Skocz do zawartości

Woodstock Rally 2009


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grześ będę , będę, choćbym Hayki nie zdąrzył odbudować to pojade rozpierdoloną ale pojade na 99,99 % niach, niach, niach ... A warto, gra mega zajebiste Korpiklaani z Finlandii , kapela z mikrofonem z rogami renifera , no i Guano Apes na ktorych rowniez czekam ... Pzdr.

 

A tak apropos, sorry, ale moje zlosliwe usposobienie nie pozwala mi odpuscic, RaY widze, ze teraz stylizujesz na typowego Globetrottera motocyklowego, jakis czas temu byla miedz nami wymiana pogladow, napisales wtedy, ze motocykla uzywasz jako typowego zapierdalacza do latania po okolicy, a na wczasy wzbierzesz sie samolotem bo cenisz sobie wygode, pamietasz ??? Ciekawe kogo za miesiac bedziesz udawal ?? Moze zajmiesz sie budowa customow ??? He ?? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli budowa to zakładanie frędzli na manetki i klamki :biggrin:

ja na woodstock już tradycyjnie na pewno jadę

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli budowa to zakładanie frędzli na manetki i klamki

niezupełnie Konradzie, frędzle , oparcie i daszek na lampę poczekają na przyszły sezon heh, teraz musze sie z plastikami uporać bo sie z lekka rozjebały ... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

no ja tez bede ale nie na moto, za duza ekipa sie zebrala wyjazdowa a i calodziennej niepowtarzalnej imprezy w pociagu niechce stracic :) ale jedna sprawa, w zeszlym roku na "forumowym spotkaniu" pod mala scena zjawily sie 4 os, ja z zozolem, miszczu i kaczmar... moze w tym roku jakos konkretniej sie zgadamy? na wioske motocyklowa nie wejdziemy a wypic kilka browarkow i pogadac mozna prawda? osobiscie za****biscie sie z miszczem bawilem w zeszlym roku i juz nie moge sie doczekac :D wiec panie i panowie???? miszczu mam taki pomysl, ty masz forumowa koszulke to moze ja nadziejemy na pal, wbijemy w ziemie i bedziemy pod nia lezec :D ???? przy wyjscu z wioski motocyklowej, moze wtedy nas dostrzega :D

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wtedy Was dostrzegą :) choć można i tak: rozebrać się do naga a na kroku tylko naklejka "motocykle są wszędzie" :P przykujecie uwagę każdego ;)

 

apropos, Kolega Domel mi ostatnio podesłał, aż sie łza w oku kręci

- zawsze tak samo, zawsze zajebiście !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja za spotkaniem forumowym :) obficie oblanym rzecz jasna :DDD stawie się w czwartek. W łagowie zaczepiłem organizoatorów woodstock rally z klubu boangers i dostalem ulotke. Niniejsza brzmi:

wodstock rally xi miedzynarodowy zlot motocyklistow 30 lpica - 2 sierpnia 2009 kostrzyn n/odra, zaprasza chrzescijanski klub motocyklowy boanerges, jak co roku bedzie to motocyklowe wydarzenie przystanku woodstock.

 

 

strona 2

najglosniejszy zlot europy

biezace informacje http://www.boanerges.kdm.pl www.wosp.pl

kontakt piotr: 663 224 393 szwejk 792 824 336

 

trzy dni koncertow na dwoch scenach (piatek-niedziela)

 

@ na zlot zapraszamy juz od czwartku 29 lipca od godz. 12:00

@ ogrodzony teren miasteczka namiotowego z TOI-kami i wodą

@ wewnetrzny, dodatkowo chroniony parking maszyn

@ miedzynarodowa parada

@ kawiarenka 24h

@ zupa z kuchni polowej w piatek i sobote

 

 

 

:))) przekonujące... nie prawdaz?

Edytowane przez Grzester

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki na woodstocka na motongu wybieram się pierwszy raz i to dopiero w sobote z rana (z przyczyn nie zależnych dopiero rano moge wyjechać) pytanie moje brzmi:

-czy bez problemu dam rade wjechać na woodstok pod namioty znajomych czy ewentualnie moj namiot rozbity gdzieś z brzegu czy w sobote juz to będzie nie możliwe?,

-czy wjezdzajac na wioske motocyklową i zostawiajac maszyne na parkingu trzeba tez sie tam rozbijac czy mozna sie rozbić poza zlotem?

- przykrywacie czymś swoje sprzęty na woodstoku (ja będe przejazdem potemśmigam na pare dni nad morze i chciałbym zminimalizowac bagaż)

 

Pzdr

 

sorry za laickie pytania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku nie bylem, ale dwa lata temu chyba siakies opaski na reke przyczepiali :icon_rolleyes:

Motocykl stoi na parkingu, a obok jest pole namiotowe dla motocyklistow. Powinienes w sobote sie zmiescic bo jedni przyjezdzaja inni wyjezdzaja itd. Oczywiscie namiot mozesz rozbic poza tym wydzielonym obszarem. Opaska na rece i wniesiona oplata uprawnia Cie do wstepu na zlot i zesrutowania tam jakiejs zupki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...