Skocz do zawartości

A co z Borkami 2009?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Melduje sie po powrocie. Podroz Tam - wspaniala - moze za wyjatkiem objazdu i korkow w Koluszkach, powrotna - ciezkie zmagania z silnym wiatrem i mokra nawierzchnia na pewnym odcinku, a takze krotkim intensywnym deszczem. Pod koniec drogi bylem tak zjechany ze chyba ze 20 puszek mnie wyprzedzilo hanba dla prawdziwych motocykli :notworthy:

Wrazenia z Borek... nie do opisania. :eek: :eek:

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to ja zabieram ze sobą dwa śpiwory i trzy farelki.

 

A ja już chyba po zupe do Tomaszowa nie bede jechał, bo niezbyt mi sie jazda z takim ładunkiem podoba ;)

 

moze za wyjatkiem objazdu i korkow w Koluszkach

Pffff, motocyklem narzekasz? Nawet nie wiesz jakie bluzgi lecą od kierowców aut którzy tam stoją. A wypadki na przeciwko mojego miejsca pracy? Nie ma nic lepszego niż małe bach w czasie porannej sjesty ;)

 

 

 

pod wrazeniem ilosci ciekawych miejsc wokól

 

W okolicach jest full takich miejsc, niestety włodarze Tomaszowa niezbyt sie nimi opiekują. Bunkry prócz Konewki są jeszcze w Jeleniu, identyczne, ale opuszczone. W drodze Tomaszów-Borki pewnie mijaliście Groty Nagórzyckie, oficjalnie zamknięte, ale ich wnętrze robi piorunujące wrażenie. Lecąc w strone Konewki poruszaliście się pewnie zajebistą drogą w pięknym lesie Spalskim, a na końcu mieliście fajny kosciółek na wzgórzu w Inowłodzu. "Błękitne Źródła" chyba też widzieliście. Pewnie mieszkańcy Tomaszowa znają więcej takich miejsc, ale to co wypisałem trzeba zobaczyć na pewno. Poświecając w tamtych okolicach beny na 120km i troche czasu można zobaczyć wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już chyba po zupe do Tomaszowa nie bede jechał, bo niezbyt mi sie jazda z takim ładunkiem podoba ;)

Pffff, motocyklem narzekasz? Nawet nie wiesz jakie bluzgi lecą od kierowców aut którzy tam stoją. A wypadki na przeciwko mojego miejsca pracy? Nie ma nic lepszego niż małe bach w czasie porannej sjesty ;)

W okolicach jest full takich miejsc, niestety włodarze Tomaszowa niezbyt sie nimi opiekują. Bunkry prócz Konewki są jeszcze w Jeleniu, identyczne, ale opuszczone. W drodze Tomaszów-Borki pewnie mijaliście Groty Nagórzyckie, oficjalnie zamknięte, ale ich wnętrze robi piorunujące wrażenie. Lecąc w strone Konewki poruszaliście się pewnie zajebistą drogą w pięknym lesie Spalskim, a na końcu mieliście fajny kosciółek na wzgórzu w Inowłodzu. "Błękitne Źródła" chyba też widzieliście. Pewnie mieszkańcy Tomaszowa znają więcej takich miejsc, ale to co wypisałem trzeba zobaczyć na pewno. Poświecając w tamtych okolicach beny na 120km i troche czasu można zobaczyć wiele

 

Adaś przypomnij m o tym na wiosnę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borki zaliczone :buttrock: Miło było poznać FM brać. Niech żałują ci którzy wymiękli!

W domu od 18:00, pogoda ok- myślałam, że będzie gorzej. Powrót z bocznym wiatrem- bezcenny :buttrock:

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom ja reż tam bylam i się świetnie bawiłam.Dzięki za miłe przywitanie,było speraśko!Droga powrotna nie za bardzo ale dotarłam do domu(Michal dzięki) :buttrock: A tak na marginesie to bede miała nowy nick KUDŁATA heheheh, Pepe wrzuć jakąś fotkę uwierzytelniającą ze tam bylam :wink:

 

Jako jeden z rzeszy czarych owiec niobecnych w Borkach ,kajam się i jadnocześnie z pewną nieśmiałością dopominam się o publikację zdjęć z tego radosnego zlotu :icon_twisted:

Żałuj,byłam :icon_razz:

 

Będzie pięknie, bo mam grzybki :icon_mrgreen:

Aga ta soczewica byla ognista :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do ogólnego dziękczynnego klimatu, jednocześnie zapytując, czy nikt nie przygarnął mojego kubka termicznego, który przepadł w mrokach sobotniej nocy niczym jego właścicielka? :icon_mrgreen:

Dla znalazcy cenne nagrody ;)

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za imprezę! Jak zawsze będzie co wspominać. Szkoda tylko że musiałem puszką przypędzić, ale zawsze trochę więcej zaopatrzenia;]

 

Bilans strat...poza moralnymi i złamaną nogą od krzesła, druczek przelewu + 4 pkt. No nic, zostało jeszcze 20 :flesje:

 

Pozdr. i dzięki jeszcze raz!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...