Skocz do zawartości

No to czas i na mnie!


Mrówka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moto już widzieliście.

Niebawem zdjęcia mojego autorstwa, mam nadzieję :)

Tymczasem prezentuję:

1. Buty Diadora, używane 1 sezon, stan prawie idealny - już są moje :)

Buty

2. Kurtka Funt & CO, tekstylna, z protektorami ochronnymi na łokcie i barki oraz żółwiem (zdjęcie zapożyczone od sprzedającego na allegro)

kurtka

3. Kask enduro Luis

kask

 

Rękawice są w drodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto już widzieliście.

Niebawem zdjęcia mojego autorstwa, mam nadzieję :)

Tymczasem prezentuję:

1. Buty Diadora, używane 1 sezon, stan prawie idealny - już są moje :)

Buty

2. Kurtka Funt & CO, tekstylna, z protektorami ochronnymi na łokcie i barki oraz żółwiem (zdjęcie zapożyczone od sprzedającego na allegro)

kurtka

3. Kask enduro Luis

kask

 

 

 

:lalag: za kask enduro w szczególności :D

 

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu fajny avatar :bigrazz:

 

Dzięki :icon_rolleyes:

 

A Mrowka obok ...... bez ;)

 

A no nie trafiłeś :bigrazz:

 

***

 

Myślałam, że pochwale się Wam zdjęciami zJawiska ale niestety. Byłam z kolega oglądać. Jawa miała być gotowa do sezonu. Tylko odpalać i jechać. Ale niestety wystąpiły komplikacje. Hamulec zapowietrzony, raz bierze a raz nie. świece do wymiany. I co gorsza- odpaliła, kolega pojechał i... wracał a Jawa obok niego. Silnik się zalał? Coś z rozrusznikiem? Później odpalała już tylko na pych. Kolega mówi nie bierz. Ty jak coś się stanie w lesie nie zaczniesz biec obok motocykla i go nie odpalisz- nie dasz rady- a ja nie przyjadę i nie pomogę, bo na jawach się nie znam. Ale chłopak od którego miałam kupić, powiedział, że to naprawi, ogarnie temat i żebym jeszcze pomyślała i po weekendzie się odezwała. No i nie wiem co począć, jak myślicie? Bo za takie pieniądze raczej nic innego nie znajdę... Zastanawiam się czy ryzykować, czy tez przeznaczyć tą kasę na prawko i poczekać kilka miesięcy aż odłożę więcej a tymczasem śmigać dalej na pożyczanych maszynach...

Edytowane przez Mrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już postanowione, że zrobię jak mówicie. Prawko przez wakacje a potem zobaczymy :) Przynajmniej będę pełnoprawnym przyszłym właścicielem jakiegoś rumaka ;)

YUBY tylko przed jazdami muszę się z Tobą spotkać na odbiór stringów- najlepiej czerwonych. Nowe majteczki jak w Nowy Rok i czerwone jak na Studniówce i moje jazdy i egzamin powinny być pierwszorzędne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście nic szczególnego ale zeszłam ze złej drogi zakupu w pierwszej kolejności motocykla i dziś zapisałam się na kurs prawka :) Zapłaciłam od razu całość, żeby mnie te pieniądze do czegoś nie podkusiły :icon_razz:

Zaczynam w poniedziałek :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już postanowione, że zrobię jak mówicie. Prawko przez wakacje a potem zobaczymy :) Przynajmniej będę pełnoprawnym przyszłym właścicielem jakiegoś rumaka ;)

 

 

 

ja nim chętnie będę :icon_mrgreen:

zaczynaj i jak najszybciej kończ oczywiście z pozytywnym wynikiem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...