Skocz do zawartości

Olej czarny jak węgiel po przejechaniu 900km od wymiany


konradoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W paranoję nie ma co popadać , ale widzę , że niektorzy myślą , ze to ich nie dotyczy.

Dla przykładu >>>> http://www.policja.pl/portal/pol/1/36936/Z...ilnikowego.html .

Olej jest jak wódka. Jak wiadomo, ze ktos zapodał hetkolitry lewego "absolwenta" na rynek to trzeba go unikać i tyle, bo nigdy nie wiadomo na ktorej półce stoi. I żaden markowy sklep nie jest wstanie się przed tym ochronić.

Edytowane przez maruha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co mi takie info, skoro nawet nie ma informacji jaką markę podrabiali - "...podrabiali towar znanej marki". Można by tak ze względu na dobro obywateli podać markę? Ale pewnie uciepriałby dystrybutor produktów podrabianych... :icon_rolleyes: Trochę tego oleju tam pewnie do obegu wprowadzili :rolleyes:

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne!!!!.Rok temu zalałem motula i bylem w szoku silnik chodził jak sieczkarnia o sprzegle nie wspomne.Jeszcze w tym samym roku zmienilem na castrola i wszystko wrocilo do normy.No i zrazilem sie do motula a te informacje to potwierdzaja.

A olej kupiłem w Yamasze,co znaczy ze moze byc wszędzie.Jestem pewien na 100% ze był lewy dla jasnosci.

Edytowane przez zygi12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Olej jest jak wódka. Jak wiadomo, ze ktos zapodał hetkolitry lewego "absolwenta" na rynek to trzeba go unikać i tyle, bo nigdy nie wiadomo na ktorej półce stoi. I żaden markowy sklep nie jest wstanie się przed tym ochronić.

 

Koledzy, mogę zapewnić że Inter Cars (czyli Intermotors) Motula bierze tylko i wyłącznie od oficjalnego importera, więc można być spokojnym o to czy olej kupiony w naszej sieci sprzedaży (oraz w sklepach/serwisach z nami współpracujących) jest oryginałem :wink:

Edytowane przez Piotrusgsx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...