Skocz do zawartości

Oooo, tu mamy gnoja!!!


Rekomendowane odpowiedzi

A co do butów, to polecam... Podskoczcie do Factory na Ursusie (daleko nie ma a na moto to bez problemu/korków, poza tym są wkacje i mniejszy ruch...) ! Można napradę fajne okazje trafić ! Są wszystkie firmy tam (Nike, Adidas, Puma...)...

 

Ale w Factory to sa chyba rzeczy, ktore maja drobne wady. Przynajmniej tak bylo w Stanach. Moim zdaniem w kazdym dobrym sklepie sportowym nie bedzie problemu kupic butow w rozmiarze 38 - podejrzewam, ze kwota to ok 150 zl.

 

Tak trochę off-topis, ale... Ja np. nie kupię już butów Adidasa, bo jedne takie do chodzenia "normalnego", zaczeła się zelówka odklejać (a moje Pumy i Nike, mają już po 5 lat i nic im nie jest, nie licząć śladów zużucia oczywiście :) )... A drugie trekkingowe (i to drogie były !), zaczeły przeciekać przy łączeniach... Dałem do reklamacji i coś pokleili ale nie pomogło... Się wkurzyłem i wyrzuciłem je po sezonie (szkoda mi kasy było, oj szkoda...) i kupiłem Nike'a i jestem zadowolony :)

Nie wiem jak jest z butami typowo do gry w piłkę tej firmy, oby lepiej niż z tekkingowymi i do chodzenia.... :/

 

 

Moi koledzy graja w butach adidasa i wszystko jest ok, ja mam buty Umbro i tez nie narzekam. Pamietam, ze niektorzy grali w Nike Tiempo i one pekaly.

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Factory to sa chyba rzeczy, ktore maja drobne wady. Przynajmniej tak bylo w Stanach. Moim zdaniem w kazdym dobrym sklepie sportowym nie bedzie problemu kupic butow w rozmiarze 38 - podejrzewam, ze kwota to ok 150 zl.

(...)

 

NIEPRAWDA! W Factory masz normalnie nowe rzeczy, bez wad ! W części to są po prostu końcówki serii z różnych sklepów... Nie ma tam też problemów z reklamacjami (ja miałem naprawianą kurtkę w jednym sklepie w ramach gwarancji i to po półtora roku! A kumpeli wymienili na nową po pół sezonu w drugim, i to bez najmniejszych problemów)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gier na xboxa proponuję poszukać na Allegro - są nówki, również ze sklepów z Warszawy, duuużo taniej niż np. w MM. Dobrym rozwiązaniem jest też giełda komputerowa na Batorego (weekendy, za Stodołą).

 

Z tego co patrzyłem na gry na giełdzie na Batorego, to wcale nie były (oczywiście oryginały!) tańsze od tych w sklepach......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem na gry na giełdzie na Batorego, to wcale nie były (oczywiście oryginały!) tańsze od tych w sklepach......

 

Jasne, że oryginały :)

Ceny są zbliżone (z reguły) do tych z allegro, zwykle 20-30 zł drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tak jak podejrzewałem... Media Markt jest całkiem niezły :P

 

89,90 PLN. I jest duuuuuużo kopi od ręki ! :icon_mrgreen:

 

EDIT: Looknałem na Allegro i NOWE są droższe niż w sklepie :banghead:

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 09 PL K U P I O N A :)

 

Najprostsze rozwiązania są najlepsze: Media Markt W-wa, cena: 79pln :)

Regularna cena 'z półki', to 99.99pln - żeby tak na wszystkie zakupy udało się wynegocjować lepszą cenę....

 

W wolnej chwili skan/zdjęcie gry i paragonu zamieszczę gdzieś do wglądu.

 

W jednym z supermarketów widziałem promocję/wyprzedaż piłek Adidas i Nike (ceny 40/30pln o ile mnie pamięć nie zawodzi).

W Adidasowych za bardzo nie było w czym wybierać (niewiele i poprzycierane), ale Nike w nienagannym stanie nietrudno było znaleźć. Myślałem też o takiej piłce jako takiej do kopania na codzień (oprócz planowanej, takiej fajnej, 'wypasionej', najlepiej repliki).

Zwłaszcza, że jej cena prawie mieści się w wynegocjowanym rabacie na FIFA`ę.

Co Wy na to?

 

 

Stan konta od wczoraj nie zwiększył się, ale tłumaczymy sobie to tym, że week-end i przelewy utknęły gdzieś w machinie bankowej (bo odsetki z opóźnień muszą ją stale napędzać). Miejmy nadzieję, że to nie koniec - parę osób deklarowało się również z późniejszymi terminami wpłat.

1191pln jest w tej chwili uzbierane :) Po powrocie dfg zamieści aktualną listę wpłat.

 

 

Gdyby ktoś szukał numeru konta, to proszę:

 

 

Tytuł przelewu według klucza:

"Radek - %Nick% [X]" - dla jawnych ofiarodawców, lub

"Radek - %Hasło% [X]" - jeśli ktoś chce pozostać anonimowy (ale chce mieć możliwość sprawdzenia, czy jego wpłata doszła i została właściwie odnotowana/zaksięgowana).

 

Literka [X] po nicku/haśle, to dodatkowa nieobowiązkowa informacja, która będzie wskazywać, skąd jest osoba wpłacająca

F - to forum.

M - motocyklista spoza forum.

I - każdy inny miły człowiek, który nie jeździ na dwóch kołach, a dowiedział się o akcji i ją materialnie popiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzieciństwa pamiętam, że piłka zużywa się szybciej niż buty, chociaż ja grałem głównie na asfalcie i glinie. Ponadto raczej nie zmiana trendów mody nie grozi i podejrzewam, że w przyszłym roku dalej będzie grało się okrągłymi.

Może więc 3 x Nike. Drużyna z zapasową piłką pod bramką wygląda poważniej. Zakasujemy premiera z jego Orlikami, bo bez boiska można grać a bez piłki nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wpłat:

[stan z 20:20 01.08.09]

1. CORRADO [F] - 50

2. HTSPSUT [F] - 20

3. Miras [F] - 50

4. Shuy [F] -50

5. KW9XUXOWE6 [F] - 100

6. FILIPR [F] - 111

7. fantom [F] - 20

8. ADWENT [F] - 100

9. Tomgor [F] - 50

10. Bert [F] - 100

11. PORTER [F] - 20

12. bibor80 [F] - 50

13. BRT [F] - 20

14. R6SURFER [F] - 50

15. NAVAHO [F] - 100

16. %MAG% [F] - 100

17. MOC [F] - 50

18. zenoo [F] -50

19. AVIDóF! [?] -50

20. MARIOUCHE [F] -50

SUMA: 1191,00PLN

 

[F] - 19

[M] - 0

- 0

 

 

Jeżeli chcemy wpłacać jawnie robimy przelew na dowolną kwotę i w tytule piszemy "Radek - %Nick% [X]"

Jeżeli anonimowo, bądź nie mamy konta na forum, tytuł powinien mieć format "Radek - %Hasło% [X]" hasło wymyślamy sobie dowolne np. HT35VCi jak nam brakuję wyobraźni to możemy wziąć stąd:

http://absynth.pjwstk.edu.pl/index.asp

I rzecz jasna zapamiętujemy nasze hasło, ja będę tu umieszczał listę w postaci nicków/haseł i kwot, tak więc każdy będzie widział czy jego pieniądze nie zostały zdefraudowane.

Literka X, to wskaźnik skąd jest wpłata, w miejsce X wstawiamy

F - Jeżeli jesteśmy forumowiczem

M- Jeżeli jesteśmy motocyklistą spoza forum

I- Jeżeli nie jeździmy na dwóch kółkach a mimo wszystko chcemy pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem znajomego piłkarza co kupić takiemu młodzikowi.Strój ZINA,drugiej firmy nie pamiętam dokładnie więc nie piszę.Powiedział,że to bardzo dobre ciuchy na teningi w rozsądnych cenach.W Wawie mają przedstawicielstwo handlowe,poza tym chyba są dostępne w Decathlonie.Myślę,że z tego co się zebrało można wyposażyć dzieciaka na ten ,albo raczej przyszły sezon.Zresztą widzę,że z ubraniem jest jak u nas.Nie ma końca.Bielizna termoaktywna,ochraniacze ,buty,ubranka , dresy.No niech dzieciak ma i zdobywa bramki.Pozdrowienia dla Radka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wpłat:

[stan z 18:40 03.08.09]

1. CORRADO [F] - 50

2. HTSPSUT [F] - 20

3. Miras [F] - 50

4. Shuy [F] -50

5. KW9XUXOWE6 [F] - 100

6. FILIPR [F] - 111

7. fantom [F] - 20

8. ADWENT [F] - 100

9. Tomgor [F] - 50

10. Bert [F] - 100

11. PORTER [F] - 20

12. bibor80 [F] - 50

13. BRT [F] - 20

14. R6SURFER [F] - 50

15. NAVAHO [F] - 100

16. %MAG% [F] - 100

17. MOC [F] - 50

18. zenoo [F] -50

19. AVIDóF! [?] -50

20. MARIOUCHE [F] -50

21. Dominik Szymański [F] -50

22. johnnysixcannons [F] -50

SUMA: 1291,00PLN

 

[F] - 21

[M] - 0

- 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja informacji o Radku i akcji z nim związanej:

 

Dziś lekarze wydali zgodę na uczestnictwo Radka w obozie piłkarskim :)

 

Są pewne ograniczenia, nie może się forsować i odbijać piłki głową,

ale jedzie na swój wymarzony obóz.

 

Prawdopodobnie w weekend bedę w okolicy tego obozu, to mogę go odwiedzić, może zrobię mu zdjęcie 'w akcji' (za zgodą ojca oczywiście).

 

Wobec jego uczestnictwa w obozie, nie ma sensu teraz wysyłka gry.

Będzie na nim prawie dwa tygodnie (chyba do 16.08), więc bedzie grał w prawdziwą piłkę.

 

Może uda mi się podjechać do jego ojca, to zrobiłbym małą 'wizję lokalną', pod kątem warunków zlociku :)

 

 

Uzbierała się już jakaś sumka, a z deklaracji przesyłanych do mnie wiem, że na tym nie koniec (niektórzy dostają kasę 'któregośtam' i dopiero wtedy wyślą) :)

W imieniu wszystkich zainteresowanych i zaangażowanych - dziękuję.

 

 

Na razie jest tylko jeden paragon na FIFA09 z MediaMarkt, ale wkrótce zakupów będzie się pojawiać więcej, więc skany dokumentów zakupu, zdjęcia samych przedmiotów oraz rozliczenia finansów będą umieszczone gdzieś w sieci do weryfikacji.

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miras jak coś to zapisuję się na ochotnika by z Tobą tam pojechać ;) Mam ochotę na wycieczkę na moto a takie jeżdżenie bez celu mi się nie podoba... ;) oczywiście wszystko po uzgodnieniu z Ojcem Radka. Ja dzisiaj dorzucę swoje 50 a może nawet 100zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...