Skocz do zawartości

My stestowalismy wszystkie trzy..


Rekomendowane odpowiedzi

..i kazdy ma plusy dodatnie i plusy ujemne, jak to mowi jeden z naszych rzadzacych. Na mnie najwieksze wrazenie zrobilo R1 brawo za dzwieki wydobywajace sie z rur, kolorystycznie i wogole stylistycznie 5 dla Hondy, ale kupil bym jednak GSXR bo ma to co koledzy (no oprocz gangu R1), + wygodna dla mnie pozycje.

A Wam, ktory z tych sprzetow podoba sie najbardziej..?

 

http://www.bikers.pl/film/a16ded1739ce394a...h_litrowek.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stylistycznie:

 

1. gixer k9 (pod warunkiem żeby zmienić te wydechy co wyglądają jak rogale)

2. Yamaha erłan

3. fireblade 1000rr

 

silnik z tego co tam mówili to:

1. erłan

2. gixer

3. fireblade

 

a pod względem jazdy się nie wypowiem bo nie jeździłem żadnym i pewnie jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim któregoś dosiąde :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i kazdy ma plusy dodatnie i plusy ujemne, jak to mowi jeden z naszych rzadzacych. Na mnie najwieksze wrazenie zrobilo R1 brawo za dzwieki wydobywajace sie z rur, kolorystycznie i wogole stylistycznie 5 dla Hondy, ale kupil bym jednak GSXR bo ma to co koledzy (no oprocz gangu R1), + wygodna dla mnie pozycje.

A Wam, ktory z tych sprzetow podoba sie najbardziej..?

 

http://www.bikers.pl/film/a16ded1739ce394a...h_litrowek.html

 

Nie rozumiem tylko jednego, Nowe modele litrow ( nie trzech a czterech japonskich producentow ) byly juz testowane pod koniec zeszlego roku, wiec kolego wyrwales sie z tym " testem " jak Filip z konopi.

 

A modelem '09 jest Fireblade :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tymi testami ale krew mnie zalewa że wszyscy na świecie testerzy nie mogą wpaść na pomysł żeby choć jedno okrążenie wykonać z plecakiem. Wiem że to nie są motocykle do tego ale nie oszukujmy się - conajmniej 50% bedzie jezdzilo z plecakiem od czasu do czasu - a jak się przekonałem niektóre sporty wybitnie się do tego nie nadają a na niektórych da się całkiem sprawnie jeździć.

W końcu jeśli motocykl jest homologowany dla 2 osób to powinien to być choć jeden z punktów testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jeszcze z kufrem, tankbagiem i sakwami. :biggrin:

Jeśli są na wyposażeniu seryjnym jak drugie siodełko to po co je odpinać ? :icon_razz:

 

Przecież nie piszę żeby cały test odbywał się w ten sposób ale zaszkodzą coś dwa zdania np że jeden pływa a drugi łapie shimmy a trzeci idzie na koło przy każdym dodaniu gazu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po kiego diabła testować stricte sportowe motocykle z plecakiem :icon_question: :icon_eek: To nie kącik turystów tylko seryjnych napie*dalatorów. Zobacz najpierw erłana na żywo to sobie sam odpowiesz na pytanie czy warto pchać tam plecak. W szczególności polecam weryfikację umiejscowienia setów :icon_twisted:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tymi testami ale krew mnie zalewa że wszyscy na świecie testerzy nie mogą wpaść na pomysł żeby choć jedno okrążenie wykonać z plecakiem. Wiem że to nie są motocykle do tego ale nie oszukujmy się - conajmniej 50% bedzie jezdzilo z plecakiem od czasu do czasu - a jak się przekonałem niektóre sporty wybitnie się do tego nie nadają a na niektórych da się całkiem sprawnie jeździć.

W końcu jeśli motocykl jest homologowany dla 2 osób to powinien to być choć jeden z punktów testu.

 

 

 

Kolego bierzemy Twoja opinie pod uwage, i przy nastepnym takim tesciku postaramy sie wykonac pare kółek z plecaczkiem także (jak nie zapomnimy, bo w tych maszynach mozna sie zapomniec) ;)

 

Nie rozumiem tylko jednego, Nowe modele litrow ( nie trzech a czterech japonskich producentow ) byly juz testowane pod koniec zeszlego roku, wiec kolego wyrwales sie z tym " testem " jak Filip z konopi.

 

A modelem '09 jest Fireblade :biggrin:

 

:crossy:

 

 

Im wiecej opini na necie tym latwiej przyszlym posadaczom sie zdecydowac, test mial byc przyjemny i obiektywny, o roznym stopniu zaawansowania testujacych.

 

Poza tym ktos kto lubi motocykle z przyjemnoscia oglada nawet podobne testy zeby porownac i skonfrontować opinie.

 

Znajdz mi drugi taki test na necie w postaci filmu i po polsku, bo ja nie widzialem.

 

A jak sie nie podoba sie to poprostu nie ogladaj i daj zyc innym.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez goncior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...