Skocz do zawartości

gdzie sprawdzić prędkosc maksymalna w poznaniu?


karolek850
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eee... chyba sprzedał. Problemy z rozwinięciem v-max, źle leżący kas, robale ble, nieczytelne przepisy, und viele mehr... :bigrazz:

 

Jeszcze by pasowało "Nie chce mi się wisadać na moto... :( "

 

Daj mi tą SV na godzinkę i Ci powiem ile pójdzie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunter, nie mów, że rozbujanie jej do ~200km/h zajęło by Ci godzinę?! :icon_eek: :P

 

Boa, w piątek lecielieliśmy na Świebodzin za taką SV'ką i wierz mi na słowo byłbyś w szoku co potrafi z tego moto wykrzesać prawdziwy szaleniec... :biggrin: Jak mu mierzyłem to leciał w pewnym momencie maksymalnie 190, ale ja się szybko nudzę i musiałem wyprzedzić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, przecież wiem, że w SV650 drzemie nie lada potencjał :)

Nawet sam się nad takową zastanawiam na przyszły sezon, albo może nawet 1000 ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuje powolutku dokulac sie do Swiecka, a po przekroczeniu granicy rura na maxa - nawet nie bedzie to nielegalne ;)

No tak nie do końca będzie to legalne bo ZTCP to no limits jest dopiero za Berliner Ringiem a tak to cały czas od granicy 1,30zł :biggrin:

 

Edytowane przez Przemo_g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie do końca będzie to legalne bo ZTCP to no limits jest dopiero za Berliner Ringiem a tak to cały czas od granicy 1,30zł :biggrin:

 

No właśnie chyba już nie. Fakt było tak, że aż do Berliner Ring było ograniczenie bodajże do 120 lub 130, ale ostatnio jak jechałem w strone Berlina to jakoś albo nie rzucało się w oczy, albo ja ślepy jestem ale nie kojarzę żeby nadal występowało :) A przecież powtarzali ten znak za każdym zjazdem z autostrady. Jest zalecana 130, ale to w całym gebelsowie.

Przy okazji witam kolegę ze Swarzędza ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki na A2 bez problemu można sprawdzić tylko trzeba wybrać odpowieni dzień i porę- najlepiej weekend rano wtedy jest pusto i w miare bezpiecznie. Lecieliśmy do i z Częstochowy w kwietniu - średnia przelotowa 1,8-2,0 miejscami koledzy odkręcili do 2,7. Ja zamknąłem licznik w Beemie, ktoś pewnie powie- świry ale Ci co odkręcają wiedzą ile w tym frajdy. Powodzenia w sprawdzaniu sprzętów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co do lotniska to rok temu w Kąkolewie niby bezpiecznie a dwóch zginęło bo się zderzyli więc to różnie bywa. A co do bezpieczeństwa na A2 to nie wymiękaj, nie będziesz sprawdzał Hayabusy ile poleci tylko SV. Idzie znależć puste odcinki albo np. tylko jeden samochód pociskający nim a z kolei 200km/h to znowu nie jest niewiadomo co na autostradzie(jak ktoś wspominał przecież wszyscy i tak jadą 130 i więcej). A na co uważać to już wyżej ejst napisane, boczny wiatr i samochód dojezdzający do TIRa.

 

 

:biggrin: nie chce byc upierdliwy ale Hayabusa chyba szybciej zrobi max V na autostradzie od SV :crossy: ale zgodnie polecam A2 jak wyżej choc ja bym dodał byś pamietał o benzynce... :notworthy: bo jak tak sie zapomnisz to czeka Cię nieplanowany pit stop z komórką przy uchu przy zapierdalających obok Ciebie TIRACH..... :lalag:

 

Mogę Tobie powiedzieć, że max jaki ja kiedyś wycisnąłem z SV650 to ok 230km jak mnie pamięc nie myli.

Co do jazdy ok 200km i więcej, są to normalne prędkości przelotowe jeśli lecę w daleką traskę szczególne na autostradach. Pytanie czy jazda z taką prędkością jest dla Ciebie przerażająca? Jeśli tak to lepiej zamień bikea na choppera.

 

Pozdr.

 

 

Maćku, mówisz o wyciskaniu sv 650 czy o 1000 :crossy:

 

nie, nie jestem upierdliwy... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunter, nie mów, że rozbujanie jej do ~200km/h zajęło by Ci godzinę?! :icon_eek: :P

 

Godzinę nie, ale chciałem jeszcze pojeździć po winklach :bigrazz:

 

Boa, w piątek lecielieliśmy na Świebodzin za taką SV'ką i wierz mi na słowo byłbyś w szoku co potrafi z tego moto wykrzesać prawdziwy szaleniec... :biggrin: Jak mu mierzyłem to leciał w pewnym momencie maksymalnie 190, ale ja się szybko nudzę i musiałem wyprzedzić :biggrin:

 

Bo kierowca to był boski wiatr... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś już wspomniał o kąkolewie k. Grodziska? Tam jest fajne miejsce czyli trzy km pasa startowego nieczynnego lotniska. Doskonałą widoczność więc niema aż takiego niebezpieczeństwa jak na a2. Tylko że lotnisko jest na takiej jakby górce i z jednego końca nie widać drugiego końca ale jest spoko. Dużo wiary tam się spotyka autami również i ogólnie jest spoko także zapraszam tam podzidowac pełną piz.dą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ostatnio miałem już Ciebie zapytać (bo widzę, żeś stamtyndyk)- jak tam najłatwiej dojechać z Poznania?

Mam pomysł na fajne fotki i pasiła by mi tamta miejscówka :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poznania jedziesz na grodzisk wlkp poprzez komorniki a jak będziesz w grodzisku to musisz się zapytać już. Napewno będą wiedzieć o co chodzi, zwłaszcza jak będziesz na motocyklu hehe. Tylko są dwa kąkolewa. Jedno jest bliżej poznania ale to nie jest te właściwe. Te właściwe jest za grodziskiem jadąc na zachód. Z grodziska jedziesz szosą przez las a później jak będziesz w kąkolewie to też możesz się zapytać o lotnisko, za przystankiem skręcisz w lewo jak będziesz w kąkolewie i jesteś w domu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...