Skocz do zawartości

Nie włącza się wentylator GSXR 600 K1


Kubson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Och...ja też nie jestem omnibusem. Mam nadzieję, ze dobrze odebrałeś mój post bo nic złośliwego nie było. :flesje:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Woda.

Plyn chlodniczy wrze przy ok 130.

 

Chyba nie bardzo mogę się z Tobą zgodzić.

Najpopularniejszy płyn w naszym kraju - Borygo zgodnie z kartą produktu:

 

"Temperatura wrzenia (°C), min. 107,5"

 

 

Powiedz mi co za problem wkrecic ten czujnik?

 

Oczywiście, że problem żaden, tylko w tak zwanym "międzyczasie" warto zapytać kogoś bardziej obytego z mechaniką nie sądzisz? No... chyba, że przeszkadzają komuś takie pozornie nic niewnoszące posty ;)

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że problem żaden, tylko w tak zwanym "międzyczasie" warto zapytać kogoś bardziej obytego z mechaniką nie sądzisz? No... chyba, że przeszkadzają komuś takie pozornie nic niewnoszące posty ;)

Jeśli wiatrak chodzi na krótko to na bank walnięty jest włącznik. Wystarczyło znaleźć podobny temat w archiwum żeby się tego dowiedzieć. Połowę tematów w mechanice można by sobie darować gdyby ludzie czytali archiwum i nie byli przekonani że samo pisanie postów naprawi problem.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Temperatura wrzenia (°C), min. 107,5"

 

Nie pod ciśnieniem.

 

warto zapytać kogoś bardziej obytego z mechaniką nie sądzisz?

 

Warto zajrzec do archiwum.

 

 

Wiec jako ktos obyty z mechanika odpowiadam: jesli zewrzesz na kostce od czujnika i wentylator sie wlaczy to nic innego nie moze byc uszkodzone poza czujnikiem wlaczania wentylatora.

 

Buziak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło znaleźć podobny temat w archiwum żeby się tego dowiedzieć.

 

A powyższy temat nie jest podobny? Rozumiem gdy czepia się kogoś kto zakłada nowe wątki o tej samej tematyce, ale jeśli coś jest w ramach tej samej rozmowy, nieco inne objawy i zupełnie inny motocykl to chyba jednak coś jest nowego prawda? W związku z tym, że tak źle i tak źle, to zamknijmy forum i nie odzywajmy się do siebie wcale ;)

 

kończę temat... poradzę sobie sam.

lewa w górę!

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...