Skocz do zawartości

Puściły mi nerwy


Gość psychoterapeuta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I pukniesz od tyłu :bigrazz:

 

no to już będzie +500 (wyłączając członków z MGS) :bigrazz:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj się przydał mój głośny wydech..! :) Jak się pociskałem między puszkami, to trafiłem na VW transportera który stał akurat tak że nie dało się go minąć, koleś miał otwartą szybę więc jak warknąłem na niego swoim wydechem to nawet pojął aluzję i zaraz mi się usunął z drogi i sobie śmignąłem dalej :icon_mrgreen:

Ja jak już przy różnych okazjach pisałem, nie narzekam za bardzo na tego typu rzeczy i więcej uprzejmości mnie spotkało niż nieprzyjemności... Sam też paru osobom pomogłem...

 

 

I pukniesz od tyłu :bigrazz:

 

Pomysł dobry tylko już pisałem od razu na wstępie że dodatkowa punktacja nie dotyczy Membersów z MGS... ;) Więc Yuby nie licząc dodatkowej przyjemności nie miałbyś punktacji i w rankingu się nie łapiesz... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj się przydał mój głośny wydech..! :) Jak się pociskałem między puszkami, to trafiłem na VW transportera który stał akurat tak że nie dało się go minąć, koleś miał otwartą szybę więc jak warknąłem na niego swoim wydechem to nawet pojął aluzję i zaraz mi się usunął z drogi i sobie śmignąłem dalej :icon_mrgreen:

Ja jak już przy różnych okazjach pisałem, nie narzekam za bardzo na tego typu rzeczy i więcej uprzejmości mnie spotkało niż nieprzyjemności... Sam też paru osobom pomogłem...

Pomysł dobry tylko już pisałem od razu na wstępie że dodatkowa punktacja nie dotyczy Membersów z MGS... ;) Więc Yuby nie licząc dodatkowej przyjemności nie miałbyś punktacji i w rankingu się nie łapiesz... ;)

Każdy wydech słychać, nie musibyć max-wypas-przelotowy w chromie.

Zresztą puszkarze już coraz bardziej świadomi i coraz chętniej przepuszczają.

Niestety odsetek upartych wciąż jest duży.

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj się przydał mój głośny wydech..! :) Jak się pociskałem między puszkami, to trafiłem na VW transportera który stał akurat tak że nie dało się go minąć, koleś miał otwartą szybę więc jak warknąłem na niego swoim wydechem to nawet pojął aluzję i zaraz mi się usunął z drogi i sobie śmignąłem dalej :icon_mrgreen:

 

W mojej fabryczny komin, więc sobie tylko bzyczy (wysokie tony łapie, sopranik :D ), więc pomiędzy samochodami trzeba tak myknąć, żeby nie zdążyli zauważyć ;) A dla tych ewentualnie patrzących w lusterka jest miganie długimi i masz Morze Czerwone... :biggrin:

 

Pomysł dobry tylko już pisałem od razu na wstępie że dodatkowa punktacja nie dotyczy Membersów z MGS... ;) Więc Yuby nie licząc dodatkowej przyjemności nie miałbyś punktacji i w rankingu się nie łapiesz... ;)

 

Na moto żadnej punktacji ani mandatorów nie mam, kontrole dobrze się kończą, oby tak dalej :bigrazz:

Natomiast przy takiej okazji, rozmawiając sobie z drogówką o zajeżdżających puszkach czasami - jeden z niebieskich wziął moją łapę w rękawicy, schował wszystkie palce zostawiając wyprostowany środkowy i powiedział, że to jedyna słuszna droga pokazywania, w jakim poważaniu ma się takich złośliwców, można do tego dodać puknięcie w szybę i odkręcić manetkę. A ja władzy posłuszna jestem, jako obywatelka tego kraju, zwłaszcza władzy jeżdżącej na motocyklu :icon_twisted:

 

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej fabryczny komin, więc sobie tylko bzyczy (wysokie tony łapie, sopranik :D ), więc pomiędzy samochodami trzeba tak myknąć, żeby nie zdążyli zauważyć ;) A dla tych ewentualnie patrzących w lusterka jest miganie długimi i masz Morze Czerwone... :biggrin:

(...)

 

Długie włączam jak pociskam w korku na ogień ciągły... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę że walnięcie w hartowaną szybę samochodową nawet w rękawicy miałoby inny skutek zakładając że w ogóle uda się zbić szybę.

 

Da sie, ale trzeba byc minute po dzwonie i sprawca wlasnie postanawia uciec z miejsca zdarzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomne co bardziej narwanym, że ok. rok temu był przypadek celowego zepchnięcia motocyklisty na latarnie (czytaj morderstwa) przez kierowcę samochodu po wcześniejszej drobnej utarczce słownej. Swoją drogą ciekawe jaki jest stan sprawy - wie ktoś może?

 

 

 

jesli dobrze pamietam chodzi o zabojstwo na gen. maczka na warszawskim bemowie... z tego co wiem sprawa jeszcze niedawno sie toczylo bo ponoc sa ciegle jakies nowe fakty.. grunt ze facet za kzadym razem z rozprawy wychodzi pod eskorta policji bo na kazdej rozprawie jest przynajmniej kilkunastu motocyklistow...

 

 

 

 

a co do kolegi o wyciaganiu kluczykow i rzucaniu kluczykow w krzaki to hmmm ale z tego co wiem najprosciej bedzie w porsche bo one maja stacyjke od strony dzwi a nieod od kolum srodkowej :)

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łady tez tak mają, a przynajmniej model 2103 :)

 

Jak ostatnio mnie chciał skasować pajac w cinquecento to maneta do końca+ klakson (a jest dość głośny, samochodowy)+ fakiet.

 

Było bardzo blisko, już szykowałem się do gleby ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łady tez tak mają, a przynajmniej model 2103 :)

 

Jak ostatnio mnie chciał skasować pajac w cinquecento to maneta do końca+ klakson (a jest dość głośny, samochodowy)+ fakiet.

 

Było bardzo blisko, już szykowałem się do gleby ...

 

Jesteś bardzo odważny. Ja bym się bał.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...