Skocz do zawartości

NAKLEJKI


magneto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

 

nie wiem czy nie ma chetnych, czy nie macie czasu, czy sa tez inne powody, np. nie przeczytanie tematu Seby.

 

 

mam naklejki 'motocykle sa wszedzie'. Sa do odbioru codziennie (ale do 17. maja) w godzinach 8-17 w serwisie przy salonie Hondy/Suzuki/KTM na Wlokniarzy przy sw. Teresy(profi/MMrider). Prosic Piotrka. W pozniejszym terminie mozliwe ze beda do odbioru w serwisie MBmotor na wydawniczej, ale to tylko mozliwe :P

 

naklejek nie chce rozdawac w wiekszych ilosciach wlascicielom salonow/serwisow, (w tym np.mechanikom rabiacym we wlasnym zakresie) bo potem albo sie chwala ze jakich to oni nie maja kontaktow i jacy to oni nie sa cudowni, albo zaczynaja kombinowac z tymi naklejkami.

oczywiscie postaram sie podjechac do czesci lodzkich w miare cieszacych sie uznaniem serwisow i zostawie czesc.

 

 

 

 

jezeli ktos ma inne propozycje to powiedzcie gdzie co i jak, podjade i rozdam.

 

 

 

 

sporo naklejek poszlo na bazarze, a rodzina Sfery50 przekazala mi tylko czesc tego co przyszlo, stad musze rozsadnie to wszystko rozplanowac. oczywiscie postaram sie otrzymac kolejna "porcje"

 

 

no i niech stanie sie żółtość :)

 

pzdr:)

Edytowane przez magneto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widzę że też dostałeś naklejki, no i dobrze może więcej ich będzie w Łodzi i okolicach. Ja swoje już prawie rozdałem (większość w okolicach Łodzi). Zostawiłem też trochę w Liberty Motors na stoisku z częściami, a także w salonie MTR na Włókniarzy.

 

P.S.

Z góry przepraszam, że się podpiąłem pod twój temat.

 

NIECH WSZYSCY NA ZAUWAŻAJĄ :crossy:

Edytowane przez Seba1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejek jest jeszcze troche ale niestety na szczescie ubywa ich w zastraszajacym tempie :)

 

 

Dzis po rozmowie z Vereena wyciagnalem pewien wniosek, mianowicie jesli macie konta na innych forach to wrzuccie tam informacje o akcji i gdzie i u kogo mozna bezproblemowo otrzymac pare naklejek. mi (ze tak powiem) szkoda czasu na zakladanie konta abym napisal jeden post i wiecej tam nie wrocil :P

 

 

mozliwe tez jest odebranie naklejek w centrum miasta, bardzo na reke bylaby mi galeria lodzka albo ok 7.30 albo po 18, w zaleznosci o ktorej skoncze prace.

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to w srody o 19 spotykacie sie wlasnie tam u mnie. Jesli dam rade to podjade jutro na 19, ale jesli nie bedzie mnie do mniej wiecej 19 z malym kawalkiem to po prostu nie przyjade.

 

 

jesli cos pokrecilem badz tez jest inaczej to prosze o informacje.

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało by rade Panowie dziś jakoś przy galerii się spotkać i odebrać parę naklejek?? Przydało by się dziś bo jutro wybywam i mnie nie będzie w łodzi... godzina dowolna ;) Tylko dajcie znać z godzinkę wcześniej :)

Edytowane przez RStarosta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc naklejek poszla w miniona srode jak zawiozlem je pod Gabi.

 

niestety wiele osob wogole nie bylo zorientowanych w temacie- niektorzy nie wiedzieli o co chodzi, niektorzy chcieli mi za nie placic. ale mniejsza o to.

 

 

mam jeszcze pare sztuk, wiec wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt przez PW. Mieszkam w samym centrum miasta, wiec mile widziane beda propozycje podrzucenia paru sztuk np. do Galerii lodzkiej.

 

Naklejki NIE beda dostarczone do MBmotor. zostawilem jednak pare sztuk jeszcze do wziecia w Profi na Włokniarzy.

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...