Skocz do zawartości

Kupiłam czarną ninje 250 :D


martyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro odbieram z salonu...

 

Tylko coś chyba pochrzanili bo kupilam sportową szybe i tak mi dzisiaj przemknęło że dali uszczelkę naokolo... no coz najwyzej wytnę ja.

 

przeraza mnie tylko wizja dotarcia silnika... snilo mi sie to przez dwa dni i pamietam ze bylo strasznie meczace... jezdze jutro caly dzien...

 

jest muy bien :)

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem ciekaw czy chodzi o nowy sprzęt, dlatego zajrzałem : D

 

Szacun!

 

PS. "Uszczelki" to chyba oryginalnie dają do wszystkich szyb - a czy ktoś sobie założy, to już jego biznes - tu widać ktoś zdecydował za Ciebie ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na docieraniu, 240 km za sobą... Przy predkości max 60 km/h to jest męczarnia... jeszcze 12 godzin jezdzenia non stop... nawet maluch i autobus mnie dzisiaj wyprzedzał... ale coż, cierp ciało..

 

generalnie sprzet zapowiada sie wprost wytrzepany w kosmos. nic wiecej mi nei potrzeba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu ;) Jak wsiadłam na moje 72KM to banan z paszczy nie schodził. Po prawie 4k nabitych kilosów w 3,5 miesiąca banan się skurczył. Wolę więc sobie nie wyobrażać jak bym się zanudziła na mniejszej pojemności ...

 

ALE BYNAJMNIEJ NIE MÓWIĘ ŻE KUPIŁAŚ ZŁY SPRZĘT ! Przeciwnie - gratuluję bo frajdę będziesz miała i tak jak faceci - mają ciągłą ochotę na seks, tak Ty nie będziesz chciała zejść ze swojego rumaka :P :)

Rodełoooo na kucyku , iiihhhahahahahah!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale naprawde nie mam ciągot do mocnych sprzętów.

 

Ja sie ciesze ze mam nowy porzadny sprzecik, wiem ze bedzie malo palil, juz czuc ze bedzie mial fajnego kopa (nie takiego mega wyczes giga mega kopa do zapier...ania, tylko takiego normalnego kopa), ma maly promien skretu, lekki i ładny. Sama jestem neiduza i nawet sprowadzam z niemczech zestaw obnizajacy o 2,5 cm do niej. Dla mnie najwazniejsze jest to zebym sie dobrze czula na motocyklu a nie zeby ciagle uwazac czy sie nie wypieprze, czy sam mi sie nie wywroci (lawirowanie GSką nie wychodzilo mi dobrze bo potrafil mi sie w garazu polozyc i musialam wzywac wsparcie techniczne bo sama bylam) Nie ma zadnego innego motocykla laczacego wszystkie zlaety tej 250tki.

 

Jak na razie mecze sie, aczkolwiek jestem zachwycona. I ma piekne turkusowe podwietlenie zegarow w nocy, normalnie bajka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe jest piękne, a mała, czarna Kawa jest nadzwyczajnie pobudzająca, chociaż powoduje uzależnienia :)

 

Gratulacje nowego ca(Y)cuszka :bigrazz:

 

Dołączam do proszących o fotki, zwłaszcza tej turkusowej poświaty :biggrin:

 

Lewa w górze, Kawa na blacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...