Skocz do zawartości

Użytkownik Sfera50 nie żyje


Rekomendowane odpowiedzi

Pogrzeb Pawła już miał miejsce, niestety bylem zmuszony pojechać tam samochodem, gdyz moto, na ktorym zrobilem wiele tys km po prostu dzis nie odpalilo. o szczegolach chyba nie musze mowic.

 

w kazdym badz razie wlozylem mu w dlon naklejke motocykle sa wszedzie i to, co najbardziej kojarzylo sie nam z jego XXem, czyli jego zuzyty uszczelniacz zawieszenia...

 

do trumny rodzice kazali przyczepic jego kask, pod kask podlozylem takze naklejke.

 

zrobilem kilka fotek, jesli dam rade to skrece z tego jakis film...

 

 

 

spoczywaj w pokoju Kolego[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przykra wiadomość. Kondolencje dla rodziny i przyjaciół.

 

Magneto, jeśli nie masz nic przeciwko to opisz jak do tego doszło, bo z tego artykułu nic nie kumam. Dziadek miał skręcić w prawo ale tego nie zrobił, no a co zrobił że doszło do zderzenia?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem drogowki ale nie chcieli mi udzielic zadnej informacji jako, ze nie jestem spokrewniony z Pawłem.

 

 

artykuly w sieci sa rozne, ale te najwazniejsze informacje chyba najlepiej bylo wyciagnac od ludzi, ktorzy komentowali na roznych stronach typu "poddebice.pl" czy jakos tak.

 

miejsce wypadku siostra Pawla wskazala na pierwszej stronie w tym temacie. Dziadek jadacy z zona fiatem uno wrzucil prawy kierunkowskaz, poczym wykonal manewr ZAWRACANIA w tymze miejscu. Paweł uderzył w lewy błotnik samochodu. Złamał kręgosłup. Pozostałych obrażen ciała Jego Mama nie wskazała mi.

 

nie mam informacji czy uderzył ciałem w samochod i na tym koniec czy dalej szlifował. Nie wypowiadam sie co do prędkości...

 

nie chciałem drapać pazurami w ranach rodziny wypytujac o szczegoly, bo naprawde nigdy jeszcze nie widzialem zeby ktos tak cierpial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Składam kondolencje rodzinie i znajomym.

 

Niech ktos sie w koncu zainteresuje tymi starszymi ludzmi w autach i cos z tym zrobi,przeciez powinno sie w tym wieku przejsc jakies dodatkowe badania, to wzrok juz nie ten i refleks.

Szkoda chlopaka tak bardzo...

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przykro przyjmuje sie takie informacje.

To czy mial 10 czy 1000km jest bez znaczenia, dziad zawinil.

 

Ilekroc sami musimy hamowac bo ktos pozniej powiedzialby "przepraszam, nie spojrzalem w lusterko".

 

Sam jezdze autem i jako rowniez motocyklista rozumiem innych.

 

Kondolencje dla rodziny, i bliskich jemu otoczeniu [*].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...