Skocz do zawartości

Moto-Szkoła, www.motoszkola.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Jescze nie brałam udziału (jestem zapisana na kwiecień ;)), ale słyszałam bardzo pochlebne opinie od ludzi, którzy zrobili najpierw bezpieczny, a rok później robili techniczny.

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zawsze warto poświęcić trochę czasu na takie doskonalenie. Szczególnie na naszych drogach jest to niezbędne. Często trzeba szybko ominąć dziurę czy katamaran. Poleca chociaż sam jeszcze nie próbowałem korzystać z tej usługi. Jak na razie staram się trenować różne manewry sam na jakimś placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem czy warto, ale dopiero w kwietniu po kursie. ;) Z tego co słyszałem zdecydowanie warto.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał już od jakiegoś czasu nie prowadzi szkoleń

jsz

Skoro Michał nie prowadzi szkoleń - ale sprawdźmy! - to zapraszam do siebie, jak tylko śnieg stopnieje.

Wszyscy instruktorzy posiadają uprawnienia państwowe do szkolenia i są ubezpieczeni.

www.kulikowisko.pl

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce sie podszkolic w jezdzie torowej i nietylko to w Krakowie moge polecic http://www.moto-expert.info/

 

no właśnie patrzyłem kiedyś, pytałem nawet ile dutków trzeba by za to oddać. tyle, że nikt tam nie jest podpisany z imienia i nazwiska, nie wiadomo kto szkoli i jakie posiada w tym zakresie umiejętności czy doświadczenie, nie chwali się żadnymi formalnymi kwalifikacjami... generalnie koledzy z gp rekomendują, i to tyle (nie umniejszając nic takiej rekomendacji). fakt, że jeszcze żadne (galeria pusta) szkolenie się nie odbyło nie poprawia tej oceny

 

insza inszość to moto-szkoła, pro-motor czy działalność Tomka: wiadomo kto, wiadomo jaki ma na tą zabawę papier, dostępne są pozytywne opinie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie patrzyłem kiedyś, pytałem nawet ile dutków trzeba by za to oddać. tyle, że nikt tam nie jest podpisany z imienia i nazwiska, nie wiadomo kto szkoli i jakie posiada w tym zakresie umiejętności czy doświadczenie, nie chwali się żadnymi formalnymi kwalifikacjami... generalnie koledzy z gp rekomendują, i to tyle (nie umniejszając nic takiej rekomendacji). fakt, że jeszcze żadne (galeria pusta) szkolenie się nie odbyło nie poprawia tej oceny

 

insza inszość to moto-szkoła, pro-motor czy działalność Tomka: wiadomo kto, wiadomo jaki ma na tą zabawę papier, dostępne są pozytywne opinie

jsz

Dzięki 'jeszua' za linka. Po zdjęciach poznałem mojego kursanta, który był na kilku lekcjach w naszej szkole. Proszę nie łączyć jazd u niego z treningami doskonalenia jazdy ProMotora. Mam tylko nadzieje, że osoba ta posiada jakiekolwiek uprawnienia do szkoleń motocyklowych.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie patrzyłem kiedyś, pytałem nawet ile dutków trzeba by za to oddać. tyle, że nikt tam nie jest podpisany z imienia i nazwiska, nie wiadomo kto szkoli i jakie posiada w tym zakresie umiejętności czy doświadczenie, nie chwali się żadnymi formalnymi kwalifikacjami... generalnie koledzy z gp rekomendują, i to tyle (nie umniejszając nic takiej rekomendacji). fakt, że jeszcze żadne (galeria pusta) szkolenie się nie odbyło nie poprawia tej oceny

 

insza inszość to moto-szkoła, pro-motor czy działalność Tomka: wiadomo kto, wiadomo jaki ma na tą zabawę papier, dostępne są pozytywne opinie

jsz

 

szkolenia robi osobnik Chester z GP, robil roznego rodzaju szkolenia i uprawnienia w Warszawie koszt kursu to ok 700zl z tego co wiem, sama teoria 100+600 praktyka na motocyklu szkoleniowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może coś wie o podobnych szkoleniach w okolicach Poznania lub Wrocławia?

 

wyszukiwarka po prawej u góry, były już informacje zarówno o jednym jak i drugim mieście

jsz

 

EDIT: w posen nie pamiętam, ale w breslau szkolenia odbywają się na siakimś "tor rakietowa" cy cuś

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Czy ktoś z Was brał udział w jazdach doszkalających.

http://www.motoszkola.pl/

 

 

Ja byłam w ubiegłym roku na bezpiecznym.

Polecam, choć nie jestem pewna czy w tym roku ekipa nie planuje pewnych zmian w szkoleniu, bo powiększyli grupy z 4 do 8.

Jestem już zapisana na techniczny w tym roku i przyznam się, że na ten szczególnie się cieszę, bo jazda po winkielkach w górach to jest to co tygrysy lubią najbardziej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...