Skocz do zawartości

problem ze skrzynią konretnie z 2


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

sytuacja wygląda następująco, w moim kocie zdarzyło mi się dokładnie trzy razy w tym sezonie po raz pierwszy a jeżdżę nim trzeci już, sytuacja że podczas ostrego przyśpieszania na drugim biegu w zakresie około 8-9 tys słychać dziwny odgłos z okolic skrzyni i napędu i moto jakby przestaje ciągnąć, gdy odpuszczę manetkę dalej jedzie normalnie. dodam że zestaw napędowy kwalifikuje się do wymiany łańcuch nie równo wyciągnięty. na żadnym innym biegu nic takiego się nie dzieje

 

czy to są objawy wypadającego biegu?

i czy można z tym jeździć bez uszczerbku dla silnika ?

z góry dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc odkręciłem dekiel i nie wygląda żeby śruba się poluzowała bo jest zabezpieczona przed odkręceniem ( taka zagięta podkładka) i nie widać żeby były znaki na śrubie ani na zabezpieczeniu że nakrętka się obróciła.

a czy obroty rosną to nie wiem bo zawsze szybko odpuszczałem manetkę ale następnym razem zaobserwuję,

 

jak odkręciłem dekiel zauważyłem tak kilo smaru z błotem i kamyczkami, wyczyściłem ale ciężko zrobić to dokładnie, czy mogę użyć karchera do wyczyszczenia tego syfu? woda tam nie zaszkodzi nie dostanie się nigdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co mam na sprzedanie skrzynie od R6 :cool: Chce 500 zl, na moje dobra cena :wink:

A to skrzynia od R6 podchodzi do thundercata?

 

Czarek, karczer nie powinien nic uszkodzic ale moim zdaniem szkoda zachodu. Możesz to z grubsza wyczyścić ale za jakiś czas i tak będzie to samo.

 

Pozdrawiam

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...