Skocz do zawartości

Dom Dziecka - Kraków


muzyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ojej, pasty do zębów na Dzień Dziecka?

 

Powinniśmy kupić to, czego brakuje. Nie jest problemem wydac kasę na do niczego nie przydatne badziewie.

Wiem że dziwnie bym się poczuł, jako dziecko, jakbym dostał proszek do prania.

Ale oprócz tego dostaną rower, a poza tym można jechać do sklepu firmowego Wawelu i za umowne 50zł nakupić cukierków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 750zł.

 

Proponuję zakupy na czwartek po 17.00

 

W środę mam mieć informację czy dostaniemy z Wawelu słodycze, czy musimy sami je kupić.

 

Niestety nie wiem czy będę

Masz być :mrgreen: - chociaż pieszo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem daliśmy dzieciakom drukarko-kopiarko-skaner Lexmarka, podłączany na USB - problem w tym, że nie ma w dd komputera z tym złączem. Pojadę dzisiaj do hurtowni i kupię kontroler USB na PCI za 30zł netto (z tych uzbieranych 750zł).

Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko. Jeżeli macie jakieś uwagi, to proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doliczcie mnie do wyjazdu do Domu Dziecka i prezentu :!: :!: :!: . W tym tygodniu do czwartku wogole nie moge sie wyrwac z pracy przed 21, zeby z wami pojechac na zakupy. Jak by bylo potrzeba mam karte do makro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee...selgros?? no ja mam wlasnie odwrotne - jest mniejszy, jak dla mnie jest dziwnie rozplanowany, ceny nie zawsze sa atrakcyjne, pozatym kati udalo sie kupic zmywacze do paznokci wywietrzale, ktore sie wylaly w siatce!!! (kupione zapakowane w folii 6 szt.)

 

do tego jeszcze przez 10 min nie moglem doczekac sie na kluczyc do szafki, wiec jak wchodzilem to pan ochronaiz nie rozumial po polsku i nie chcial nas wpuscic - dopiero pani z obslugi uznala moje racje (ty pewnie czesciej w makro bywasz a aj w selgr.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...