Skocz do zawartości

A co z Borkami 2009?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przynajmniej od słowa do słowa i dyskusja goto.... jest (rymy są be) :biggrin:

Bernowi wybaczę z wielką chęcią, ale prosiłam, mówiłam, krzyczałam "nie", to i tak gdzieniegdzie robię za tego czerwonego kapturka :lapad: :icon_rolleyes:

Byłoby co oglądać, byłoby, Gronka :icon_twisted:

Zwróciłam uwagę, że mimo wszystko na większości zdjęć jesteś jednak bez kapturka, czerwonego... :icon_mrgreen:

 

Dla Ciebie mogę zrobić koszulkę osobną Grass:

....O....O....

Gr N szowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla Ciebie mogę zrobić koszulkę osobną Grass:

....O....O....

Gr N szowa

 

Skoro juz robisz osobne, to jeszcze poproszę taką specjalną, z wyciętymi O O :icon_twisted: I pamiętaj o noszeniu jej bez cycnika :icon_razz:

 

 

Dzięki wszystkim i każdemu z osobna.

Specjalne podziękowania dla moich dziewczyn: KingRider (szacun), Grass (CholeRo moja kochana)-takie trójkąciki to ja lubię :lalag:, i dla chłopaków szlifujących swoje umiejętności :buttrock:

Ajrisz..na wspomnienie Twoich grzybków ślinka mi cieknie, Sowa...przepraszam, że tak zmaltretowałam Twoją kiełbaskę :rolleyes: Dobra była :icon_mrgreen:

Więcej "grzechów" nie pamiętam i ich nie żałuję. Do następnego!!!

 

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz robisz osobne, to jeszcze poproszę taką specjalną, z wyciętymi O O :icon_twisted: I pamiętaj o noszeniu jej bez cycnika :icon_razz:

 

Marzka, czytasz w moich myślach. Taką zrobię pod warunkiem, że zrobisz mi w niej sesję... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty uczestników całego zlotu doszedłem do jednego wniosku Trza było być i tak trza będzie zrobić na następny raz, przyjechać, kiedy jasno i uczciwa jeszcze godzina i siedzieć do końca imprezy. Na tą chwilkę niestety jeszcze mało orientuje się kto jest kto ale mam nadzieje że to się zmieni :) Może to wrodzona nieśmiałość a może krótki czas pobytu a może lata robią swoję ale jak już pisałęm miło było pooddychać tą atmosferą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty uczestników całego zlotu doszedłem do jednego wniosku Trza było być i tak trza będzie zrobić na następny raz, przyjechać, kiedy jasno i uczciwa jeszcze godzina i siedzieć do końca imprezy. Na tą chwilkę niestety jeszcze mało orientuje się kto jest kto ale mam nadzieje że to się zmieni :) Może to wrodzona nieśmiałość a może krótki czas pobytu a może lata robią swoję ale jak już pisałęm miło było pooddychać tą atmosferą :)

 

VIT66 My chyba mieliśmy przyjemność się poznać? My znaczy się grupa namawiająca Cie byś co nieco gwary śląskiej nam przybliżył. I żubr się znalazł i oferta moto:D Mam racje?:>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwed dobiję trochę gazu do amora i następnym razem wpadnę po Ciebie :lalag:

Wojtuś albo zmień sprzęt,Kawa dała radę i było fajnie być takim masywnym plecakiem.Rezerwuj sobie lipec w przyszłym roku! :wink:

 

Zasadniczo chyba nie byliśmy sobie przedstawieni więc nie wiem czy Ty to Ty, ale jeśli Ty to ta co myślę, że to Ty to dodałem fotkę.

Dzięki,tak to ja ps.krzyczałam że nie jestem fotogeniczna :notworthy:

 

Albo na dupie, bo niektórzy z gołą latali.

O ile dobrze pamietam to paradowałeś w ekstra bokserkach :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś albo zmień sprzęt,Kawa dała radę i było fajnie być takim masywnym plecakiem.Rezerwuj sobie lipec w przyszłym roku! :wink:

Dzięki,tak to ja ps.krzyczałam że nie jestem fotogeniczna :notworthy:

O ile dobrze pamietam to paradowałeś w ekstra bokserkach :clap:

Kinga mam pytanie jak to jest bo mówiłaś, że nie jeździsz sama a tu masz wpisany motocykl jaki posiadasz.

To w końcu jak to wygląda? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś albo zmień sprzęt,Kawa dała radę i było fajnie być takim masywnym plecakiem.Rezerwuj sobie lipec w przyszłym roku! :wink:

Dzięki,tak to ja ps.krzyczałam że nie jestem fotogeniczna :notworthy:

O ile dobrze pamietam to paradowałeś w ekstra bokserkach :clap:

 

OK moja droga.Kiedyś użytkowałem przez parę miesięcy GL 1500 szwagra/byłego/ i nawet z moją teściową/byłą/ +/_100 kg dawała radę,to jakby co pożyczę :biggrin: Ale propozycja kusząca :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga mam pytanie jak to jest bo mówiłaś, że nie jeździsz sama a tu masz wpisany motocykl jaki posiadasz.

To w końcu jak to wygląda? :bigrazz:

Wygląda to tak że szwed to byl on i była Kawa a teraz Szwed to ja i nie ma nic ps.zmienię to i ma nadzieję że już następnym razem przybędę sama, sorki za lekkie wprowadzenie w bład :notworthy:

 

OK moja droga.Kiedyś użytkowałem przez parę miesięcy GL 1500 szwagra/byłego/ i nawet z moją teściową/byłą/ +/_100 kg dawała radę,to jakby co pożyczę :biggrin: Ale propozycja kusząca :flesje:

Ok,trzymam Cię za słowo.Nie ważne jak,co i gdzie ważny jest fakt że tam BYŁAM! :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak że szwed to byl on i była Kawa a teraz Szwed to ja i nie ma nic ps.zmienię to i ma nadzieję że już następnym razem przybędę sama, sorki za lekkie wprowadzenie w bład :notworthy:

 

 

Ale co z tym Szwedem????????!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak że szwed to byl on i była Kawa a teraz Szwed to ja i nie ma nic ps.zmienię to i ma nadzieję że już następnym razem przybędę sama, sorki za lekkie wprowadzenie w bład :notworthy:

 

Fuck, to zbyt skomplikowane jak na moja blond głowę... :icon_mrgreen:

 

Yuby z lekka przeginasz :icon_question:

Poszedł w odstawkę :lapad:

Poszedł w odstawkę, ale zostawił Ci swoje konto...:D Miło z jego strony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck, to zbyt skomplikowane jak na moja blond głowę... :icon_mrgreen:

Poszedł w odstawkę, ale zostawił Ci swoje konto...:D Miło z jego strony :P

Nie martw się Groniu ja też jestem naturalną blond przekierowaną na bordo w porywach do rudego. :lalag: Może uda mi się jakimś cudem zmienić nick :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Groniu ja też jestem naturalną blond przekierowaną na bordo w porywach do rudego. :lalag: Może uda mi się jakimś cudem zmienić nick :bigrazz:

 

Zaczynaj wszystko od nowa,bez sentymentów.Nowe konto.nowy nick,przywitaj się wszędzie jako nowa laska :flesje: Tu lubią nowe laski/w bikini/,podaj mniej lat,masz przyszłość dziewczyno! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynaj wszystko od nowa,bez sentymentów.Nowe konto.nowy nick,przywitaj się wszędzie jako nowa laska :flesje: Tu lubią nowe laski/w bikini/,podaj mniej lat,masz przyszłość dziewczyno! :flesje:

 

:flesje: super zacznij od nowa :flesje: Fakt mniej lat inny nick i bedzie dobrze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...