Skocz do zawartości

Dom Dziecka - Kraków


muzyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada na to, że pogoda się robi.

Można by zgodnie z obietnicą odwiedzić dzieciaki, na maszynach.

Mając na uwadzę to, że Pani Dyrektor prosiła aby to nie było w weekend

proponuję wtorek 23.03.2004 w godzinach popołudniowych.

W związku z tym wypadałoby zrobić jakąś małą zrzutkę.

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, żeby uderzyć do nich z jakimiś puzelkami albo inną grą (jednym, dwoma - tak symbolicznie, może skromniej niż w grudniu). Ja w każdym razie dołączam się do zrzutki.

Mi 23 III pasuje (od 17.00), jak będziesz rozmawiał z p. Dyrektor, to zapytaj co sądzi o prezencie (może przypadkiem teraz mają inne potrzeby?) i uprzedź, że w ostatniej chwili (czyli np. 21.03) możemy zmienić plany, bo "w marcu jak w garncu" - choć ostatnie prognozy na 23. mówią, że będzie ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z PeterS'em. Również będzie we wtorek.

 

Odwiedzamy Dom Dziecka nr 7 ul Naczelna 7 (przecznica od Dobrego Pasterza)

 

Możemy zrobić tak:

Kto nie może się stawić, a chciałby jakiś grosz ofiarować, to proszę o przelew na moje konto.

Proszę potwierdzić przelew emailem na adres [email protected]

 

50 10205558 1111120466300006

Paweł Straus

ul. Białoprądnicka 32/15

31-221 Kraków

 

W tytule płatności proszę wpisać „Dom Dziecka – wiosna”

lub wpłacić mi osobiście

lub możemy się umówić na wspólne zakupy na poniedziałkowy wieczór.

 

 

 

 

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście w troszkę lepszej bo mam czym jeździć :-) Dziś obudziłem MZtę z zimowego letargu, ale nie za bardzo jeździć chce, chociaż jesienią chodziła jak zegareczek. Bak był pełny, paliwo z gaźnika wypalone coby szlam się nie tworzył, oleju do silnika wlałem zdecydowanie za wiele - chyba z 50 ml :oops: Zagadał silnik za 3 kopem, ale potem już nie chciał. Teraz niby jedzie ale zupełnie nie ma wolnych obrotów i gdy podczas jazdy zamknie się gaz to absolutnie zaden zapłon nie występuje. Takie wrażenie jakby iskra zanikała całkowicie przy zamkniętym gazie. Jazda żadna... Do tego słabiutko ciągnie i prawie niemożliwym jest uruchomienie z kopniaka, jedynie popych ratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...