Skocz do zawartości

jaką firme opony wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem z wybraniem dobrej opony na tył do mojej yamahy.Rozglądałem sie troszke i wybrałem te firmy za warte uwagi SHINKO,KENDA,DUNLOP,BUL RACING.Wiadomo wszyscy sprzedawcy twierdzą ze ich opona jest najlepsza.Jaka opone kupic i z jakiej firmy.Śmigam po mienkim terenie(błoto,las) cena jaką moge przeznaczyć na opone to jakieś 200 /250 zł max..dzięki wielkie.

Edytowane przez siwy yz250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam Kende track master z tyłu. Jestem zadowolony, ale w grzęzkim terenie się kopie, ale na twardym i średnim jest miód, nie zdziera się też szybko ani nie kruszy . Na przód polecam Pirelli scorpion, świetna i jedna z popularniejszych opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony BULL Rancing to porażka. Miałem przy TTR zjechały sie momentalnie w zróżnicowanym terenie. Przyczepność tez nie była rewelacyjna. Może jest więcej rodzai miałem te jedne z najtańszych nie pamiętam modelu. Do słabszego sprzęta może by się nadały ale na pewno nie do mocniejszego. Kumpel w KTM 640 zajeździł jeszcze szybciej ode mnie. Teraz z przodu mam Shinko 520 (kupiłem za 142 teraz są droższe) i jak dla mnie bardzo dobra opona przejechane na niej ok 2 tyś km unikając asfaltów i wygląda na 90 %. Na tył Mitasa C02 po takim samym przebiegu stan ok 70 %. W terenie spisuje się dobrze nie zjeżdża się lecz tylko trochę asfaltu i zaraz widać efekty, ale myślę że w mocniejszym moto mogłyby się kosteczki wyrywać u mnie jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

"Shitas" C02 - daje radę - wg takiego amatora jak ja. Ma dobrą cene i dość długo w mieszanym terenie lata . Ja po tym sezonie jestem z tej oponki zadowolony.

 

Pzdr

Edytowane przez murdoch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...