Skocz do zawartości

NOWY KOŃ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jechałem przez całe miasto za człowiekiem co wiózł na złom m.in. komarara sztywniaka, dopadłem go pod brama złomowiska, i rzeczywiscie, komar sztywniak, drugi pierwszy model z osobna lampa, komar 3, kilka poniemieckich rowerów, tylko....wszystko kątówką pociete na plasterki....

Mają u mnie na złomie dobra ramę do WSK 3-ki ktos chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowane to to bylo? bo jakas dziwna kolorystyka, rocznik 1980.

http://img97.imageshack.us/img97/4250/obraz016nc.jpg

 

Czerwone B3 były, ale rama powinna być czarna. Błotniki kolor oryginalny.

Ale czy zbiornik i boczki są w oryginalny kolorze tego właśnie modelu, to nie wiem (prawdopodobne ;]).

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym jednak ta rama nie wyglada zeby to ktos lakierowal moze byly takie wersje ?

 

Odkąd interesuje się WSK, żadna oryginalna z rodziny B3 nie miała czerwonej ramy. :) Może po prostu ktoś nie odwalił chały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Jelczem stoi dokładnie taka sama, wiec to zbyt duzo na zbieg okolicznosci, w identycznym kolorze malowali 175-tki, co do blach do WSK B-1 te trójkąty to zaden problem, osłony na gaznik to bedzie masakra, trzeba polowac na aledrogo bo ciezko o to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wynalazki:WSK M06 L:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5592be714f8ba3e.html

oraz....CUKIERECZEK! Co prawda zardzewiały lekko, ale jednak słodki:]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0915185ba2eefaa3.html WSK M06 rocznik 56, braki to koła które mam , silnik ze skosna głowica który mam i kolanko tłumika które chyba mam bo rybka jest w komplecie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się uśliniłem jak zobaczyłem tą pierwszą wiesię :icon_mrgreen: Kiedyś sobie taką sprawie,jak skończe 100-u letnie remonty moich motongów:)A ta druga to niczym moja WFM :icon_mrgreen: Fajnie że można jeszcze wyhaczyć takie okazy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczorajsze zakupy: MZ Trophy 250, MZ TS 250 plus dwa silniki (troche nie kompletne) gaznik od mztki i gaznik do Junaka, za calosc- 1100zł.

Kilka gratow potrzebuje do tego, do TSki:

wydech

kierunkowskazy

klosz lampy tyl

oslony lancucha

do Trophy:

lewy boczek oslona aku

oslona tylnej zebatki + oslony lancucha

Jesli ktos by mial to chetnie odkupie:)

Edytowane przez emil1005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...