Skocz do zawartości

NOWY KOŃ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuję ceny części do Janka, silniki głównie. I jest tak jak Granat pisze, lub blisko tego. Za 1k złotych palący silnik z całym osprzętem wyjęty z czegoś co niedawno jeździło o własnych siłach. Mniej sprawne lub "niewiadomo czy pali" chodzą po kilka stówek. Swoją WSK chciałem zamienić z takim dziadkiem-handlarzem za silnik od Jana, mówił że spoko. Potem zadzwonił i mówi że chyba na głowę upadłem jak całe Janki do remontu za 5k chodzą a ja chcę silnik za WSK. No ale co ma cały Janek do samego silnika?? Potem pokazał mi taki wrak silnika że szkoda mi było oddać WSK za to, czyli nadal jestem bez pieca. Czekam, obserwuję i się czaję, jak pokaże się sztuka warta zachodu to zaatakuję. Blok silnika mam jako-taki, mając wiele chęci dałoby z niego ulepić cały silnik, ale jak podliczyłem osobno podzespoły, przesyłki, regeneracje to wyjdzie mi z 1500 albo i lepiej...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałes ze bedzie miód i pierożki? Nawet jak kupisz calaka to tez go musisz rozpoławiac, i robic wszystko od nowa.I kasa poleci. Ale fakt, zaoszczedzisz na przesyłkach. Polecam bazarki.I jeszcze jeden fakt, nie warto sie napalac, jak sie ma troche czasu i odłożone szelesty dobra okazja sie trafi, warto na aledrogo proponowac własne kwoty, nawet bardzo odbiegajace od pierwowzoru, czasem sprzedawca potrzebuje na waciki juz teraz i idzie na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodu nie będzie, to wiem. Ale jednak wolę poczekać na gotowca niż składać silnik po kawałku. Ewentualnie dół silnika jakbym dorwał, to też by było fajnie. Górę mogę sam skompletować, tragedii nie będzie.

Chociaż jeśli wpadną mi w ręce jakieś wnętrzności silnika w dobrej cenie to też wezmę, bo czemu nie? Blok mam, coś trzeba do niego włożyć, prędzej czy później.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda taki gaźnik? Jakiś ostatnio znalazłem, kompletny ale nie wiem od czego. JIKOV, samochodowy. Prawie taki sam jak Syrena, Dzik i Motopompa.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarCrazHa

Ceny spadaja, rynek zabawek duzych chłopców dostaje w tyłek, jak ktos ma kase to niech kupuje, bedzie lepszy zarobek niz na złocie:]

 

Ale za to ceny złomu wzrosły.:icon_twisted:

Edytowane przez MarCrazHa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do kupienia WFM z silnikiem 150ccm. Nie ma kół, siedzenia i cala w korozji, z fajnych rzeczy to ma wydech rybke. Nie wiem ktory to rocznik i czy ten silnik siedzi tam oryginalnie bo nie ma tabliczki znamionowej. Ile mozna za to dac?

 

 

200 mozna dac, chyba ze jak pisze Granat wszystko leci na leb na szyje wowczas mozna zaczac od 50 PLN.

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada przy kupowaniu takich sprzetów jest jedna: ma byc taniej niz na alledrogo minimum połowa, inaczej sie nie opłaca.

U mnie wyszła SHL M11 ale z silnikiem Wiatra troche niekompletna ale na chodzie za 250 + dwa dodatkowe silniki w skrzynce, juz stoi u mnie:]Ale niedługo bo mi sie nie podoba...Foty jak dokompletuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do kupienia WFM z silnikiem 150ccm. Nie ma kół, siedzenia i cala w korozji, z fajnych rzeczy to ma wydech rybke. Nie wiem ktory to rocznik i czy ten silnik siedzi tam oryginalnie bo nie ma tabliczki znamionowej. Ile mozna za to dac?

 

Miałem taką. Kupiłem od I właściciela, zarejestrowana i nawet odpaliła na starym paliwie po latach postoju. Dałem za nią 500, sprzedałem "na gwałt" za 900 i źle zrobiłem bo była więcej warta. Tych WFM z dużym silnikiem dość mało było a są fajne. Tłumik rybka to nie od niej, powinien być 3-częściowy a`la cygaro.

 

Wołaj za nią jak najmniej. Cenę ogarniesz licząc wartość części która jest w tym motocyklu. Podziel na pół i tyle zaoferuje gościowi. Albo i na trzy podziel. :icon_biggrin:

 

Tu moja WFM:

http://bikepics.com/members/lehoom/64m06/

 

 

Szkoda że tak daleko wszyscy mieszkacie. Oddałbym swoją WSK Z2 z ten wrak WFM...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...