzsza zbytnio bebnowego ,wiem bo jezdzilem z takim i takim

 

 

może i faktycznie masz rację bo zrobiłem dopiero 800km na moim moto, a do tego waże poniżej 60 kg i do tego staram sie na razie nie przeginać :smile:

tym niemniej co brembo to brembo, amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i faktycznie masz rację bo zrobiłem dopiero 800km na moim moto, a do tego waże poniżej 60 kg i do tego staram sie na razie nie przeginać

 

Ja zrobilem 10tyś km :)

Tez myslałem ze heble sa boskie po przesiadce z Mz250 ,ale sie myliłem

Opanujesz moto zaczniesz z coraz to wiekszymi predkościami jezdzić ,to sie przekonasz ;)

 

tym niemniej co brembo to brembo

 

Napewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź.... ma odcięcie zapłonu :icon_mrgreen:

 

 

no ładna, ładna...świerzo malowana :icon_rolleyes: Pojedź i obejrzyj ją, handlarze mają dziwną zasade wylewania plaku na wszystko, włącznie z lakierem...ten wydech wygląda jak nowy:D

Edytowane przez AsiekHonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba sobie nie kupie motorka bo albo malowany, albo po glebie, albo silnik dojechany bo koles mu dusil na maxa bo za slaby juz byl dla niego...albo co jeszcze. W sumie motorek mam zamiar kupic dopiero za rok bo jeszcze nie mam prawka wiec poco bede kupowal. Ale wole sobie juz wczesniej popatrzec na motorki i przypadl mi do gustu wlasnie CB500 albo GS500. Moze ktos z forumowiczow bedzie za rok sprzedawal swoja Cebule albo GSa to niech da znac :icon_rolleyes: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędze trafisz na ofertę GS-a :icon_rolleyes: Ja mam CB500`99 N już 4 sezon, zrobiłem na niej jakieś 22 tys. i jadę na dniach na jakis główniejszy przegląd (zawory, rozrząd, gaźniki itp.). Póki co nie zamierzam się jej pozbywać.

Generalnie maszyna nie do zajechania -średnio 4l/100km. Max leciałem 180, więcej mi szkoda :icon_mrgreen: Od tego sezonu cieszę się jeszcze FZ6S`05 i dopiero teraz widzę co znaczy sztywność ramy. Niestety, CB jest tu mięciutka - w koleinach idzie niepewnie.

Co do hamulców to może ktoś mi doradzi jakie klocki na przód założyć bo hamulce są beznadziejne :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...