Skocz do zawartości

Jazda w korku lewy środek


Rekomendowane odpowiedzi

 

No pedal jakis pewnie ze tak zrobil :icon_mrgreen:

 

Być może, nie bardzo się lubimy więc jak dla mnie może być :icon_mrgreen:

 

 

Bo ma wypisane na plecach " pedal " ?

 

 

Mniej więcej, w każdym razie nie da się nie zauważyć :biggrin:

 

Tak odchodząc od uszczypliwości. Dla mnie motocykliści to motocykliści, a "rodzina motocyklowa" (jeśli już przyjęliśmy taki termin) to ludzie których szanuję. Natomiast niektórzy naiwnie ufają, że wszyscy motocykliści są godni szacunku, a jak się zawiodą to sobie wymyślają terminy typu prawdziwy/nieprawdziwy motocyklista i tych prawdziwych zaliczają do rodziny motocyklowej, trochę to chore.

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji kiedy np. 3 motocykle wystartowały z pole position i dojeżdżają do miejsca gdzie jest korek i 2 ustawiają się na lewy międzypas a 3 uznaję że on pojedzie prawym, to 3 jest debilem i właśnie o tępienie takich zachowań chodzi.

 

Nie chodzi o to, że jak na lewym i środkowym stoją dwa tiry to nie możesz zmienić pasa i musisz stać za nimi.

 

 

Zgadzam sie w 100% dodam iz staram sie jezdzic miedzy lewym a srodkowym by kierowcow bardziej przyzwyczajac. Osoby ktore nie jada jeden za drugim w korkuu maja gorsze umiejetniosci i czesto sie boja jechac tam bo widza np. wieksza luka z prawej a to oczywiscie idiotyzm i peniarstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że każdy czopek to pedał, znam gościa co na każdym winklu krzesał iskry na dragu 1100 ale zmienił go na FJRę więc coś w tym musi być

Raczej "znałeś" ;)

 

Szybcy i piękni na szlifierach i pedały na armaturach to tylko statystyki.

Większość czopkowców to zawalidrogi, zarówno w trasie jak i w mieście, zaś większość ludków na ścigach porusza się szybko i sprawnie.

Tyle że automatyczne szufladkowanie wyłącznie na podstawie tego co motonita ma pod dupą to ciasnota umysłu gorsza jak TV trwam :D

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej "znałeś" ;)

 

Szybcy i piękni na szlifierach i pedały na armaturach to tylko statystyki.

Większość czopkowców to zawalidrogi, zarówno w trasie jak i w mieście, zaś większość ludków na ścigach porusza się szybko i sprawnie.

Tyle że automatyczne szufladkowanie wyłącznie na podstawie tego co motonita ma pod dupą to ciasnota umysłu gorsza jak TV trwam :D

 

Jak już wcześniej napisałem kto na czym jeździ nie wnosi nic do tematu. Nie ma nic wspólnego.

Na każdym moto można ganiać i szybciej lub wolniej to od umiejętności i doświadczenia zależy.

Wiadomo że na starcie nawet najszybszy cruiser nie odjedzie tak jak najszybszy plastik ale przecież nie w tym rzecz. Statystyki statystykami nie można wszystkiego generalizować.

Pomyślmy jak tu poprawić wspólną egzystencję na drogach naszą i samochodziarzy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej "znałeś" ;)

 

Szybcy i piękni na szlifierach i pedały na armaturach to tylko statystyki.

Większość czopkowców to zawalidrogi, zarówno w trasie jak i w mieście, zaś większość ludków na ścigach porusza się szybko i sprawnie.

Tyle że automatyczne szufladkowanie wyłącznie na podstawie tego co motonita ma pod dupą to ciasnota umysłu gorsza jak TV trwam :D

 

No to przecież napisałem, że znam (znałem) takiego. Nie napisałem też, że nie spotykam na drodze gości na plastikach co strasznie pedalą. Inna sprawa, że moje osobiste statystyki pokrywają się z tymi ogólnie znanymi. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ naprawdę, nie musisz mnie o to prosić :icon_mrgreen: Nawet zamerdam Ci ogonkiem, jak Cię kiedyś będę mijać prawą stroną :bigrazz:

 

 

o jakim ogonku mówimy? :icon_mrgreen:

 

No pedal jakis pewnie ze tak zrobil :icon_mrgreen:

 

Bo ma wypisane na plecach " pedal " ?

 

i tęczowy proporczyk?

może gościu minał się z celem kupując draga, szkoda moto....

 

[

Tyle że automatyczne szufladkowanie wyłącznie na podstawie tego co motonita ma pod dupą to ciasnota umysłu gorsza jak TV trwam :D

 

 

SAD BUT TRUE !!!! :buttrock:

Edytowane przez dcz333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przecież napisałem, że znam (znałem) takiego. Nie napisałem też, że nie spotykam na drodze gości na plastikach co strasznie pedalą. Inna sprawa, że moje osobiste statystyki pokrywają się z tymi ogólnie znanymi. ;)

 

czyje jakie skąd te statystyki? Ty je układasz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak już wcześniej napisałem kto na czym jeździ nie wnosi nic do tematu. Nie ma nic wspólnego.

Na każdym moto można ganiać i szybciej lub wolniej to od umiejętności i doświadczenia zależy.

Wiadomo że na starcie nawet najszybszy cruiser nie odjedzie tak jak najszybszy plastik ale przecież nie w tym rzecz. Statystyki statystykami nie można wszystkiego generalizować.

Pomyślmy jak tu poprawić wspólną egzystencję na drogach naszą i samochodziarzy

 

Moim zdaniem nie trzeba nic poprawiać. Dla mnie najlepiej, żeby puszki w ogóle się w korku nie ruszały to ja już sobie jakoś poradzę.

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko pytanie czy to "odpowiednio wczesniej "nie spowoduje tego ze puszkasz odbija nagle na miejsce gdzie np. ja sie bede poruszal, bo ustapi Tobie miejsca.

 

Nie wiem, nie odpowiadam za zachowanie innych uczestników i nie mam zamiaru, jeśli nie muszę, sterczeć w korku tylko dlatego, że komuś się tak podoba.

Masz ogonek ?? hmm to coś wspolnego masz z miklasem ?

Ogonek mam. Z Miklasem wychodzi na to, że wspólny mamy pogląda na Twoją koncepcję :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie odpowiadam za zachowanie innych uczestników i nie mam zamiaru, jeśli nie muszę, sterczeć w korku tylko dlatego, że komuś się tak podoba.

 

Ogonek mam. Z Miklasem wychodzi na to, że wspólny mamy pogląda na Twoją koncepcję :icon_mrgreen:

 

Kurcze jaka z Ciebie egoistka

Nie odpowiadasz za zachowanie innych... ale pośrednio na nie wpływasz i gdy ty się będziesz pchała z prawej ktoś może zajechać komuś na lewym

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jaka z Ciebie egoistka

Nie odpowiadasz za zachowanie innych... ale pośrednio na nie wpływasz i gdy ty się będziesz pchała z prawej ktoś może zajechać komuś na lewym

 

Pozdrawiam

Ale z Ciebie egoista, że wymagasz od reszty, żeby bardziej martwili się o Twoją dupę, niż o własną :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegoś tutaj nie rozumiem mamy korek.

stoją samochody.

jedzie Asia sobie elegancko i tutaj nurtujące mnie pytanie

Jak samochody moga zjeżdżać w korku?

 

 

i żadna egoistka, motocykl to motocykl, a czy gość rowerem też ma stać w korku ponieważ jedzie jednośladem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiadasz za zachowanie innych... ale pośrednio na nie wpływasz i gdy ty się będziesz pchała z prawej ktoś może zajechać komuś na lewym

 

Tylko do tego trzeba dojrzec i umiec przewidywac co sie moze stac na drodze.

To moze przyjdzie z wiekiem o ile nie bedzie za pozno.

 

Jak samochody moga zjeżdżać w korku?

 

Takie ktore w lusterku, prawym, widza swiatlo motocykla Asi i stwierdza, kierowcy, ze trzeba jej zrobic miejsce i mocno odbijaja w lewo.

Kretyni co wychodza przed orkiestre :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to majkel jak umiesz przewidywać i taki doświadczony jesteś wiekiem, to wiedząc, że w Polsce jest swojego rodzaju wolna amerykanka na drodze co mi się podoba po trosze tak samo jak wolna amerykanka we Włoszech, przewiduj takie sytuacje i jedź tak, żeby mieć w pamięci taką Asię i mnie, wtedy na pewno takiemu doświadczonemu motocykliście jak Ty nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Takie ktore w lusterku, prawym, widza swiatlo motocykla Asi i stwierdza, kierowcy, ze trzeba jej zrobic miejsce i mocno odbijaja w lewo.

Kretyni co wychodza przed orkiestre :banghead:

No tak. I to moja wina...

 

No to pójdźmy dalej. Fajna ze mnie laska ;) i w obcisłych skórach na motocyklu prezentuję się całkiem nieźle. Wyobraźmy więc sobie sytuację-jadę sobie grzecznie lewą stroną środkowego pasa, za mną(no tak się akurat złożyło)jedzie sobie autor wątku. Przejeżdżam obok jakiegoś miłego Pana jadącego środkowym pasem. Pan jadący środkowym pasem zauważył, że fajna laska obok przejechała i chcąc chwilkę dłużej popodziwiać odbija w lewo, strącając jadący za mną motocykl(no bo kto patrzy w lusterka, jeśli może na mnie? :bigrazz: ) I to też będzie moja wina?

 

Bo idąc Waszym tokiem rozumowania-tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...