Skocz do zawartości

NOWY KOŃ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to pozamiatałeś temat panie Glimax. :notworthy:

 

Zazdrość mi dupę ściska. :icon_mrgreen:

 

 

Ale żeby nie było, trochę trzeba popsioczyć. Prawdziwy junakowiec sam musi sobie złożyć Janka. :icon_mrgreen: Żarcik.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drogi był...nikomu się nie przyznaję,bo został bym posądzony o chorobę psychiczną (8500zł):icon_mrgreen: Ale co mi tam,pieniądze rzecz nabyta a Junaczków coraz mniej i są coraz droższe...A tu jest jeszcze na dotarciu,papiery ma i miałem po niego tylko 26km :cool:

 

Też myślałem nad złożeniem samemu,ale uznałem że nie wyrobił bym się z tym na przyszły sezon,a trzeba nabijać kilometry :icon_mrgreen:

 

I rzeczywiście,Junak jest dosyć ciężki,przy moich gabarytach muszę się trochę zaprzeć,żeby go postawić na stopki :icon_mrgreen:

Edytowane przez qlimaxDJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Jankach też się nie znam (jeszcze) ale na moje oko - jeśli stać Cię to kupuj. :icon_biggrin:

 

 

Co Was tak pogoniło z tymi Jankami teraz? Kurcze, chyba zwłoki swojego odkopię ze strychu i też zacznę coś tam majstrować. Zresztą zima idzie a zimą zawsze mam jakieś takie parcie na zbieranie klamotów. A do Jana dużo mi brakuje, baaaardzo dużo.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Jankach też się nie znam (jeszcze) ale na moje oko - jeśli stać Cię to kupuj. :icon_biggrin:

 

 

A do Jana dużo mi brakuje, baaaardzo dużo.

 

jeśli czegoś będzie ci brakować to wal do mnie.

 

aha, tak w ogóle to gdzie stoi ten junak, jeśli ty go nie kupisz to ja jestem chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ile można za ten sprzęt zaoferować: http://img841.imageshack.us/img841/9913/5129874539.jpg ?? Rocznika ani żadnych bliższych szczegółów nie znam.

 

Wygląda na "prawdziwą starą siódemkę" - a bynajmniej kilka elementów na to wskazuje (oprócz karteru bez nadlewu dodatkowo widać pokrywę sprzęgła bez znaków "WSM", zbiornik kształtem przypomina te z pierwszej serii - nie zdziwiłbym się, gdyby w "studni" zamontowana była prądnica Bosch). Poza tym oczywiste rzeczy takie jak koła na półbębnach, płytkie błotniki, przednie zawieszenie, itp.

Jeśli cena byłaby do przyjęcia to ja bym to brał :icon_biggrin:

 

Ps;

Kiedyś widziałem silnik z takimi pokrywami na Alledrogo - poszedł ca coś ok.3kzł :icon_razz:

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama bez wzmocnienia na główce. Ciekawe jaki nr seryjny.

 

qurim jak chcesz Jaśka reanimować,to do dzieła. Ceny są coraz lepsze ,a o dobrą część coraz gorzej. No i do tego małe żółte rączki pchają się na prawo i lewo ze swoim gów...em. Żeby ryż produkował Pegaza? MATKO! :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim jak chcesz Jaśka reanimować,to do dzieła. Ceny są coraz lepsze ,a o dobrą część coraz gorzej. No i do tego małe żółte rączki pchają się na prawo i lewo ze swoim gów...em. Żeby ryż produkował Pegaza? MATKO! :icon_evil:

 

 

Ano, trzeba się ogarniać. Jakoś tak mam że zimą mam parcie na takie sprawy. Tylko że jestem zawalony złomem do pełna. Romet 50TS1, WFM do poskładania i takie tam różne. Teraz jeszcze GS500E doszła ale ona jest prawie gotowa, tylko rejestracja potrzebna. Ewentualnie poszukam jakiegoś cwaniaka co chciałby Suzę za złomowatego Jana. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...