Skocz do zawartości

Sezon na ścigacze


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście że może ale z tego co widze to żal i śmiech w sobie wstrzymuje na "młodych" co rozpoczynaja od 600 itd

 

 

a z tym to się z tobą zgodzę w 100%

 

600 na pierwsze moto odpada

 

125, 50 ewentualnie 250 na pierwsze moto powinno być

 

i na takich człowiek powinien się uczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyjka w skrócie: ...., oboje mają podobne umiejętności jeździeckie , oboje są oblatywaczami zjaw i wuesek.

Nie dość że języka polskiego nie znasz....

forgiwmi, plis , maj dir hany .

to angielski spelling u ciebie też kuleje. A w sumie nic z sensem nie napisałeś. Ot, taka sieczka bez ładu, składu i wiedzy językowej..... gratulacje.

 

a co do tych dzieciaków powiedzmy sobie szczerze kto ma się wykruszyć to się wykruszy

Nooo, podaj sobie rączkę z panem adolfem. On tez uważał że "słabsi powinni sie wykruszyć"... Czy ty to przeczytałeś co napisałeś? Czyli co, te dziewczynki się miały wykruszyć, czy kolesie na motocyklach, "wykruszając" przy okazji innych? Głęboko się zastanów nad tym co wypisujesz...

 

600 na pierwsze moto odpada

125, 50 ewentualnie 250 na pierwsze moto powinno być

Powiedział 17latek co jeździ 650 i który nagminnie łamał prawo jeżdżąc bez prawka (do czego się wyżej przyznał). No kurna wyrocznia i autorytet, nie ma co...

 

I taka mamy właśnie motocyklową polskę dla kowalskiego.

Ignorantów co nie umieją pisać, za nimi jadą niezniszczalne he-many co to wykoszą słabszych, potem lecą ci bez prawka na motor a wszystkich prowadzi yuby w terenie zabudowanym "lecąc lajtowo złotypięćdziesiąt"....

 

Żałosne. I smutne...

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedział 17latek co jeździ 650 i który nagminnie łamał prawo jeżdżąc bez prawka (do czego się wyżej przyznał). No kurna wyrocznia i autorytet, nie ma co...

 

 

 

od 2 lat mam prawko kat a1 wiec wiesz ~~

 

obecnie za tydzien dokladnie 3 miechy przed 18 ide sie zapisac na a+b

 

a co do łamania prawa, po to jest aby inni mogli je łamać

 

sam nie łamiesz prawa przypierdalając na prostych?

 

a nie zapomniałem tacy ludzie jak ty jeżdżą po mieście 50 km/h no i 70 po za miastem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to że ludzie nie zdają sobie sprawy z realiów jazdy na motocyklach i przez to najczęściej giną

ja bym polemizował nad tym i nie słabsi a raczej głupsi, bo słabszy moim zdaniem będzie bardziej uważny niż "cwaniaczek na srebrnym plastiku" potrafiący tylko jechać do przodu

 

co do tych dzieci nie dopilnowanie rodziców, ale wina motocyklisty

 

a1 dotyczy chyba 125 a nie 650 ?

a przepisy jakiś cel jednak mają ..

Edytowane przez dcz333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a1 dotyczy chyba 125 a nie 650 ?

a przepisy jakiś cel jednak mają ..

 

 

no wiesz ~~

 

na co dzień jeżdżę nsr 125 na którą mam uprawnienia

 

bmw kupiłem po to bo była okazja, będąc w anglii spodobał mi się ten moto to go kupiłem

 

proste? ~~

 

co do jeżdżenia na niej to wiadomo się jeździ, ale nie tyle co na hondziarce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz ~~

 

na co dzień jeżdżę nsr 125 na którą mam uprawnienia

 

bmw kupiłem po to bo była okazja, będąc w anglii spodobał mi się ten moto to go kupiłem

 

proste? ~~

 

co do jeżdżenia na niej to wiadomo się jeździ, ale nie tyle co na hondziarce

 

 

może Ty jeszcze się ograniczasz w stosunku do bmw ale wielu niedolotów tak nie robi wkońcu trzeba się popisać... :banghead:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Ty jeszcze się ograniczasz w stosunku do bmw ale wielu niedolotów tak nie robi wkońcu trzeba się popisać... :banghead:

 

 

jak bym chciał się popisać to po pierwsze turystyka bym nie kupił tylko jakiegoś plastika

 

ale jakoś jak na razie bmw styknie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niewiele wczesniej pamiętam jak 17- i 16-latkowie chwalili się każdy który miał pojemnosci powyzej 500... :banghead:

i dla nich okazja to byla równa prosta i tłum wielbicielek :icon_eek:

choc są i tacy którzy mają niewiele lat a o wiele więcej w głowie od starszych i bardziej doświadczonych :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie za tydzien dokladnie 3 miechy przed 18 ide sie zapisac na a+b

Obecnie za tydzień? ;)

 

Ja obecnie po całym zamieszaniu z Euro 2012 idę zapisać się na kurs pilota, więc już teraz mogę polatać F16, bo w domu mam latawiec, na który mam uprawnienia ;)

 

 

sam nie łamiesz prawa przypierdalając na prostych?

 

a nie zapomniałem tacy ludzie jak ty jeżdżą po mieście 50 km/h no i 70 po za miastem

Przeczytaj to jeszcze raz i powstawiaj znaki przestankowe ;) Zresztą w poprzednim cytacie też ich brak, brak logiki (sensu) wypowiedzi. Ortografia...? hmmm, a co to? ;)

 

 

bmw kupiłem po to bo była okazja, będąc w anglii spodobał mi się ten moto to go kupiłem

Tzn. że BMW będąc w Anglii spodobał Ci się?

A Ty gdzie wtedy byłeś? ;) (klasyka: "Idąc do domu, padał deszcz.")

 

Poza tym cel kupna - "po to, bo była okazja" jakoś mało sensownie brzmi.

 

Oj weź się chłopie za naukę, bo z maturą będzie krucho, a to już za chwilę...

No chyba, że obecnie za kilka lat zamierzasz do niej dopiero podejść, to spoko ;)

Edytowane przez Miras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie za tydzień? ;)

 

Ja obecnie po całym zamieszaniu z Euro 2012 idę zapisać się na kurs pilota, więc już teraz mogę polatać F16, bo w domu mam latawiec, na który mam uprawnienia ;)

 

 

Przeczytaj to jeszcze raz i powstawiaj znaki przestankowe ;) Zresztą w poprzednim cytacie też ich brak, brak logiki (sensu) wypowiedzi. Ortografia...? hmmm, a co to? ;)

Tzn. że BMW będąc w Anglii spodobał Ci się?

A Ty gdzie wtedy byłeś? ;) (klasyka: "Idąc do domu, padał deszcz.")

 

Poza tym cel kupna - "po to, bo była okazja" jakoś mało sensownie brzmi.

 

Oj weź się chłopie za naukę, bo z maturą będzie krucho, a to już za chwilę...

No chyba, że obecnie za kilka lat zamierzasz do niej dopiero podejść, to spoko ;)

przestań się znęcać nad chłopakiem, nieładnie kopać leżącego i słabego, a za rok wróci do tego tematu i zrozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno stwierdziłem :)

 

iż moje wszystkie posty są bardzo atencyjne

 

oraz większość odpowiedzi na nie brzmi: nie znasz się bo nie masz prawka

 

śmiechem idzie wybuchnąć czytając niektórych z was

 

pozdro dla wyrozumiałych xD

 

 

Tzn. że BMW będąc w Anglii spodobał Ci się?

A Ty gdzie wtedy byłeś? ;) (klasyka: "Idąc do domu, padał deszcz.")

 

 

no cóż widocznie z Twoim tokiem myślenia to muszę tobie wytłumaczyć jak dla

10 latka

 

motor należał do mojego znajomego i od niego odkupiłem bo mi się strasznie podobał

 

proste?

 

czy nadal zbyt skomplikowane?

 

 

jeszcze ktoś ma zamiar na mnie wjechać odnośnie 650?

zazdrość czy nienawiść?

Edytowane przez ilcaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niewiele wczesniej pamiętam jak 17- i 16-latkowie chwalili się każdy który miał pojemnosci powyzej 500... :banghead:

i dla nich okazja to byla równa prosta i tłum wielbicielek :icon_eek:

choc są i tacy którzy mają niewiele lat , a o wiele więcej w głowie od starszych i bardziej doświadczonych :bigrazz:

 

Chodzi o starszych i bardziej doświadczonych motocyklistów? Jeśli tak to śmiem się nie zgodzić z twoją tezą.

Motocykliści starsi i doświadczeni, muszą jednak mieć w głowie więcej od nastolatka, wszak wieku słusznego dojeździli :bigrazz:

Doświadczenia nie kupi się na rynku, czy w markecie-potrzeba na to czasu i właśnie mądrości w podejmowaniu decyzji na drodze.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nsr oczywiście zablokowana? bo na jazdę odblokowaną A1 Ci nie pozwala.

 

 

oczywiście odblokowana

 

" przepisy są po to by je łamać" :buttrock:

 

nsr oczywiście zablokowana? bo na jazdę odblokowaną A1 Ci nie pozwala.

 

 

a ty oczywiscie swoje komarki też masz poblokowane?

 

 

jeszcze ktoś z czymś ma zamiar do mnie się o coś .... yhymyh

 

więcej atencji pls :)

Edytowane przez ilcaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...