Skocz do zawartości

Jazda w korku lewy środek


Rekomendowane odpowiedzi

NIE MÓWIMY O SYTUACJACH TEGO WYMAGAJĄCYCH !!!

Ech

określenie najszybszy oznacza lewy! to tak ruch jest zorganizowany

I słusznie. I dlatego pojadę po prawej jeśli będę uważał ze jadę wolniej od ciebie i jedz sobie tym lewym nawet jesli jest całkiem zastawiony :icon_mrgreen:

Stwierdziłeś ze wyłączasz sytuacje wymagające tego. No to przyjmij ze dla mnie i wielu innych których już uznałeś za piratów drogowych, dawców i mniej doświadczonych uważa, że sytuacją do nadgonienia na luźniejszym lewym wymagająca, może być to ze np spiesza sie do pracy( stwórz zasadę wychodzenia 15 min wcześniej albo skoro tak lubisz generować nowe zasady to może jakiś szybki wzorek biorąc pod uwagę zagęszczenie o konkretnej godzinie w miastach powiedzmy od-do liczby mieszkańców albo jeszcze lepiej kierując sie ceną za metr kwadratowy w centrum.Tak żeby obliczyć ile wcześniej powinien wyjść motocyklista z domu). Albo nie mają ochoty czekać w korku bo siusiu im sie chce- zasadę że nie należy wsiadać na motocykl jeśli sie spożywało płyny do 30 min wcześniej. Tu dodatkowo ramy wiekowe. Albo mają w dupie to co sobie upatrzyłeś za świetna zasadę bo odstępstw od tego jest tak dużo ze wychodzisz na pajaca dzieląc na mniej i bardziej doświadczonych i jeszcze kilka innych równie trafnych użyłeś określeń dzielących na tych mniej obeznanych z motocyklami czy bardziej. Generalnie rzucasz sie jak pchła na łańcuchu bo lubisz narzucać innym zasady i od jakiś 12 lat("młodych gniewnych" lat) przez jakie zajmuję sie jazda i składaniem motocykli zaobserwowałem ze to typowe zachowanie teoretyków nerwusków, bez względy czy poruszą się motocyklami , samochodami czy nie maja prawka na cokolwiek.

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiesza sie do pracy( stwórz zasadę wychodzenia 15 min wcześniej albo skoro tak lubisz generować nowe zasady to może jakiś szybki wzorek [...]

 

Juz to przy wypowiedziach Asi pisalem i myslalem ze nie bedziemy tego kontunuowc, ale ...

Skoro masz problem ze spoznianiem sie do pracy i z wlasna organizacja czasu .... sorry, ale nie jest to forum edukacjne ani moralizatorskie .... moze za kilka lat sie nauczysz.

Albo moze przy kolejnym spoznieniu Twoj szef zwroci Ci uwage .....

Pracujac kilka lat w UK nikogo nie obchodzilo o ktorej Ty wyszedles z domu do pracy ... masz byc PUNKTULNIE.

I uwierz mi, nikt z tego powodu nie zapie**ala jak idiota na moto i nie smiga wezykiem po ulicach.

Temat jest o poruszaniu sie motocyklem pomiedzy lewym a srodkowym pasem jezdni i tego sie trzymajmy :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo może Ci się przytrafić i na lewym środkowym!

Niby czego ma dowieźć ten filmik? Czy przypadkiem nie tego, że ślepa baba nie spojrzała w lusterka i próbowała przekroczyć podwójną ciągłą, a więc wykonać niedozwolony manewr? I przede wszystkim durny jest tytuł tego filmu-sprawcą była w tym przypadku puszka.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to JEST lewy środkowy :bigrazz:

 

hehe...no tak, moje niedopatrzenie ;) Na lewym skrajnym też można oberwać :icon_razz:

 

Tym bardziej nie rozumiem intencji wklejania tego tutaj.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie robicie z igly widly ... i tyle mi nic lopatologicznie nie trzeba tlumaczyc jak to kolega napisal .... poprostu pokazuje ze ten tok rozumowania jest bez sensu bo i tak nic nie zmienisz..... i nie chodzi to "mlodych gniewnych" tylko o myslenie realne.... ja jak jade w korku to widzac jakis moto przed soba staram sie trzymac za nim aby nie robic kielbie we lbie kierowcom w samochodach ale srednio mnie obchodzi miedzy ktorymi pasami jade jak sie mieszcze to jade jak nie to nie proste jak budowa cepa.... a tym tematem chcecie utworzyc nowa ideologie... tylko do czego??

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie robicie z igly widly ... i tyle mi nic lopatologicznie nie trzeba tlumaczyc jak to kolega napisal .... poprostu pokazuje ze ten tok rozumowania jest bez sensu bo i tak nic nie zmienisz..... i nie chodzi to "mlodych gniewnych" tylko o myslenie realne.... ja jak jade w korku to widzac jakis moto przed soba staram sie trzymac za nim aby nie robic kielbie we lbie kierowcom w samochodach ale srednio mnie obchodzi miedzy ktorymi pasami jade jak sie mieszcze to jade jak nie to nie proste jak budowa cepa.... a tym tematem chcecie utworzyc nowa ideologie... tylko do czego??

słuchaj my tu mówimy o przypadkach gdy kilka moto jedzie i każdy inną stroną bo tak mu wygodniej(tak rozumują koleżanki)

Chodzi właśnie o to co napisałeś żeby nie robić puszkarzom kiełbia!!! trzymajmy się razem na jednej stronie bo my w przeciwieństwie do puszkarzy się przepuścimy przy pierwszej lepszej okazji( no z wyjątkiem koleżanek które nieposkromione będą śmigały to na lewo to na prawo i nie są skore do solidarności z innymi bikerami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz to przy wypowiedziach Asi pisalem i myslalem ze nie bedziemy tego kontunuowc, ale ...

Skoro masz problem ze spoznianiem sie do pracy i z wlasna organizacja czasu .... sorry, ale nie jest to forum

No widzisz. Raczej problemów ze spóźnianiem sie do pracy nie mam. Ale to nie ty moralizowałeś o wychodzeniu wcześniej? Rozumiem, że dla niektórych motocykl to jakiś gadżet do lansowania sie ale dla mnie to środek transportu. Szybszy i zwinniejszy niż rower. Ale sądzę, że są tacy którzy myślą, że ludzie na nich patrzą jacy są fajowi bo mają motocykl też bozia kocha. A przecież nie można za szybko jechać jak sie człek tyle napolerował chromów i akryli bo trza sie pewnie pokazać jak pudel na wybiegu :biggrin:

Tylko po cholerę dopisywać dodatkową ideologie i twierdzić ze sytuacje, że sie spieszymy nie istnieją? Nawracać i wytykać tych co maja inna koncepcje na przejechanie korka? Jedziesz za kimś to trudno. kombinuj. Jak mi samochód zajedzie bo będzie puszczał kogoś po lewej to trudno. Mogłem wstać wcześniej - forsować jakiś reguł, że skutery tedy,motocykle tedy a czerwone tiko tamtędy nie będę z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Raczej problemów ze spóźnianiem sie do pracy nie mam. Ale to nie ty moralizowałeś o wychodzeniu wcześniej? Rozumiem, że dla niektórych motocykl to jakiś gadżet do lansowania sie ale dla mnie to środek transportu. Szybszy i zwinniejszy niż rower. Ale sądzę, że są tacy którzy myślą, że ludzie na nich patrzą jacy są fajowi bo mają motocykl też bozia kocha. A przecież nie można za szybko jechać jak sie człek tyle napolerował chromów i akryli bo trza sie pewnie pokazać jak pudel na wybiegu :biggrin:

Tylko po cholerę dopisywać dodatkową ideologie i twierdzić ze sytuacje, że sie spieszymy nie istnieją? Nawracać i wytykać tych co maja inna koncepcje na przejechanie korka? Jedziesz za kimś to trudno. kombinuj. Jak mi samochód zajedzie bo będzie puszczał kogoś po lewej to trudno. Mogłem wstać wcześniej - forsować jakiś reguł, że skutery tedy,motocykle tedy a czerwone tiko tamtędy nie będę z tego powodu.

krakus

 

Czemu? Może oni akurat lubią ryby?

nie dorosłaś do tej dyskusji zapierda gdzie i jak chcesz nara zajmij się swoim planem dnia...Twoje zdanie już poznaliśmy jesteś ciut nie reformowalna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopuszczalnej 80 w mieście na niektórych ulicach i zapier.... ile wlezie jak to niektórzy się licytowali że w korku można znacznie szybciej...

 

 

mozna nie znaczy ze trzeba .... to jest indywidualna sprawa.... a Ci co zapierdzielaja szybciej i tak tego nie czytaja .... tylko leca po nowy dresik :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...