Skocz do zawartości

Jaka jest realna masa waszych maszyn?


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie jest tak kolorowo, XR 400 że tyle waży bym sie nie spodziewał, czy mógłby ktoś zważyć DR 350s, byłoby porównanie do XR'ki, pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

??xr650R dry 132kg, stock 140kg, 27L tank 151kg

 

 

 

Takie OT: Ile waży litr benzyny? Wg tego co jest po wyżej wychodzi 0.4kg. Niech ktoś potwierdzi bo google nie dało mi odpowiedzi.

Edytowane przez karolb123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie OT: Ile waży litr benzyny? Wg tego co jest po wyżej wychodzi 0.4kg. Niech ktoś potwierdzi bo google nie dało mi odpowiedzi.

 

Jak to policzyles?

sucha 132 pelna 151 to daje 19 Kg roznicy wiec wychodzi 19/27 = 0.7.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to policzyles?

sucha 132 pelna 151 to daje 19 Kg roznicy wiec wychodzi 19/27 = 0.7.

 

Nie liczyłem suchej(132) tylko od tego Stock(140) wydaje mi się, że ta masa jest ze wszystkim oprócz paliwa i od tego policzyłem wynik wyszedł 0.4kg=1l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 450 to enduro a Tc 450 to crossówka. Chyba że czegoś nie wiem :bigrazz:

No i co w związku z tym? TE450 to wyczynowe enduro i jej masa jak widać dość mocno odstaje od konkurencji i bliżej jej do DRZ400 niż do EXC450 czy WR450 :bigrazz: .

 

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co w związku z tym? TE450 to wyczynowe enduro i jej masa jak widać dość mocno odstaje od konkurencji i bliżej jej do DRZ400 niż do EXC450 czy WR450 :bigrazz: .

 

Myślałem że pomyliłeś Te z Tc :flesje: A co do tej wagi 128kg w pełni mokrej Te450 a 450 EXC 126kg same as above - (slaby z anglika jestem i nie wiem co to znaczy, może ktoś mnie olśni ) nie jest chyba aż tak źle :wink: Tylko nie wiem jak sie zmieniła waga exc 05 a 08.

 

Ps. Chętnie bym kmx-a zważył ale mam zwykłą wagę i obawiam sie że mogła by nie wytrzymać ale może coś wymyśle.

Edytowane przez Stoźu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że pomyliłeś Te z Tc :flesje: A co do tej wagi 128kg w pełni mokrej Te450 a 450 EXC 126kg same as above - (slaby z anglika jestem i nie wiem co to znaczy, może ktoś mnie olśni ) nie jest chyba aż tak źle :wink: Tylko nie wiem jak sie zmieniła waga exc 05 a 08.

 

Ps. Chętnie bym kmx-a zważył ale mam zwykłą wagę i obawiam sie że mogła by nie wytrzymać ale może coś wymyśle.

No fakt różnica nie tak duża :biggrin: ,"same as above" oznacza "to samo co wyżej", czyli chodzi o maszynę z pełnym zbiornikiem osłoną silnika, i osłonami na ręce.

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...