Skocz do zawartości

Fajne trasy koło Wrocławia


blondi_2001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemu. Można jechać.

Gorszej drogi niż Kudowa- Radków, przez Szczaliniec to jeszcze nie widziałe. Dupa 2 dni bolała. Tej trasy to nikomu nie polecam. Pzdr.

 

Jechałem w sobotę tamtędy (tzn. przez Złoty Stok). Nie wiem czy mówimy o tej samej drodze, ale była rzeźnia. Droga dla traktorów, choć spotkaliśmy też nowego Porshaka, którego kierowca miał równie "zadowoloną" minę co my.

Edytowane przez Mor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem w sobotę tamtędy (tzn. przez Złoty Stok). Nie wiem czy mówimy o tej samej drodze, ale była rzeźnia. Droga dla traktorów, choć spotkaliśmy też nowego Porshaka, którego kierowca miał równie "zadowoloną" minę co my.

Ja jeżdżę w te okolice już parę lat i dopiero ostatnio "odkryłem" super objazd drogi ze Złotego Stoku do Lądka przez Paczków, Javornik i przełęcz Travną do centrum Lądka - super asfalcik, zakrętów chyba setka, no i piękne miasteczko Javornik z zamkiem na skale - a w sumie to tylko parę kilometrów - dalej polecam.

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.rajdkatynski.net/zasady.pdf

http://www.sunsethog.com/groupRiding.html

Dobre stony do poczytania jak sie wybieramy gdzieś większą grupą.

 

 

kilka kolejnych

jazda w grupie motocyklem

 

 

 

Ku Przestrodze !!!!lewo skretu

 

 

1.trasa

2.trasa

3.trasa

4.trasa

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

 

Cytat(Mor @ 21.06.2009 - 06:59) 1446015[/snapback]

To ja mam pytanie, jaki stan dróg w okolicy Złotego Stoku, bo ze słyszenia to podobno dziura na dziurze. A jak jest naprawdę, skoro "przed chwilą" tam byliście?

Nie ma problemu. Można jechać.

Gorszej drogi niż Kudowa- Radków, przez Szczaliniec to jeszcze nie widziałe. Dupa 2 dni bolała. Tej trasy to nikomu nie polecam. Pzdr.

 

 

 

Kudowa - Radków to jest chyba ta droga 100 zakrętów. DW 387, dziur chyba tyle co gdzie indziej, nie zwracam na to uwagi. Klimatyczna trasa, szkoda, że taka krótka.

Ogólnie Kotlina Kłodzka to jeden z najciekawszych regionów w kraju, jest tu mnóstwo tras. Można to oblecieć w 1 dzień, jakaś miejscówka z noclegiem (może być np. w Kletnie) i następnego dnia poprawka. Wrzucałem kiedyś filmik, był podobny temat na forum.

Heh, zawsze tam improwizuję. Pare tras podał Nosferek.

 

ps. od postów z 2009r. trochę sie pozmieniało z tym przejazdem Rychtalską "od tyłu" do Trzebnickiej. Obecnie ten odcinek jest w remoncie i ma być tam regularna droga z infrastrukturą.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jechałem Radków-Kudowa i jest to świetna droga. Może wymienili asfalt. Przy okazji fajnie wdrapać się na Szczeliniec.

 

Inne fajne zakręty to Pieszyce - Nowa Ruda. Szkoda tylko, że od szczytu droga jest fatalna. Za to widoki pierwsza klasa.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...